Hiç boşu boşuna dayak yediniz mi?

Hiç Boşu Boşuna Dayak Yediniz Mi?

Adam haklı arkadaş 😅

1|5
1856

En İyi Erkek Görüşü

• Karikatür'ü çok beğendim😊
    Terhisime 48 gün kala, üzerine zimmetli, ağır silahın emniyet yayını kıran teskereci şeref özürlü bir arkadaş, yanına memleketlisini alarak, batıya tayini çıkmış, birşey, buna mani olur diye ödü kopan, karaakol komutanına, silahın yayını benim kırdığımı söylemesi sonucu, o güne kadar askerde hiç dayak yememiş olan ben, adeta bu konuda rekor kırdım. Daha sonra o ikisine bunu ödetsemde, içim hiç soğumadı, onlara.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Dayak yemek nasıl bir his bilmiyorum, sadece annemin terliğinin tadına baktım 😂

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 55

• Hiç dayak yemedim.

1|0
    0|0
  • :D :D iyiymiş

1|0
    0|0
  • Çocukken yemistim okulda cam kirildi suc benim ustume kaldi okul müduru iki tokat atti ama sonra intikamimi fena aldim arkadaslardan :)

1|0
    0|0
  • Bir gün yolda ne bakıyon lan ayağına 3-4 kişilik bir grup ağzımı burnumu kırmıştı. Yediğim dayağa değil kim ne nereden olduklarını bilmediğim için misilleme yapamadım ona yanarım.

1|0
    0|0
  • Hayatımda bir kere dayak yedim o zamanda çocuktum..
    Onun dışında dayak yemedim.
    Bulaşılan taraf bendim..
    Ama döven tarafta bendim :)

1|0
    0|0
  • Abidinin mantığı da farklı ama haklı

1|0
    0|0
  • hic dayaak bile yemedım

1|0
    0|0
  • Askerde tokat yedim

2|0
    0|0
  • Ortaokul da artık rutine bağlamışlardı

1|0
    0|0
  • Hakimin sözü tam giydirmedik olmuş yalnız 😅

1|0
    0|0
  • Boşu boşuna bayramda yaramazlık yaptığım gerekçesiyle sille ler yemisligim var ama şimdi tank gibi saglamim bosuna olmamış bu eylemler😂

1|0
    0|0
  • Hayir yemedim.

1|0
    0|0
  • Annem döverdi kadın hep haklıydı😂

1|0
    0|0
  • Küçükken arkadaşımın gazına gelip birine saldırmıştım. En az 4 yaş falan büyüktü. Sağlam vurdum ama o yerden kalkana kadar birazcık hırpalamıştı sonra ayırdırlar meğersem adam boksörmüş😊

1|0
    0|0
  • duvar da güzel bir yumruk yemisligim var karambole badigart tarafından :-)

1|0
    0|0
  • Hic dayak yemedim

1|0
    0|0
  • Askerde hortumla :))

Sonradan acıdını çıkardım tabi.

1|0
    0|0
  • askerde çok dayak yedim

1|0
    0|0
  • kuzeninmle yürürken önümüzdeki adam kafayı tabelaya carptı kuzeni ohaa dedi adam döndü bana tokatı bastı inekmiyiz lan biz dedi :))) yaşımız 15 16 karşılık ta verememiştik aklıma geldikce gülerim :)

1|0
    0|0
  • Hayır

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    35

Kızlar Ne Diyor 17

• Olmuştu öyle şeyler. 😄

1|0
    0|0
  • Annem bir keresinde tokat attı haksız yere tabi sonra aşırı pişman oldu ama yapıcak bişey kalmadı 😂

1|0
    0|0
    • neden atmıştı?

• @xaslix94 akrabanın biri sınıf arkadaşımla selamlaşırlen el ele görmüş sözde halbuki tokalaşıyorduk anneme gidip kızın öpüştü bilmem ne diye laf söylemiş oda sorgusuz tokat attı gelir gelmez bende yediremedim tuttum kolundan laı diyenin yanına götürdüm sınıf arkadaşımda ordaydı ki annem çocupu tanıyodu geldi söyledi çocukta kadında orda yok ben öpüştğ derken tokalaştı diycektim dedi ben tabi çıldırdım kadının kızları hakkında herşeyi söyledim kendi kızlarına sahip çık dedim çıktım gittim.. Annem özür diledide baya sonra affettim ilk ve sondu :)

• ka. yaşındaydın peki :(

• Küçükken annemden çoook😀

1|1
    0|0
  • adama aferin iii yapmis :)

1|0
    0|0
  • Hiç boşu boşuna dayak yemedim. Boşu boşuna da dayak atmam kimseye.

1|0
    0|0
  • evet. benim suçum olmayan bir şey yüzünden babam vurmuştu bir kere.

1|0
    0|0
  • çok şükür hic yemedim ama anne Terliğin sayiliyorsa yedim evet.😂😂

1|0
    0|0
  • Evet

1|0
    0|0
  • Bahsettiğiniz şiddet ise, evet gördüm birinden. Sebebi onu istemememdi, kabul edemedi

1|0
    0|0
  • Kimseden dayak yemedim :D

1|0
    0|0
  • Yedim

1|0
    0|0
  • Küçükken zalim anam dövmüş

1|0
    0|0
  • Hayır yemedim