Kardeşiniz olduğu için kendinizi şanslı görüyor musunuz? Kardeş sizin için neyi ifade eder?

Kardeşi olanlar, bu zorlu yolda hiçbir zaman tek yürümeyecekler.
Kardeşiniz olduğu için kendinizi şanslı  görüyor musunuz? Kardeş sizin için neyi ifade eder?

0|0
3929

En İyi Erkek Görüşü

• kardeş candır
    dayanışmadır güvendir bazen kavgadr uyuzlkuktur
    gıcıklıktır ama abiniz varsa sırtınız yere gelmez
    baba gibidir abi gölgesi yeter

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Çok şanslıyım çünkü 2 prensesin Ablasıyım.. Zor çok zor birşey ama Bana sırtlarını dayadıklarını bilince bu beni hem daha güçlü olmaya sevk ediyor hemde daha mutlu ediyor.. Çok küçük yaşta olgunlaşmam beklendi , Daha 2 yaşındayken Abla sorumluluğu devredildi , Çoğu zaman ailemin gözünde çok küçük olsam dahi hatalarım gözlerinde çokk büyüdü ve büyük işler yapmam beklentisine girildi.. Sonuç ne mi? Yaşına göre çok olgun birisi , Her daim Kardeşleri ve annesini koruyup , gözeten baba sorumluluğu alan bir kız oldum babam ayrı bizden.. Mutluyum böyle olmam gerekliydi oldum hala daha güçlenmeye devam ediyorum yıllar sonra hak ettiğim saygıyı ve benden kokarak boyun eğdiriyorum. Kardeşlerimi ve Annemi Koruyorum ve onların bana sığınması ve güvenmesi beni çok mutlu ediyor.. O hissi dünyadaki hiçbir şeye değişmem...

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 28

• iyidir iyi kardeş

0|0
    0|0
  • gün gelecek herkes yalnız geberecek
    boş laflar

0|0
    0|0
  • Kardeş candır can... Beş kardeşiz...

0|0
    0|0
  • Ne didişip, gıcıklaşsakta dayanışma yönünden sırtımı tereddütsüz yaslayacağım birisi olduğu için şanslıyım.

1|0
    0|0
  • kızsam da olmalı bence

0|0
    0|0
  • Kardeş hayattaki en büyük zenginliktir

1|0
    0|0
  • insan hayatında kardeş çok önemli her an yanında olmaya bilir belki ama bilirsin sana bir alo kadar yakın olduğunu

0|0
    0|0
  • bir süre sonra kardeş falan yalan oluyor

0|0
    1|0
  • keske bir kardesim olsaydi. bir ailem bile yok

0|0
    0|0
  • Kardeşim gibi yeğenim var tabi öyle

0|0
    0|0
  • Kardeslerim beni uzuyorlar

0|0
    0|0
  • evet

0|0
    0|0
  • Goruyorum

0|0
    0|0
  • Evet şanslıyim yalnız değilim

0|0
    0|0
  • Tek çocuğum olsun isterdim

0|0
    0|0
  • Hayattaki başlıca şükür sebebim ablamın olması

0|0
    0|0
  • Kardeşim ve abim var çok şanslı hissediyorum 😎

0|0
    0|0
  • Aynen öyle yanlız değilim

0|0
    0|0
  • kardeşim benim için fedakarlıkarlığı çıkarsız paranı paylaşmayı koşulsuzca ölümüne onu korumayı ifade eder kısacası hayata 1-0 önde başlarsınız

0|0
    0|0
  • En yakın yoldaş

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    8

Kızlar Ne Diyor 38

• hayir

0|0
    0|0
  • hee sen içerdeki beyinsizi soruyon anladım. mal falan ama seviyorum yaa gerizekaliyi oyyy yerim onu yerim:-)♥

0|0
    0|0
  • belkide sansli oldugum tek durum :D

0|0
    0|0
  • Kardeşim yok ama kardeşten ötelerim var.

0|0
    0|0
  • Hep istediğim bir kardeşim olmasıydı ve annemle babam hayatta ki en güzel hediyeyi verdi.. Karındaşım o benim aynı karında 9 ay geçirdik. Bir insana verilecek en güzel hediyedir kardeş.

0|0
    0|0
  • aslında en güzel tarif şudur ayşeyle oturup fatmayı eleştirisin cansuyla oturup ayşeyi eleştirirsin dedikodu yani ama kardeşle hepsini eleştirirsin

0|0
    0|0
  • bir ablam olduğu için defalarca kez isyan noktasına geldim tiksiniyorum ondan geçerli sebepler dolayısıyla

0|0
    0|0
  • Kardeş tabii ki iyi birşey, fakat benim kardeşim sevdikçe şımarıyor. Anneme şımarmayan kardeş istediğimi söyledim, 14 yıldır bekliyorum

1|0
    0|0
  • Kardesimle bazen hic anlasamiyoruz o zaman cocugy bogasim. gelio ama yine de cok seviyorum sansliym😊😍

0|0
    0|0
  • Hayır görmüyorum

0|0
    0|0
  • Kardesim yok keske olsaydı

0|0
    0|0
  • 7 yaşında küçük kız kardeşim var bide 24 yaşında abim bende 20 yaşındayım alakamız yok hepimiz birbirimize giriyoruz hala anlaşamıyoruz 30 40 tan öncede anlaşamıcaz heralde xdxd

0|0
    0|0
  • Evet herşeyimi onla paylaşıyorum

0|0
    0|0
  • Abim var, iyi ki var. Bu hayatta en değerlim. En çok onunla vakit geçirip en çok onunla gülüyorum. Yaşama sebebim desem yeri..

0|0
    0|0
  • Kardeş benım canımdan bır parcadır onlara ne kadar laf etsemde kıyamam...

1|0
    0|0
  • Bazen

0|0
    0|0
  • kücüken namaz kılıyormuşum dua bilmediğim halde kardeşim olsuj diye. Şimdi var çok seviyorum

0|0
    0|0
  • Ne gerek vardı

0|0
    0|0
  • Erkek kardeşim var benim için o bir yana dünya bir yana kardeşim olduğu için her zaman şanslı hissetmişimdir kendimi çook seviyorum çok

0|0
    0|0
  • Suç ortağı, dert ortağı, dedikodu yaptığım, sabahladığım, dünyanın en iyi arkadaşı olan kişidir kardeş.
    Bu arada bu bahsettiğim kişi abim :)
    Dünyanın en iyi abisine sahibim sanırım

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    18
Yükleniyor... ;