Üniversite Tercihleri & Kariyer

Türkiye de tm bölümü mezunu birinin okuması en mantıklı bölüm hangisi?

Arkadaşlar sizce Türkiye de tm bölümü mezunu birinin okuması en mantıklı bölüm hangisi ? Yani iş imkanı olsun MAAŞ durumu olsun, geçim sıkıntısı yaratmayacak, çok fazla sıkmayacak ve sosyal hayatını engellemeyecek bir bölüm önerisi istiyorum. Lütfen senin ne istediğin önemli ve maaşa göre meslek seçilmez türü öneriler yazmayın :)
Türkiye de tm bölümü mezunu birinin okuması en mantıklı bölüm hangisi?

0|0
44

En İyi Kız Görüşü

• Türkiye de tm bölümü mezunu birinin okuması en mantıklı bölüm bence psikoloji. Ama yine sen sevdiğin işi yap. Sırf maaşı çok ya da iş imkanı çok diye seçtiğin mesleği yapman zor olabilir.

Önemli olan senin ne istediğin. Eğer pdr istiyorsan iş imkanı sağlayacağın güzel yerler bulabilirsin.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Sevdiğin işi yap. Çook pişman olursun. Zaten normal standartlar da günümüz insanı üretemiyor sadece tüketiyor. Asıl hayat bu değil.Para değil .Önemli olan mutluluğun beni dinle sen.

İstediğin, yapabileceğin mesleği seçmen en mantıklısı. İstemediğin bir bölümü okumak ve o işi yapmak seni zorlar.

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• psikoloji oku en mantıklısı

0|1
    0|0
    • psikoloji düşünüyorum ama inan bana insan gibi geçinebilmek için maaşı çok az ://

• malesef ama günümüz şartlarında insan gibi geçinmeni sağlayacak meslek çok az

• Pdr tavsiye ederim.

0|2
    0|0
  • Hukuk psikoloji ya da uluslarası ilişkiler gibi bölümler çünkü önü açık

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Hukuk-pdr-psikoloji okuyacaksın tm'deysen gerisi artık yerlerde marmara işletme bile 300lerde kapatmaya başladı O.o

0|1
    0|0
    • psikoloji düşünüyorum ama inan bana insan gibi geçinebilmek için maaşı çok az ://

• öyle :)

• umarım sen de ben de olabiliriz :)) askerde de çok rahat psikologlar sevgilisinden ayrılalara terapi yapıyor bütün gün :))))))))))))))))))))))))))))

• Öyle bir bölüm yok . Garanti bölüm yok artık. Herkes aç.

0|1
    0|0
  • Hukuk

0|0
    0|0
Yükleniyor...