Tacizcileri hangi yaşta olursa olsun şikayet etmeli mi?

İngiltere'de 5 yaşında tacize uğradı, 102 yaşındaki tacizciyi 40 yıl sonra mahkum ettirdi.
Böyle sessiz kalmasalar aslında bu kadar tacizci olmaz da ülkemizde 102 yaşında değil birine 40 yıl hapis cezası vermek taciz edenleri anında serbest bırakıyorlar. Serbest bırakmasalar da iyi hal indiriminden 1-2 yıl yatıp çıkarlar.
Keşke adaletin ne olduğunu kitaptan öğrendikleri gibi uygulasalar da adalet mülkün temeli olsa!
Tacizcileri hangi yaşta olursa olsun şikayet etmeli mi ?

2|0
1620

En İyi Kız Görüşü

• Ben kesinlikle tecavüzcülerin hele ki bir çocuğa yapilmişsa bu, idam edilmesi edilemiyosa bir şekilde halk tarafindan linç edilmesi taraftariyim!! Devlet ceza veremiyosa halka bari biraksiN! Adalet yok artik, vicdan yok!

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Şikayet et de umursayan olmaz burası Türkiye.
    Burada ancak birisi seni öldürürse belki ceza alabilir onun dışında ceza yok gibi bir şey. Hırsızı, tacizciyi salıyorlar dışarı.

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 15

Erkekler Ne Diyor 19

• Aynen sessiz kalınmamalı.

0|1
    0|0
  • etmeli tabiyiki bu işin yaşı olmaz ilk önce ihbar edicen sonra suç aletini ilkel yollarda kesip atıcaksın ama ölmemesi için herşeyi yapıcaksın bırak öyle yaşasın kendi canını kendisi alsın kardeşim

0|0
    0|0
  • Edeceksin ne yani etmeyib sureklimi taciz etsin unutmayin bugun goz yuman yarin sana aynisi olur olmaz demeyeceksin

1|0
    0|0
  • Ya onlara hapis cezası vermeyeceksin aslında. Hadım edeceksin ya da öldüreceksin. Pisliklerden başka türlü arınılmaz. Yorumda belirttiğiniz gibi salak saçma ne kadar konu varsa kaç görüş alıyor, böyle önemli konulara yazmıyorlar bile..

2|0
    0|0
  • Tacizin bir yaşı olamaz. dolayısıyla cezası için yaş sınırı da olamaz.

0|0
    0|0
  • Şikayet değil
    Idam etmeli
    Bana bıraksalar elektrikli testere ile kellelerini kestirirdim.

0|0
    0|0
  • Adalet gecte olsa yerini bulur.

0|0
    0|0
  • tabii ki. gereken ceza verilmeli.

1|0
    0|0
  • Etmeli

0|0
    0|0
  • Benim değişik fantazilerim var onlara uygulanacak da neyse

1|0
    0|0
  • haklısın ceza alsalar bile af çıkınca salınıyorlar

0|0
    0|0
    • bide şu konuya mesaj yazan sayısı 3 diğer saçma konulara bakın :D

• aynen öyle sonra da hak hukuk diye bahsediyoruz biz de boşa uğraşıyoruz bence bu sistem değişmez kimse hakkını korumuyor ki değişsin

• Aynen ya. gerizekalilari arindirip duyarli ve düşünen sempatik grup katagorileri olsa da kimse kimsenn alanina geçemese burda😂✌onlar nasilm diye sorsalar birbilerine biz de fikirlerim nasil desek..

• Bu o. cocuklarinin sonu gelirmi

1|0
    0|0
  • Tabikide

0|0
    0|0
  • Bunları halka açık bırakıcaksın Eti kemiği kalmayacak ortada yavaş yavaş ölcek

1|0
    0|0
  • Evet

0|0
    0|0
  • Çok kötü herşeyin bittiği an

0|0
    0|0
  • Tabi ki

0|0
    0|0
  • Daha Az Önce Gördüm 1 Bayan Yolda Yürürken Arabada 3 Kişi Bayana Laf Atıyordu Araca Çağırıyorlardı

0|0
    0|0
  • Tacize sebebiyet verenleri cezalandırmak gerekli bence vizte olmuş 70 tl millet ne yapsın kudurup saldırıyor

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;