Bir insandan nefret edebilmeniz için o insanın ne yapmış olması lazım?

İnsanlardan nefret etmeniz için hangi sebepler yeterlidir?
Bugüne kadar nefret ettiğiniz insan sayısı kaç?

Şöyle düşündüm de 3 kişiden nefret etmişim. 3'ü de kız ve sonuna kadar hak ediyor.
Hala da nefret ediyorum.
Bir insandan nefret edebilmeniz için o insanın ne yapmış olması lazım?#AylakAdam
#HasankeyfeSahipÇık

1|0

En İyi Kız Görüşü

• Benim nefretim 1 günlüktür o da belki 😅
    Bazen gerçekten nefret etmeyi istedim ama olmuyor 😂

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Değerlerimi hiçe sayması gerekir ki ben de onu hiçe sayayım.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 31

• Bence nefret etme öldürme derecesine gelmektir. Şimdiye kadar kimseden nefret etmedim. Sadece sevmediğim kişiler oldu. Bunlar da sığ düşünenler kendini dünyanın merkezinde zanneden yalanla yaşayan bencil aptallardır. Zaten öyleleri de çok kalmıyor hayatımda.

0|1
    0|0
  • Nefret etmek yerine hayatımdan çıkarmayı tercih ediyorum. Kimseye karşı nefret besleyemiyorum burada bile hakkımda o kadar hakaretler dönüyor yine de onlara karşı içten içe bir merhamet duyuyorum hayat kısa böyle duyguları taşımak bünyeme ağır bana zarar getiriyor. Ben sevgi insanıyım galiba :)

0|0
    0|0
  • Beni taklit ediyorsa, egolu davranıyorsa ve en onemlisi ihanet ettiyse nefret ederim

0|0
    0|0
  • Gereksiz sebepler yüzünden kimseden nefret etmem. Bugüne kadar sohbetim olan veya uyum sağlayamadığım kişilerden nefret etmedim.
    Hayvanlara, insanlara veya eğer bana ciddi zararlar vermişse o kişiden nefret ederim.
    Nefret güçlü bir duygu ota boka nefret edemem😂

0|0
    0|0
  • Kuyumu kazması

0|0
    0|0
  • Bana nispet olsun diye sevgili yapmıştı gözüme sokuyodu inadına o zaman nefret etmistim eski sevgilimden

0|0
    0|0
  • Benim iyi niyetimi anlamayıp beni üzmüştür

0|0
    0|0
  • Duyduklari bir seyi heryer de söyleyen, İftira atan ve cok yalan söyleyen kişileri sevmem

0|0
    0|0
  • Düşünmeyen ezbere yaşayan biri olması

0|0
    0|0
  • davranışlarından dolayı yani ikiyüzlü, sahtekar, yalancı, yilisik ve yavş. ak.

0|0
    0|0
  • Iftira atmış olması gerek

0|0
    0|0
  • E 1 kişi var elbet;) mahserde bile karşılaşmak istemem. Nefretim sevgimden büyük;)

0|0
    0|0
  • Bilerek isteyerek ve haz alarak birinin canini acitmasi veya bunu istemesi

0|0
    0|0
  • Arkamdan kuyumu kazması

0|0
    0|0
  • şahsıma bir şey yapmadığı sürece nefret etmem, saygısız davranması yeterli olur sanırım.

0|0
    0|0
  • sahte olması yeterli

0|0
    0|1
  • Ben herkezden nefret ediyorum zaten

1|0
    0|0
  • Söylediği sözün arkasında durmaması, sadık olmaması, ihanet etmesi, yalan atması, arkasından attığı kişiye daha sonra yalakalık yapması, güvenilir olmaması başlıca nefret etme sebeplerim. Yanar döner insanları hiç sevmem.

1|0
    0|0
  • Yalan söyleyip beni kandırmışsa.

0|0
    0|0
  • Ihanet ihanet ihanet

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    11

Erkekler Ne Diyor 10

• Nedense bu nefret etme konusunda erkekler kızlardan, kızlar erkeklerden nefret ediyor.

Tabi bazı erkek/kız, reddedilince nefret ediyor.

Ben kendimden bir kere nefret ettim öyle nefret ettim ki kendimden geçtim.

Ve o nefret bana insanların "neden"lerini ve "amaç"larını gösterdi.

Nefret etmiyorum sadece kendime sinirlendiğimde zarar veriyorum bazılarına. Ve zamanla sönüyor ateşim, gereksiz konu olduğunu kavrıyorum.

1|0
    0|0
  • İnsanları sevmeye meyilli bir insanım. Ama diğer insanların hakkını yiyen insanları sevmem. Benim hakkımı yiyen insanlardan nefret ederim. Bana bilerek ve isteyerek zarar vermesi nefret etmeme yol açar. Sonu da kötü olur.

0|1
    0|0
  • sevgi ve nefreti sağlam temellere oturtamadım.

sebeplerini kestiremiyorum. her an her şey, birinden birini tetikleyebilir. kaypaklığımdan.

0|0
    0|0
  • İki yüzlü insanlardan nefret ederim

0|0
    0|0
  • Söylemediğim bir şeyi kendini haklı çıkarmak veya beni kötülemek için benim olmadığım bir yerde söylemişse o kişiyi asla affetmem.

0|0
    0|0
  • aptal olması yeterli..
    ha birde merhametsiz olması..

0|0
    0|0
  • Insanla oynuyorlarsa.

0|0
    0|0
  • bir insandan nefret etmedim hic genel olarak insanlardan nefret ettim

0|0
    0|0
  • Haksızlık yapması ve özür dilememesi

0|0
    0|0
  • site de hiç kimseye kırgınlığım da yok kızgınlığım da ama gerçekte maalesef ki çok kişi var.

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;