Türk erkeklerini 1 kelimeyle anlatacak olsaydınız o kelime ne olurdu?

"Adamdır" derdim ama ne yazıkki sapığı da abazanı da "adam" dediğimiz erkeklerimizden çok daha fazla ülkemizde.. Çok fazla şiddet, taciz olmasaydı misal kısa etek giyene "kaşar" damgası yapıştırılmasaydı belki daha iyi bilinirlerdi..

Türk erkeklerini 1 kelimeyle anlatacak olsaydınız o kelime ne olurdu ?

Güncellemeler:
şu an görüş paylaşan 73 kişinin çogu "abazan" türü şeyler yazmış.. beyler kendinize çeki düzen verin bence.

0|2
3845

En İyi Erkek Görüşü

• Türk erkekleri şampiyonlar ligi gibi her tür var adamı da karaktersizi de ibnesi de yavşağı da gavatı da bulunuyor ama Türk erkeklerinin çoğunda sahiplenici özellik var

2|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 44

• Eğitimsiz.

2|0
    0|0
  • Ver Fırına adlı program sayesinde tanınmış bir kız vardı. Hah işte, bugün gördüm haberlerde.
    Eski sevgilisi, kamyonuyla ezmiş`o kızı. Hastanedeymiş, ölür mü ölmez mi, bilemem.
    Mesele o değil ki.
    Bu erkek, niye böyle davranıyor? Abi niye bu kadar pisleşti herkes.
    Biraz sakin, boş verin, kimseye zarar vermeye değmez.
    Kendinize de zarar vermeyin, her şey geçer gider, ileriye bakmayı öğrenemediler yahu.

2|0
    0|1
  • Kızlara yaranmak ıcın kendı cınsıne erkeklıgıne laf edenler asıl sız adam degılsınız sapık ıngılterede de var kızlarda aynı sekılde erkek pesımde a bu benı takıp etmıs aa bu erkegın burası böyle bılmem ne hızım kızlar erkeklerden daha cok cınsellık düşünüyor ama toplum baskısı ve bazı degerlerı kendı önemsemede başkaları önemsediği ıcın dıle getırmıyor ama buralarda ahkam kesıyorlar demem o kı bu sıtede sapık fenomen olan bı ton arkadaş var fakat el üstünde tutuyor kızlar ben bu kızları ne yapım o yüzden hemcınslerınde skntı var dolu adamı ıstemez Türk kızlar başka seyler ıstıyor bınuda dızılerımızde de gorebılırsın.

1|0
    0|0
  • Türklere göre abaza, eğitimsiz vs.. ancak özellikle iskandinav ve avrasya ülkelerinde koruyuculuğu ve cesareti ile tanınır.

2|0
    0|1
  • doyumsuz, duygusuz, çok acaleci, anlayışsız

2|0
    0|0
  • Safkan Türk Erkekleri Bu tanımdan istisnadırlar.

1|0
    0|0
  • türk erkeği sahiplenici türk kızları kyruk sallamazsa erkek peşin den koşmaz ata sözü bu... türk kızlarını anlatsak tek kelime ile... Şeytan derdim

1|1
    1|0
  • Karakterin ırkı olmaz.. O yüzden genel anlamda bir kelime söylemek mümkün değil..

1|0
    0|0
  • Bıyıklı :)

1|0
    0|0
  • Hanzo.

1|0
    0|0
  • Aynı Türk kızında olduğu gibi medeniyetsiz ve eğitimsiz. O yüzden yaşanıyor bunlar. İstisnalar kaileyi bozmaz tabi ;) .

1|0
    0|0
  • peki o soruyu şöyle değiştirsek türk kızı diyinmce aklınıza ne geliyor ne geliyor biliyomusun erkek tarafından değer verilince o aptal egolarını kasıp kendini bir bk sana bir tip geliyor aklıma bir elinde cımbiz bir elinde ayna umurundamı ki bu dünya modu var hepinizde hele aşk konusuna hiç girmeyelim orda daha kötü şeyler söylerim yani ama kısaca şunu diyim erkeği tanımla demişin ya erkek sevdimi adam gibi sever erkeği abazalaştıranda sizsiniz vezir kral yapanda sizsiniz erkek ta kadın tarafından dünyaya geliyor ve kadınların eğitimi çok önemli yani siz kısaca aşk duygularınızın yerini allahsızlık kaplamış ondan sonra erkek niye uyuşturucuya başlıyuor neden cinayetler işleniyor önce kızlar dönecek bir kendilerine bakacak bir erkek aptalmı durduk yere delirsin en basit bir örnek vereyim benim mahalle arkadaşım çok saf ve temiz bir çocuk bir kız sevdi umut verdı verdi verdi en sonunda allahsız ca terk etti ve çocuk sırf onun yüzünden yaz okuluna kaldı allahtan korkun lan sizde nasıl bir kalp var nasıl bir vicdan var ve ben sırf o mahalle arkadaşım için kıza süikast düzenlicektim allah çarpsın yapıcaktım ama dedimki o c ları için hayatını karartmaya değmez !!!

0|0
    0|0
    • Şort giydi diye ayrılmak istedik diye mi abazanlaştirdik biraz sacimizi yaptik bir ruj surduk kendimizi iyu hissettik diye mi abazanlastirdik bu yüzden mi hicbir alakamiz olamayan ooç gundan siddet görmeyi tacize uğramayı hatta öldürülmeyi hak ettik hepsi şerefsiz namussuz... Çok boş yapmışsın beğ.

• Almanyada Türk erkeklerini sorduklarında "Kıllı" diye tanımlıyorlardı :D

1|1
    0|0
  • bu konu tartışmaya açık , söylediklerinde haklısın ama bence iki cinside atacaktın soruya

1|1
    0|0
  • beyaz atlet çizgili pijamali

1|0
    0|0
  • Abaza derdim heralde

2|0
    0|2
  • Soylu

1|0
    0|0
  • Egoluyuz.