Ülkemizde kadına hak ettiği değer veriliyor mu?

Sizce ülkemizde kadına hakettiği değer veriliyor mu?Ülkemizde kadına hak ettiği değer veriliyor mu?Bunun önüne nasıl geçilebilir?
Tam olarak bir eşitlik nasıl sağlanır?

0|2
1468

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 68

• Sence sitenin isminden anlaşılacağı gibi fazla bile verilmiyor mu?

Daha ne olsun istiyonuz? Biz köle mi olalım?
    Neymiş sizin değeriniz de vermemişiz?

#Vesselam

0|0
    0|0
  • Kadinlar kendi degerini kendileri dusuruyo kimse kusura bakmasin.

Ezdirirsen ezerler. Bu dunya da sevgi ve saygi hakederek elde edilir. Benim cinsiyetim su ne halt yersem susmak zorundasiniz gibi bir kafa fazla yasamaz.

1|0
    0|0
  • verilmiyor.. site bir sürü gergedan ve bir sürü zürafa ile dolu...

Gergedan'lar - Erkekler.. ( Gösterişi severler...)
    Zürafalar - Bayanlar... ( Olaylara hep yukarıdan bakarlar...)

o yüzden ne sen sor ne ben söyliyeyim...

0|0
    0|0
  • Kimse kusura bakmasın o değeri hak eden kadın az. Biz de çok değer verdik keşke yapmasaydın dediler geçtiler.

1|0
    0|0
  • Verilmeye çalışılıyor.

Eğitim, din, ahlak kurallarını yayarak, nefisi kontrol altına alarak çözülür.

1|1
    0|0
  • Verildigi zaman yetinmiyor insanoglu..
    Bunun cinsiyeti yok..
    Doyumsuzluk var insanda..
    Asiri istiyor hep..
    Az olsa daha fazla daha fazla olsa daha daha fazla istiyor 😕

0|1
    0|0
  • az önce kadina atilan bir tokati onaylayan yobazlar gördum daha ne diyim..

1|0
    0|0
  • bence sız kadınlara rahatlık batmaya basladı son zamanlarda bunu fark edebılıyoruz hani su turkıye sız kadınların cennetı resmen bır elınız yagda bır elınız balda erkekler surunuyor sız kadınlar cennetı yasıyorsunuz bır kadın profılı acanlar bıle sızlerın hayatını az cok tahmın edebılır bu boluga ve rahatlıga ragmen sureklı sıkayet ıcındesınız cok zekısınız cunkı aklınızca ıyıce uste cıkıp butun duzenı kadınlar ele alsın ıstıyorsunuz butun hakımıyet kadınlarda olsun ıstıyorsunuz merak etmeyın bu kus beyınlı yalaka abazalar varken amacınıza yakında ulascaksınız bak sımdı ısınıze gelmeyen bır yorum benden geldı hemen eksılersın coktaa tınneeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

1|1
    4|0
  • Ülkenin neresinden bahsettiğine göre değişebiliyor. Mesela doğuda kesinlikle değer verilmiyor orada kadınları devletin güvencesine almak şart ama batıda ise kantarın topuzu kaçabiliyor. Kadının her dediği doğru kabul ediliyor. Yani diyelim eski sevgilinizden intikam mı almak istiyorsunuz evine işine okuluna giderken kullandığı otobüsleri biliyorsanız birlikte aynı otobüse binin ve beni taciz etti deyin ne olduğunu anlamadan linç ederler. Ya da kadın sokak ortasında bir erkeğe tokat atarsa kimse gelip kadına sen ne yapıyorsun demez ama erkek atıyorsa büyük ihtimalle tepki görecektir

1|0
    0|1
  • Kadınlar size Allah'ın emanetidir.
    Hz. Muhammed (sav)

2|1
    0|0
  • Erkeklerden görüşlere devam
    48

Kızlar Ne Diyor 14

Yükleniyor...