Yolda gidiyorsunuz ve birine şiddet yapıldığını gördünüz. Bu durumda ne yapardın?

Yolda gidiyorsunuz ve böyle bir manzara ile karsilastiniz bu durumda ne yapardın?

A - Görmemiş gibi yapar yoluna devam ederdim

B- adama uçarak saldirirdim

C - polis cagirirdim

D -karı koca arasına girilmez sonra kötü olan sen olursun

E- Öküze yardım ederdim bir kaç tane ben vururum bayana

F -Yolda gidiyorsunuz  ve böyle bir manzara  ile karsilastiniz bu durumda ne yapardın?

0|0
4252

En İyi Erkek Görüşü

• Dünyayı kurtaran adamın oğlu olmadığım için çok umursamam sonra kemal sunalın filmindeki eşine şiddet gösteren kocaya müdahale edildiğinde karısından gelen tepki "sanane benim kocam döverde severde" diye tepki gelirse işin şekli değişir oraya molotof atmam gerekir.

2|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Polisi arar etraftakilerden yardim isterim hatta yapabilirsem halki galeyana getirip öküzü linç ettiririm

2|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 51

• Tek atarım ona ikinciye gerek bile kalmaz. Ama işte ondan sonra ya kadını evde daha çok döverse yediği dayağı kaldıramayıp. O daha kötü adamı çekip sakinleştirmek gerek kadın için sakin olup çekerdim galibi bir tepki verirse bana gözlüğünü gözüne sokarım onun

2|0
    0|0
  • aralarına girdim. dennyo kamili tokalıyodu

kolunu tuttum yapma usta dedim

tokatlanan ; yapma o benim abim dedi :D gülerek

bende güldüm ; yavaş vur bari diyip yoluma devam ettim :>)

0|0
    0|0
  • Kadın şiddete karşılık verse zaten yapacak tek şey kalıyor o da ayırmak. Yok kadın armut topluyorsa o kadın ezilmeye mahkumdur. Araya da girsen kötü olan sen olursun. Kadın çıkıp dese; Sana ne, kocamdır. Döver de sever de dese amaaan deyip çeker giderim.

0|0
    0|0
  • bu konulara hassasım. Mudahele Ederdim. diyecegim Sonra kadın sanane Diyecek.
    Mudahele Etmezdim içime otururdu Yine mudahele ederek adam diklenirdi kavga etmek zorunda kalabilridim ki bu benim için iyi olmaz. D
    Vukaat cok fazla. D

Asagıda ki hatunlarda Masaallah hepsi Adama Vuruyor Gebertiyor Helal olsun ALLAHIm yarabbim. D

0|0
    0|0
  • Uzaktan izlerim eğer durum dahada kötüye giderse müdahalede bulunurum. Şiddet uygulamam sadece ayırırım.

0|0
    0|0
  • F- önce ne yapcağını beklerim çaktırmadan vurmasını beklerim vurduktan sonra ben dalarım adama

0|1
    0|0
  • neden hep erkekler şiddet uygulayan olarak tasnif edilir? bir kız şiddet uygulasa eminim kız diye başka sekilde davranirsiniz. hatta kız şiddet uyguluyor karşidaki de hak etmiş diyenler bile olur...

1|0
    0|0
    • fiziksel olarak erkek daha güçlü ve beynen kadın daha güçlüdür. erkek fiziki gücünü keşfettiği çağlarda dinozor öldürürken şimdi kadına karşı kullanıyor

• valla yıllardır Türkçe biliyorum sorunu doğru anladığımı düşünüyorum

• erkek neden şiddet uygulayan olarak tasnif edilir dedim. Şiddet uygulayan erkek niye öyle tasnif edilir demedim..

• B diyorum kimse bir kadına şiddet uygulayamaz

1|1
    0|0
  • adamı doverım

1|0
    0|0
  • vurduğunu gorursem araya girerim o kesin ama bağırıp cagiriyorsa hiç birşey yapmam...

2|0
    1|0
  • Ben karisinin kocasini dovdugunu gorup mudahale etmis adamim tersin de de adama dalarim zaten olecek yer ariyorum oldurebilirse beni oldursun 😂

0|0
    0|0
  • Araya girerdim elbet. bir bayana vurmak kimsenin haddi degildir

2|0
    0|0
  • Elini tutardim vurma derdim

0|0
    0|0
  • Her defasında müdahale ediyorum sonra yine suçlu duruma ben düşüyorum

0|0
    0|0
  • o pici elime dolar akşama kadar döver sonra dansöz kıyafeti giyrir taksimde dolastiririm

3|0
    0|0
  • Adama dalarım..

1|0
    0|0
  • polisi ararım

1|0
    0|0
  • Bir kaç kez böyle durumlara müdahale ettim. Sadece bir tanesinde sanane diyen bir kıza denk gelmiştim bende çocuğa buyur istediğin gibi döv diyip gitmiştim. Ama genelde müdahale ederim

0|0
    0|0
  • Yanlış anlamayın ama bizim ülkede kadına şiddet gösteren erkeği önce dayak yiyen kadın koruyor biz müdahale etmek isteyince suçlu oluyoruz

0|0
    0|0
  • Adama uçarak saldirirdim

2|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    31

Kızlar Ne Diyor 41

• Erkek olsam adama dalardım ondan önce de polisi arardım. Gerçi bişey yapar mi polis orası meçhul. Ama kadın halimle en fazla polisi ararim

1|0
    0|0
  • Bu sebepler yüzünden basim cok belaya girdi ama yine olsa yine yaparim yani genelde ilk polisi ararim sonrada araya girerimm.. pisman degilim

0|0
    0|0
  • Önce polisi arar sonra müdahale ederdim

0|0
    0|0
  • Gücümün yeteceğine inanırsam şayet direkt kafa göz dalarım. Ama tabi ki polisi kesin ararım.

0|0
    0|0
  • Bu memleket öyle tuhaf ki sen müdahale edersin, kadın sana bağırır kocam değil mi döver de sever de sen karışma der

0|1
    0|0
  • Etraftaki erkekler bir şeyler yapmıyorlar ise ben girerdim araya, sonuçta bu şiddet ve şiddetin her türlüsü kötüdür. Sözlü müdehale ederdim ve polisi çağırırdım.

1|0
    0|0
  • Polis çağırdığım oldu

1|0
    0|0
  • polisi arasan ne olucak gidip kadına zorla ifade verdirir ve artık dışarda değil evde döver en iyisi adamı öldürmek🤔

1|0
    0|0
  • sı*tım azına

1|0
    0|0
  • Etraftakilere seslenirim destek isterim tek başıma dövemem :D

1|0
    0|0
  • Polis çağırım. Teksem birşey yapamam ama insanlar da varsa belki ayırmaya çalışabilirim.

1|0
    0|0
  • Uçardim

0|0
    0|0
  • Polis çağırırım

1|0
    0|0
  • polisi cagiririm o siradada anında mudahale edrdm polis gelene kadar.

0|0
    0|0
  • Babamın başına buna benzer bir olay gelmişti. Ayırmaya çalışınca kadın kocam o benim siz ne karışıyorsunuz falan demiş sanırım.
    müdahale etmek isterim ancak neler neler okuyoruz gazetelerde. bir tane de bana geçirmeyeceği ne malum? Polise haber verirdim.

0|0
    0|0
  • Sessiz kalmazdım.

1|0
    0|0
  • B ve C tabiki.

0|0
    0|0
  • bu hos degil derdim adama kadin yapsin falan derse kapa çeneni git evinde dayak ye çok merakıysan derdim

0|0
    0|0
  • Duramam ben polis hemen

0|0
    0|0
  • c :)

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    21
Yükleniyor... ;