Görücü usülü evliliğe bakış açınız nedir? Görücü usülü evlenir miydiniz?

Görücü usülü evliliğe bakış açınız nedir? Görücü usülü evlenir miydiniz?😂 Yaş geçiyor asfhjl

0|1
4474

En İyi Erkek Görüşü

• öncelikle şunu unutmamak gerek.. aşk evliliği ya da görücü usülü bunların hiç birinde mutlu olma garantisi yok... ama kendine şunu sorabilirsin benim düşünce yapıma hangisi daha uygunsa onu seçmeliyim... kendinde her iki tarafın artı ve eksi yönlerini ayırman gerek... elbette senin için biri fazla çıkacaktır.. bir evlilik tercihi yaparken nedenin hiç bir zaman mecburiyet olmamalı , ya o evliliği istemelisin ya da kendin zamanının beklemelisin... ilişkilerinde fazla aşk aramanlar görücü usülü evlilik yapabilirler o insanlarda için elbette mantıklı düşünüyorum herkezin yapısı farklı... dilerim sizin içinde sağlıklı seçimler olur..

2|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 73

• Örnek olarak sevdigin bir insanla evleniyorsun 3 5 yil çıkmışsın tanıdığını zannediyorsun ya da taniyorsun belki ama ayni evin icine girdiğinde bicok sey değişiyor mesela birbirinize karşı saygi kalmıyor e buda bosanmaya sebep oluyor ve bosa giden yıllarınız pisman oluyorsunuz. Ama görücü usulü evlilikte karsindaki insani tanımadığın icin herseye hazirliklisin bir saygisizlik olsa digeri gibi zoruna gitmez o kadar günümüz hayatında bosanmalarin cogu sevgili olup evlenenler

3|0
    0|0
    • ha bravo şunu kimseye anlatamıyorum

• vallaha doğru diyosun en temizi görücü usulü zaten diğer türlü anca yara açıyor başka türlüsü yok

• Görücü usulü olsun görünce goresin gelir gormeyince olesin 😊😊

• Annene bunu dinlet öbür gün çeyizler koca evine doğru yol alır 😂
    https://youtu.be/B1aAF-PgmeU

1|0
    0|0
    • Hahahah ana beni eversene 😂😂😂 güldürdünnn 😄😄😂 söz yarın dinleteceğim 😂😂😂

• Aşk evliliği istiyorum ben 😂

2|0
    0|0
  • Bende öyle alacam zaten diğer türlü bulduklarım yollu oluyor kalkıpta karı yerine koymam :D en azından babannem annem bulur köyden şurdan burdan içim raad :D hele yaş 30 a gelsin şimdi hovardalık vakitleri yakısık almaz evlenmek düzen kuracak adam değilim bu yaşlarda :D

0|0
    0|0
  • sonunun mutlaka boşanmaya gideceği evlilik çeşidi

0|0
    0|0
  • olumlu bulmuyorum

0|0
    0|0
  • Mantıklı, aslında sevip evlenmektense evlenip sevmek.

0|0
    0|0
  • Valla bufune kadar hicbir kizin elini tutmadim. Galiba gorucu usuluyle evlenicem bana mantikli geliyoda benantik evliligine karsiyim. Yas farki oomicak 25 yasindaki kiz 45 yasindaki adamla evleniyo felan bana yanlis geliyo. Mantik evliligi olmasin yeter benim icin

1|0
    0|0
  • sıcak bakmıyorum da senin yaşın geçiyosa biz ölek o zaman :D

0|0
    0|0
  • tercih meselesi. ben evlenmeyeceğim.

0|0
    0|0
  • Adı üstünde görücü usülü. Gòrmeden konusmadan olmuyor yani. Yani insanlar aşk evliligindeki görmesinden bir farki yok.
    Görücu usulunde ekstradan mantik da var. Yani Kòrü kòrune bağlanmak yok :/

0|0
    0|0
  • Rus kızları evine görücü gelince bikini giyiyor..
    Türk kızları evine görücü gelince bikini giymiyor...

0|0
    4|0
  • Mantıklı bulman bir yana bunu düşünme ihtimalin bile senin ne denli kıt akıllı ve vizyonsuz olduğunu gösterir, arkadaşım olsan seninle iletişimi keserdim, insanın enerjisini sömürürsün sen :) sığğğ akıl

0|0
    0|0
  • önceden görücü evliliği vardı boşanma olayı yok gibiydi şimdi aşk evliliği var bir iki sene aşk bitti boşan

1|0
    0|0
  • En azından bir kere olsun görmen lazım bence gitmeden önce. Bilmeden gitsen ve kızı beğenmesen ama o seni beğense yok yere umut verip yok yere özgüvenini zedelemiş olacaksın.

0|0
    0|0
  • 28-30 yaşına kadar illaki birini bulurum şuanlık bir şey düşünmüyorum 3 ay sonra askerim ona odaklanıyorum :D

0|0
    0|0
  • turşumu kurar yerim en fazla.

0|0
    0|0
  • Notr

0|0
    0|0
  • Görüşü usulü de olsa sevmem lazım

0|0
    0|0
  • Hayir istemem

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    53

Kızlar Ne Diyor 43

• Ben o tarafa doğru bakmıyorum şahsen.

1|0
    0|0
  • Olabilir ya karşı değilim :D

0|0
    0|0
  • olabilir

0|0
    0|0
  • Yaşın genç. Okula git, işe gir çalış. Bu yaşta ne evliliği? Hem aşık da değilsin görünüşe göre... Sıktı mı evlilik? Saçma olmuş. Neden mantıklı buluyorsun ki? Mantık neresinde?

0|0
    0|0
  • ben mantıklı bulmuyorum

0|0
    0|0
  • Asla.

0|0
    0|0
  • mantıklı aynen :D

0|0
    0|0
  • Ailenin iyi bir birey bulması bir yandan da iyi olmalı. Pek bir beklentim yok, lakin mantıklı gibi gözüküyor.

0|0
    0|0
  • aşk evliliği yapicam

0|0
    0|0
  • Vize ve final zamanı her bayan evlensek diyor :))))

0|0
    0|0
  • Hayır olmaz

0|0
    0|0
  • Bence bir bakıma mantıklı 😂

0|0
    0|0
  • Birçok mantiklı yönü olduğunu ve daha sağlıklı olduğuni düşünüyorum

0|1
    0|0
  • severek evlenmek isterdim ama benim sevdigimi ailem sevmiyor nedense bu yuzden mecburiyetten sanirim gorucu usulu olacak

0|0
    0|0
  • 20 yasindaysan bu ne acele

0|0
    0|0
  • Evlenirdim, aileme güveniyorum ama tam görücü usülü olmazdı çünkü benim de kalbimin atması lazım

0|0
    0|0
  • Günümüz zamanında saçma ama eskilere bakılırsa en mutlu ve sağlam evlilikler görücü usulü evlilik ler

0|0
    0|0
  • Olabilirdi bilemem. Sonuçta orda da bazı şeyler yavaş yavaş ilerliyor. Lap diye ilk gelene verilmiyorsun.

0|0
    0|0
  • Hahah valla ya😂😂

0|0
    0|0
  • sıcak bakıyorum

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    23
Yükleniyor... ;