Sevgilinizle yapmaktan hoşlandığınız aktiviteler neler?

Sevgilinizle yapmaktan hoşlandığınız aktiviteler neler?

0|1
119109

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 108

Kızlar Ne Diyor 118

• Cevabım böyle :D

1|0
    0|0
  • Sevdiğim kişi yanımda olsun bişey yapmasak da olur

3|3
    0|0
  • aynı oksijeni solumak 😅

1|0
    0|0
  • Sahılde yurumek, konuşmak, hatta ona kıtap okumak ısterdım şiirler falan. sonra film izlemek, pikniğe gidebılırız, hatta evde beraber yemek yapabılırız dimi @bay_ozel 😉

2|1
    0|0
  • Tatil yapmak
    *Gecen bol olsun.*

1|0
    0|0
  • Yemek yemek kesinlikle

1|0
    0|0
  • Sevgilim yok ama varken hep bisiklet shrerdik, bazen kosardik, muzik dinler , yesillukler araainda sadece gozlerimize bakar konusmadan oyle dururduk :)

1|0
    0|0
  • Gezmek cimlere oturup sohbet etmek elele gezmek sınamaya gitmek orda beni izlemesi filmi değilde cok hoşuma gidiyor:)

1|0
    0|0
  • Sinemaya gidiyoruz çokça bovling, pes oynuyoruz beraber maç yapıyoruz, lunaparka gidiyoruz, pakta oturup çekirdek kola ayrı tabi :D

1|0
    0|0
  • Herşey

1|0
    0|0
  • Onunla olmak bana yetiyor ama bilin bakalım ne eksik

1|0
    0|0
  • Tepede piknik yapmak 😊😊😊

1|0
    0|0
  • siyaset konuşmaktan gezmeye kadar eğlenmekten seks yapmaya kadar her şeyi çok seviyorum her şey çok özel onunlayken 💙

1|0
    0|0
    • vayy harikasın, tam bir koç burcu kadını ile boğa erkeği birlikteliği sanki :p

• hauhduhduh aslan burcu kadını ve başak burcu erkeği 😂😂😂

• ı ıııghh olmamış diycem ama aslan dan ötürü diil, aslan-başak pek bir sanki, hani ne bileyimm :) :p

• benim cok ozel bir sorum var. ama 4 xper olmak zorundaymisim... yorumumu okuyanlar bir yardimci olur musunuz

0|1
    1|0
  • Bana huzur veren tek şeyi elini tutup kafamı omzuna yaslamak...

1|0
    0|0
  • Birlikte spor ve yemek yapmak, pikniğe gitmek, film izlemek, kitap okumak, belgesel izlemek ve farklı fikirleri/bilgileri birbirimize sunmak

0|0
    0|0
  • sevgilim olr da çok seversem gözlerine baksam o yeter

1|0
    0|0
  • el elle yürümek balon uçurmak bana beyaz gül almasi oturup güldür güldür izlemek duş almak

1|0
    0|0
  • Aynı havayı solumak..
    Ona sımsıkı sarılmak..
    Kalp atışını dinlemek..
    Gözlerinin içinde kaybolmak
    Ve daha yüzlercesi..
    On la olan herşey güzel, o varsa herşey güzel

1|0
    0|0
  • olsaydı spor yapmak kort tenisi maçı gibi , konserlere gitmek , sokak hayvanlarını beslemek çok güzel olabiliridi

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    98
Yükleniyor... ;