Toplum içinde ağlamak ayıp ve utanç verici midir?

İnsanların içinde ağlamak ayıp ve utanılası mı sizce?

Toplum içinde hiç ağlamak zorunda kaldınız mı?
Toplum içinde ağlamak ayıp ve utanç verici midir?#AylakAdam

1|1

En İyi Kız Görüşü

• Çok duygusal olmama rağmen herkesin yanında ağlayamam. Sessiz sakin bir yere gider ağlarım.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Ağlamaktan utanmayacaksın!
    Utanması gerekenler seni ağlatanlar. Bırak dökülsün gözyaşların.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 44

• Ağlamak utanılacak birsey degil ortada bir suru kotuluk varken insanlarin aglamasimi utanc verici bence insan oldugunun duygularinın oldugu bir belirtisidir aglamak hislerin goz yoluyla akması...
    öfkedende aglayabilir insan belki o sekilde akıtıyorxur ofkesini olabilir ya da biri kotu birsey yasamis ve uzulmustur olabilir
    Toplum icinde iki kere cok kotu aglamistim ciddi seylerdi insanlar bakiyordu ama hic utanmadim ne derdim var nerden bilebilirler sadece karsinizdaki insan aglamanin zayiflik oldugunu dusunecek kadar basitse onun yaninda aglamayın firsata donduren enayiler olabilir

1|0
    1|0
  • otelde yemek yerken gülmeye başladım, güldükce gözlerimden yaslar gelmeye basladı, sonra sinirlerim bozuldu sesim titremeye basladı ağlayacakmısım gibi hissettim ve utandım.
    gülerken ağlamak bile beni o hale düşürdü, gerceğini düşünemiyorum. kesinlikle ayıp değil ama benim durusuma ters.

0|0
    0|0
  • ahhh Jensen...
    ben gözyaşlarımı insanarın yanında akıtmam , sevinirler.

1|0
    1|0
  • Aglamak ayiolanmiyorda, toplum icinde tek basinayken gülersen, tuhaf bakiyorlar.. niye gülüyosun deme, insanin aklina durduk yerde komik seyler gelebiliyor

0|0
    1|0
  • daha cuma günü otobüste hüngür hüngür ağladım ben ağlarken etrafta insan var mıymış farketmiyorum bile kime ne benim ağlamamdan

0|0
    1|0
  • Tabikide utanc verici degil. Hele otobuste ve kulaklikla muzik dinliyorsam of of agla gitsin😂😂

0|0
    1|0
  • Hayır değil ama farklı olarak nitelendiriyoruz

0|0
    1|0
  • ağlamak insanı bir duygudur hala hissedebildiğini gösterir ve toplum içinde ağlıyorsan cesursundur :)

0|0
    1|0
  • yok değil ağlamışlığım var.

0|0
    1|0
  • bir keresinde evet. ünivdeyken kötü bir haber almştm öylece aglayivermistim herkesin içinde 🙄 istemsiz olmuştu doğal bisey oluyo işte o an kimin ne düşündüğünü pek umursamiyo insan

0|0
    1|0
  • ayıp ve utanilasi değil sadece insan o an ki acısını kimse görmesin istiyor.

0|0
    0|0
  • Tabi ki hayır, gülmek kadar normal.

0|0
    1|0
  • değildir
    ağladığım oldu

0|0
    1|0
  • ne alaka ya

0|0
    1|0
  • değil niye olsun ki

0|0
    1|0
  • hayır

0|0
    0|0
  • Değilse bile ben ağlamam zayıflık göstergesi gibi geliyor

0|0
    1|0
  • hıçte utanılcak bısey degıl. cok doğal.

0|0
    1|0
  • hayir utanc verici degil bence ama ben toplum icinde duygularimi dışa yansitmakta zorlaniyorm

0|0
    1|0
  • insanın insan kalabildiğinin ıspatı. utanılmasıngrreken bir durum yok

0|0
    1|0
  • Kızlar Devam
    24

Erkekler Ne Diyor 12

• Hayır, ağlayın dostlar içinize atıp yaşlanacağınıza ağlayın.
    Bırakın ağlatan sebebler ve o sebebleri ortaya çıkaranlar utansın.

0|0
    0|0
  • toplum içinde ağlamak utanç verici ve ayıp değildir. öyle olsaydı koca cumhurbaşkanı ve koca başbakan 15 temmuz da yanlarında binlerce , televizyonda ise milyonlarca kişinin önünde ağlamazlardı. hem erkekler hem yaşları çok büyük hem de makamları çok büyük. ağlamak da gülmek gibi son derece insani bir duygu.

0|0
    0|1
  • Olmadı ama zor durum ya

0|0
    0|1
  • değil önemli olan o an rahatlamak

0|1
    0|0
  • Bence değildir. Kalbin varsa ve insansan ağlarsın. Göz yaşarmadan kalp yeşermez.

0|1
    0|0
  • utanç verici benim için ama başkası ağlarsa öyle düşünmem
    kimsenin yanında ağlamadım şimdiye kadar

0|0
    0|1
  • Nerde aglayan biri gorse cogu kisi yalandan acimis gibi yapip kücümser bir tavir takiniyor. Toplum icinde aglamak kimi zaman utanilasi bir seydir

0|0
    0|0
  • bir defa..
    istesem de ağlayamam..

0|0
    0|1
  • hayır olmaz bence

0|0
    0|0
  • Ayip degildir utanilmamasi gerekir. Ama ben aglayamam utanirim yine de.

0|0
    0|0
  • Ben Agladm Ağa 😊 Cok Utaniosun Millet Bakiyo falan kotuydu bee 😊

0|0
    0|0
  • Kaldım askeriye de aşırı sinirlendim dövemedim sinir boşalması yaşadım

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;