İlk kez girdiğiniz bir ortamda dikkat çeker misiniz?

İlkez girdiğiniz bir ortamda dikkat çeken biri misiniz? Size dönen beğeni dolu bakışları farkeder misiniz? 😌😀İlkez girdiğiniz bir ortamda dikkat çeker misiniz?#Mademoiselle88💞

1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Dikkat çektiğimi farkedersem "kesin bir yer yırtık.." der telaşlanırım..

Yoksa ilk görüşte dikkat çekmemek için çabalarım..

#Vesselam

2|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• bakışlar bir dönüyor evet ama bakımlı, güzel giyinen her kadına bakılıyor. kadın erkek hiç fark etmez. hepimiz bakıyoruz.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 145

Kızlar Ne Diyor 105

• Bilmem, dikkat çekmek için bir şey yapmıyorum ama dikkat çekiyor muyum onu da bilmiyorum. Umurumda değil pek dikkat çekmek.

1|0
    0|0
  • Fark ederim ama bu çoğunlukla sevgilimi rahatsız eden bir durum olduğu için mekandan bin bir trip ve anlamsız kıskançlıklardan doğan tartışmalarla mekandan ayrılırız :) Henüz bu konuda anlayışlı bir adama rastlamadım.

1|0
    0|0
  • Bu benim gifim 😡😡😡😡😡😡😡
    Evet genellikle

1|0
    0|0
  • Evet
    *Gecen bol olsun.*

1|0
    0|0
  • dikkat çekmekden hoşlanmam hatta o haldeysem sıyrılmak isterim, begeniyle bakılan gözlerden rahatsız olurum, gözlerde hapsolmak istemem özgürlük rahatlık en güzeli

1|0
    0|0
  • Asıl dikkati görüntüm ile değil iletişimim ile çekerim

1|0
    0|0
  • Yorumlara baktım da çoğunluk dikkat çekerim demiş. Demekki hepimiz bir mekana girsek millet kime bakacağını bilemeyecek hepsi dikkat çekiyor ne de olsa 😂 o zaman kim kimden daha fazla çekiyor acep

1|0
    1|0
  • Hayir

1|0
    0|0
  • Evet

1|0
    0|0
  • Evet, çekmeyi başarıyorum :D

1|0
    0|0
  • Yok be nerdee...😃😃

1|0
    0|0
  • Çekerim 💁

1|0
    0|0
  • Ben cekmemek icin çabalarım açıkçası.

1|0
    0|0
  • Maalesef 😂🍓

1|0
    0|0
  • Onu çevreme sormak lazım😂

1|0
    0|0
  • Çekiyorum hatta artık bir yerime bir şey mi olmuş falan diye aranmaya başlıyorum. İlk kez girmediğim ortamlarda da böyle. Sırf kızlar etrafıma toplanacak diye tuvalete girmedim, siz düşünün ✩

1|0
    0|0
  • Ilk kez girdiğim ortamda etrafima hic bakmam helede o ortamda erkek coksa içimden kendime lanet okuyarak yere bakarak ilerlerim 😅😅 enteresanım biliyorum 🤗

1|0
    0|0
  • çekiyorum genelde pek istemesemde

1|0
    0|0
  • Cekerim

1|0
    0|0
  • Cogu zaman dikkat cekerim

1|0
    0|0
  • Kızlar Devam