Beğendiğiniz kişiyi anneniz istesemezse yine de evlenir miydiniz?

Sorum evli olmayanlara, evli olanlar ise geçmişe dönsün. ''Beğendiğiniz kişiyi, anneniz İstesemezse''' Yine de evlenir miydiniz?

• Sonuçta evlenen kişi benim, annem ne kadar değerli olsa da, ben sevdiğim insanı bırakmazdım. EVLENİRDİM!
    A seç
  • Evlenen ben olsam da, beni doğuran kadının hakkını çiğneyemem. EVLENMEZDİM!
    B seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim
Güncellemeler:
İnsanoğlu nankördür
İnsanoğlu gözü neye isterse onu görür, gerçekleri değil doğruları kendine referans edinmiştir

0|0
4422

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• benim göremediğimi ailme görür. dayılarımın başına geldi ve ben bundan ders çıkarmayı ümit ediyorum. yine de şöyle diyeyim Allah kötü niyetlileri, saygısızları karşımıza çıkarmasın...

1|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 43

• Evet.

3|2
    0|0
  • Annem kimseyi beğenmiyor onun yüzünden evde kaldım zaten.

0|1
    0|0
  • Evlenmem net.

0|1
    0|0
  • Evlenmek istediğim kişiyi istememe sebebini makul bulursam annemi seçerim ama yok sadece beğenmedim gibi şeyle karşıma gelirse iyi ya da kötü sevdiğim ile evlenirim. Sonuçta belli bir süre sonra alışmak zorundalar birbirlerine :) Ayrıca sevdiği adamı seçmek nankörlük olmaz. Sonuçta aileler o kişi ile yaşamıyacak iki kişi yaşıyacak ve bir hayat kuracaklar. Tüm sorumluluk o iki kişiye ait. Ama ailemin bildiği kötü birşey vardır ve benle paylaşırlarsa dediğim gibi o zaman zaten ailemi seçerim.

0|0
    0|0
    • ama bu sefer kendinizle çelişmiyor musunuz, diyorsunuz ki sonuçta aileler o kişi ile yaşamayacak ama ailenin kötü bildiği şey belki sizin gözünüze güzel geliyordur? burada tezatlık yok mu?

• evlenmem. ailemin düşüncesi önemli

0|1
    0|0
  • Sorun evladının sevdiği kadını istemeyen ebeveynlerin bağnaz dünya görüşlerinde, işte tam olarak Türkiye..

1|2
    1|0
  • Annem benı kırmaz. Mutluluğum için onay verir mutlaka.

0|1
    0|0
  • Annemi ikna etmeye uğraşırım ama ikna demezsem en evlenmem

0|1
    0|0
  • Evlenmem

0|1
    0|0
  • Evlenmem cunku elbet bir bildigi vardır annemin

0|1
    0|0
  • Hayır. Annem hep haklı çıkıyor vardır bir bildiği derim

0|1
    0|0
  • evlenmem

0|1
    0|0
  • Aralarını yapmak için uğraşırım sürekli, ama olmuyorsa da hep ortalığı yumuşatmaya çalışarak sevdiğim kişiyle olurdum

0|0
    0|0
  • annem istemedi diye çocukluk aşkımdan vazgeçtim halen özlüyorum

0|0
    1|0
  • Sevdiğim insanı yarı yolda bırakmaz ve evlenirdim..

0|0
    0|0
  • annem evlenme diyorsa vardır bir bildiği

0|1
    0|0
  • Annem ne diye istemeyecek o kısmı anlayamadım. Herifle ben yaşayacağım sonuçta. Bu bir Ego olayıdır başka bir sey değil. Aklı başında insan ailesinin karşısına kimi çıkaracağınıda bilir bence. Bunlar çok gereksiz hangi cağdayız.

1|0
    0|0
    • Nankördür derken kim nankör o kısmıda açıklasan

• Benim yazdıklarım çok normal sen kendi üslubuna bir bak bence alttaki arkadaşada saldırgan bir tavırla yaklaşmışsın. Kolay gelsin sana.

• Kesinlikle katılıyorum süper yorum

• Annem beğenmemişse vardır bişeyler daha annemin haksız çıktığı olay yok

1|0
    0|0
  • Blöf le filan bir şekilde ikna ederim😀

0|0
    0|0
  • Annemi ikna ederim ya cok karsi cikmaz

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    23

Erkekler Ne Diyor 21

• Annem yok ama ailemde beğenmeyenler varsa bir bildikleri vardır bazen aşk gözü kör eder ya evlendikten sonra aynı evde yaşayınca hiçte istemediğin bir tip çıkarsa.

0|1
    0|0
  • Aile ya maddi imkanlar ya da din açısından istemez, ya da örf adetler çok farklıdır, maddiyat hallolur ama din konusu sıkıntı be aga, örf adetlerin bile hallolma ihtimali var da cıks yani abi din konusu önemli

0|1
    0|0
  • bu yaşa geldim öğrendimki anneler haklı çıkıyor

0|0
    0|0
  • Evlenirdim ama annem istemezse bunun bir sebebi vardır. Gizlice bunu araştırırdım.

0|1
    0|0
  • Ben eşim olacak insanın ailesini tanımadan kendisini kabul ediyorum. nitekim oda aynı durumda ve bu duruma sonradan kötüye yormaya gerek yok. ben istiyorsam saygı duymak zorundalar sevmek kendilerine kalmış birşey ama sevgide bir çırpıda çöpe atılamaz ya..

0|0
    0|0
  • Tabikide.

0|0
    0|0
  • Bilemezsin

0|0
    0|0
  • bilemedim knk ya

0|0
    0|0
  • evet

0|0
    0|0
  • evlenirim..

0|0
    0|0
  • çözülememiş bir kördüğüm

0|0
    0|0
  • Eninde sonunda ikna ederdim. Ikna olmazsa da cani sagolsun. Sevdigim kadini yari yolda birakmam.

0|0
    0|0
  • Babam istemezse evlenmem. Annem bu konuda görüşlerine önem verdiğim biri değil

0|0
    1|0
  • Tabi ki evlenirdim

0|0
    0|0
  • Çok zor soru

0|0
    0|0
  • oyle bir durum. basimdan gecti :/

0|0
    0|0
  • Annem sonunda haklı çıkabilir ama hayatımın sonuna kadar keşke diyerek geçiremem

0|0
    0|0
  • Annenin rızası olmayan bir evlilik mi? Asla asla asla. MUTLU OLAMAM

0|0
    0|0
  • ikna ederim tehtitle

0|0
    0|0
  • evleninde görün ananızın a sını

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam