Yanınıza alınacak elemanın fazla hırslı ve aşırı öz güvenli olması sizi rahatsız eder mi?

İyi günler cümleten ks halkı

Yanıma bayan eleman alınacak ve kızla kısa bir konuşma yaptık,
1-2 sene sonra terfi alırım görürsün dedi bu ne özgüven bu nasıl bir lahana turşusu :D

• Rahatsız eder
    A seç
  • Rahatsız etmez
    B seç
  • Şöyle ki;
    C seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

1|1
1038

En İyi Erkek Görüşü

• En sevdiğim modeller hahahah. Uyanık veli cambazlığı yaparsa ipten düşürürüm :D Rahatsız etmez, çok gördüm öyle bıcırları.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Etmez."Sözle değil icraatla çalışıyoruz."derim. Ben kendime yeterince güvenirim zaten ve adaletin olmadığı yerde de çalışmam. Adaletin olduğuna güvendiğim her yerde de istediğimi almak için çalışır ve alırım.
    -Gecen bol olsun.-

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 37

• Diğer kriterler alınacak pozisyon için uygunsa, değerlendirilebilir. Dediği gibi çok faydalıda olabilir, sorunda çıkarabilir. 1 ay deneme süresi verilip sonrası için karar net birşey söylenebilir.

1|0
    0|0
  • zeki insanları severim kurnaz olmaya çalışmadıkça..
    egolu insanları severim benden egolu olmadıkça..
    o yüzden öyle bir elemanı almam..

1|0
    0|0
  • Hep vardı işyerlerimde böyle tipler, ama zamanla sevdik birbirimizi sorun çıkmadı

1|0
    0|0
  • Çok dile getirmediği sürece etmez

1|0
    0|0
  • Kendini işine iyi kanalize etsin bir sıkıntı olmaz bence.

1|0
    0|0
  • Terbiyesizlik başka özgüven başka. Bununki terbiyesizlik 😄

1|0
    0|0
  • İşinde başarılı olup işime yarayacak insanları alıyorum zaten zamanla belli oluyor

1|0
    0|0
  • Terfi Almak ; Bir Görev'de Yükselmek demektir Haa Gerçekten kendine Güveniyor ki Böyle bir Cümle kullanıyor Sakın yüzüne Birşey söylemeyin Ama böyle insanları'Da pofpoflamak yanlış olur İş 'te nasıl olur derseniz Sıkıntı Yaratmaz böyle tipler. Aslın'Da Güzel birşey de değil mi Bir işe başlarken kendini özgüveniyle göstermek Düşünsenize Yeni bir eleman alıcaksınız Ne yapıcağını bilmeyen , Tembel. s.

0|0
    0|0
  • boynuz olup kulağı geçmesse problem olmaz

1|0
    0|0
  • Hırslı olması rahatsız etmez fakat öz güveni fazla ise sıkıntı çıkar. Büyüklerinin tecrübelerinden faydalanmak yerine başına buyruk hareketler yapar. Ondan dolayı öz güveni aşırı yüksek birini işe almak istemezdim.

0|0
    0|0
  • Eder abartı olunca sorun çıkar illaki

1|0
    0|0
  • Kız kendini sana yakın hissedip öyle söylemiş bence anlaşabilirsiniz

1|0
    0|0
  • her şeyin bir sınırı vardır ve bu sınırı geçen her şey beni rahatsız eder

1|0
    0|0
  • Fazla hırslı insanlar her şeyi yaparlar ve yükselirler de lakin asıl kaybeden onlardır ki çevreleri hep yapay insanlarla dolu olur, hep yalnız kalırlar ve ileride psikolojik sorunları baş gösterir. Oysa ki kendine güvenen ve işini bilen biri de yükselir ve çevresinde güzel arkadaşları olur yalnız kalmaz.

0|0
    0|0
  • Rahatsız etmez
    Yalnız şunu anladım ki
    İş hayatında iyi niyet fayda etmiyor
    Mesafeyi korumak her zaman en iyisi

0|0
    0|0
  • özgüven güzel şey
    içi boş özgüven iğrenç bir şey

1|0
    0|0
  • iş ne

1|0
    0|0
  • rahatsız etmez
    alabilirse alsın terfi.

0|0
    0|0
  • Kurnazlıga kaçmadıgı sürece sorun olmaz

1|0
    0|0
  • Hakedecekse alsın. Neden rahatsız etsin beni. Kimi insanın dünyası iş güç olur. İşkoliktir. Çokta severim bu olguyu.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    17

Kızlar Ne Diyor 9

• Rahatsız eder. Öyleleri kendini patrona da yamar. Hile hurda da yapar. Tehlikeli kızlardır. Yellozlardır. Saçından tutulup kapıya atılmalıdır

1|0
    0|0
  • Sana tavsiyem politik davran işine odaklan o kıza kendini malzeme yapma her zaman dikkatli ol arkandan kuyunu kazabilir

1|0
    0|0
  • Fazla özgüveni varsa rahatsız eder

1|0
    0|0
  • Is hayatim tamamen farklidir. Politikalarim saygim sevgim mesafem hep bellidir. Hesap kitabini yaparim. hirsimi icimde saklarim. kimse ile de fazla samimi olmam iste. Bence bu dengeyi basaramayanlar cirkeflesiyor. O kizda bu kadar buyuk konustuysa ondan bir cacik olmaz derim

0|0
    0|0
  • rahatsız olmam

1|0
    0|0
  • Tehlikeli biri dikkat et :)

1|0
    0|0
  • Rahatsız edebilir

0|0
    0|0
  • Oldum olası sevmem kendini öven insanları hayır yani bırakta başarılı iyi güzel olduğuna insanlar karar versin biraz mütevazı olmalı insan başaracağına inandığı şeyi de önce çalışıp didinip sonra konuşmalı insan ama yine mütevazı bir şekilde

0|0
    0|0
  • Beni rahatsız eder. Ben işbirliği yapabileceğim anlaşabileceğim ve gelişime açık biriyle çalışmak isterim. Bu sorudaki kişi bir sey ogrenmedigi öğretmedigi gibi öğrenen şirket kültürünü de mahveder.

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;