Evlilik sosyal hayatı ne kadar etkiler?

Evli olanlar bekar arkadaşlarıyla neden eskisi kadar samimi olup görüşemez? Özellikle erkekler, buna sebep nedir sizce?
Evlilik sosyal hayatı ne kadar etkiler?
Yoksa hanımlar mı? 😏

4|0

En İyi Kız Görüşü

• Ben hepsiyle görüşüyorum çünkü çocuklar var :))

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 35

• Ben evli arkadaşlarımla görüşüyorum.. Aynı sıklıkta.. Hafta da 1 kafi zaten..

Hanımlara suç bulmuyorum.. Sonuçta o da arkadaşlarını bırakıyor ve aile oluyor..

Aile olmak bunu gerektirir..
    Zaten adam sabahtan akşama kadar çalışıyor.. Akşam da eşine vakit ayırması lazım ve elzemdir..

Arkadaşa da bir hafta sonu yeter..
    Evli olduğun için, hanımın da sıkılmaması için evli arkadaşlarla daha sık görüşürsün..

Kişi kendine göre karar alırsa bencillik yapmış olur..

#Vesselam

3|0
    0|0
  • Birinci en önemli faktör çocuk folklor çocuk olunca sorumluluk daha da çok artıyor
    İkincisi arkadaşların bekar olması oldukları için sorumlulukları yok
    Adı üstünde yani bekar tehlikeli yani 😄

1|0
    0|0
  • Hanimlar sanirim. bu konuda biraz baskin cikiyor ne isin var evli olmayanla diyor benim gözlemim. bu )

1|0
    0|0
  • Bilmem benim evlenen arkadaslarimi pek etkilemiyor ama kilo aldilar saldilar kendilerini o spor yapan kendilerine bakan cocuklar gitti onun yerine para kazanma hirsiyla dolu tüccarlar geldi. Yalniz esleriyle arasindaki konusmalar cok gicik😏
    -Askim Gucci'nin cantasini alacaktin unütmedin dimi?
    -Tamam yavyum oluy alurug

1|0
    0|0
  • Evlilik bir erkeğin kiyametidir atılan o imzadan sonra hiç bir şey eskisi gibi olmaz. eşin iyi ise cennet misali kotuyse eğer cehennem misali

O imza atıldıktan sonar bütün kullanım halkların eşine geçer Bundan sonra yapılacak olanaklar eşin inisiyatifi doğrultusunda olur. o yüzden sosyal cevre etkilenir.

1|1
    0|0
  • Artık bireysellik yok çünkü tek başına sürekli çıkmak doğru değil. Daha çok birlikte birşeyler yapılır.

1|0
    0|0
  • Çünkü buna ihtiyaçları yoktur.. onları mutlu eden şey evde yanibaslarindadir😇

1|0
    0|0
  • karikatür çok iyi ya

1|0
    0|0
    • Sırf karikatür için soru açtık

• Onlarda pek sevimli yahu 😄 kadın gözüyle tabi

• bence hem onlar hem eşleri aşırı sevimsiz ve acizler

• çünkü genelde bekarlar evlileri saptırıyorlar

2|0
    0|0
  • Güzel karikatürrr

1|0
    0|0
  • Bitirir

1|0
    0|0
  • ister istemez sınır oluyo ki olmak zorunda...

1|0
    0|0
  • Bu ara bir hanımcılık furyası aldı başını gidiyor..

1|0
    0|0
  • artık bekar hayatın bitti yok oyle sahilde kızlara vay anam vay çekmek veyahutta barlarda diskolarda hep localarda hep localarca takılmak yok sen bana kaldin sürger çektim demek bu

1|0
    0|0
  • Eşinle sosyalleşmek hep birlikte çıkmak en iyisi. Evlendikten sonra bekar arkadaşlarla görüşülmemeli zaten.

1|0
    0|0
  • Valla karikatur herseyi acikliyor, beni kiskaniyorlar yaa dusun artik kacinci level olduklarini:) bende arkadasi arayip taciz ediyorum sen gidince icimden birseyler eksilmis gibi diyorum :p

1|0
    0|0
  • Fazla etkilemez

1|0
    0|0
  • evlenmeden bilemeyiz.

1|0
    0|0
  • Çok etkiler artık bir yuva kurdun

1|0
    0|0
  • Çok kötüydü bu :/

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    15

Kızlar Ne Diyor 15

• Ya karikatür çok tatlııı kahkaha attııım :D :D :D
    Hanımlardır bence tüm sebep. Erkek ortamı her türlü karıya kıza açık olur. Ben de görüşmesini istemezdim.

1|0
    0|0
  • Zaten sosyal hayatım yok , sıkıntı dğl kuzu , hatta eşimle gezerim evlenirsem daha sosyal olurum belki :-)

1|0
    0|0
  • Çünkü artık başka sorumlulukları yükümlülükleri vardır evli insanların. Birbirlerine daha çok vakit ayırmak isterler bence eş oluyorlar sonuçta. Herşeyin ölçülü olması önemli görüşüp konuşursun arkadaşlarına ama abartmamak şartıyla. Önceliğin eşin ailen olmalış.

1|0
    0|0
  • valla canisi simdi cogumuz evlenim de rahat olim istedigim yere gideyim istedigimi yapayim diyoz ama :D galiba hic oyle bir dunya yok :D

1|0
    0|0
  • boşanmalara bile sebep oluyor

1|0
    0|0
  • erkekler bence kendileri özel hayatlarını korurlar sana gelince ne işin var ne gerek var zart zurt...

1|0
    0|0
  • Yusuf da nasıl bir haylazsa tüm kadınlardan veto yemiş:)) Ben araya mesafe koymakla beraber asla kopmamaktan yanayım. Zaman daha az ayrılabilir ama arkadaşla geçen vakit de bir başkadır.

1|0
    0|0
  • Vakit kalmıyor

1|0
    0|0
  • çok etkiler.

1|0
    0|0
  • Bence etkilememeli. Ben eşimle daha sosyal olmalıyım. Tiyatrolar sinemalar basketbollar yüzmeler. Eşim maça bile gitse benide götürmeli.

1|0
    0|0
  • evlen'iyorsun yani! yeni sorumluluklar üstleniyorsun

1|0
    0|0
  • Çok etkiler

1|0
    0|0
  • çok fazla

1|0
    0|0
  • bekar arkadasina bagli... capkinsa, surekli kari kiz muhabbetine giriyosa ve buda sevdigimi etkiliyorsa gorusmesini engellememde daha az gorusmesini isterim... ayni sey erkeklerdede var... sevgilisinin kiz arkadasi gereginden fazla ucuksa gorusmesini istemeyebilir... bide soyle bir soz var : bana arkadasini soyle sana kim oldugunu soyleyim

1|0
    0|0
  • Görüsebilirler ama eskisi gibide fazla olmaz öyle sonucta kendi ailen oluyor ve en uygunuda cift onlarla arkadas olup takilmak daha uyumlu oluyor

1|0
    0|0
Yükleniyor... ;