Turkler neden Turkiyeyi bu kadar cok kötuluyor?

Internete ve her yerde hep Turkiye hakkinda kötu yorumlar okuyorum herkeste bir begenmemezlik ve buradan gitsemde kurtulsam yorumu... Neden böyle? Artik bu yorumlari görmekten sikildim
Baska ulkelerin insanlari kendi ulkesini hic kötuledigini görmuyorum bu hep bizde var niye böyle bozuk insaniz!

0|0
520

En İyi Erkek Görüşü

• Bizde Avrupa medeniyetini güzel zanneden avenelerin işi o ülkesini gerçekten seven insanlar kötülemezler

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 19

• e şimdi sen de ülkeyi kötüledin "niye böyle bozuğuz" diye 😂

ülkede iyi şeyleri ön plana çıkarıp özendiremiyoruz, uzun zamandır o kadar kötü şey art arda geldi ki insanların içi kurudu ve umutları tükendi. bu yüzden hep kötülükler öne çıkıyor ve bu da "demek ki normali bu" algısı yaratıyor, mesela biri küfretti mi hemen başkası da ona küfrediyor, neden çünkü küfretmek normalleşti artık. gibi

0|0
    1|0
  • Onlar Türk değil çünkü

1|0
    0|1
    • ama Turkce yaziyorlar ya cok uzuluyorum okudukca :(

• Abla şaka mısın sen demek istediğim o değil vatansız Tür olmaz demek istiyorum

• Toplum yuzunden.

0|1
    1|0
  • türk değil onlar
    vatan haini

1|0
    0|1
    • ozaman herkes vatan haini cunku iyi birsey yazani simdiye kadar rastlamadim :(

• gelen yorumlari okusana hain cok :( rastlamadim sesleri daha cok cikmasi lazim bunlar iyice ulkeyi kötuluyor

• yıkılmaz bu ülke
      sen rahat ol
      millet düşman olsada
      askerin vatan aşkı canında
      bayrak sancak kanında
      atasının hep yanında
      ALLAH bizimle oldukça

• Kötülenmezse bizimkiler olmaması gereken şeyleri görmezden gelip normalmiş gibi yapıyorlar da ondan. Belki bir umut kendilerine çeki düzen verirler diye. Sanki biz söylemesek kimse Türkiye'nin ayıplarını görmeyecek.

0|0
    1|0
  • Kani bozuk cok bacim. Birde aydin gecinir bu sudu bozuklar.

1|0
    0|0
  • İnsanlar mutlu değil !

0|1
    1|0
  • Bunlar hep hükumet düşmanlığından, vatan hainliğine asimile olmak..

0|0
    0|0
  • Gel de gör.

0|0
    1|0
  • Sen dışarı cık yabancı ulkelerdeki kızlar gibi
    Bak elini kolunu sallaya sallaya gezebiliyormusun

0|1
    1|0
  • vatanimi seviyorum ben

1|0
    0|0
  • turk olmadıgı icin

1|0
    0|1
  • ee gelip yaşaman lazım. yine de dünyanın çoğunluğundan iyi durumdayız. gelişmiş ülkelerle kıyaslamazsan sıkıntı yok.

0|0
    0|0
  • amerikanin oyunu

0|0
    0|0
  • Onlarda kendini kötülüyor sen görmemissin

0|0
    0|0
    • cok uzuluyorum okudukca ben Turkiyede yasamak dogup buyumek icin neler yapmazdim ama onlar degerini bilmiyor hep kötu yorum hep bir kötuleme... Bizim insanimiz böyle bizim insanimiz söyle :( :(

• Gel Turkiye'ye o zaman cok begeniyorsan kapısı açık. Kötü o yüzden kötü yorum yapıyoruz. Rezalet bir ülke, insan haklarından eğitime, ekonomiden refaha korkunç. Bu benim kişisel düşüncelerim de değil bir çok araştırma bunu kanıtlıyor. İyi olan tarafları var mı, tabiki var ama kötü olan çok ağır basıyor. İnsanımızın zatenhiç bir iyi yanı yok onun, en sevmediğim şey de bu Türkiye'deki.

• biz türkiye için laf söyleriz. ama dikkat et. kimseye laf söyletmeyiz.

0|0
    0|0
  • Çünkü insanoğlu nankör rahatlık batıyor :)

0|0
    0|1
  • Haini dışarıda aramaya ne hacet her yerimiz hain dolu ya

0|0
    0|1
  • turklerın turklerı kotuledıgı yok sadece erkekler kezbanları kötülüyor hepsi bu . ucu size dokundu sanırım

0|0
    1|1
    • nasil ucu bana dokundu ben gördum her yerde okuyorum diyorum bana yazan yok

Kızlar Ne Diyor 5

• onlar ya asimile olanlar ya avrupa amerika özentileri ya da Türk değiller...

1|0
    0|0
    • ve nedense chpli oluyorlar son gunler bunu farkettim :(

• Sanki diger ulkelerde hic sorun yokmis gibi davraniyorlar evet ama bosver gitsinler sizde kurtulmus olursunuz ne guzel iste.

1|0
    0|0
  • Ben ülkemi seviyorum

1|0
    0|0
  • Çünkü bu ülke beyin göçünü hak ediyor

0|1
    0|0
  • Çünkü türkiye hiç iyi bir yer değil kendi zevkleri için kızların namuslarına göz dikip onları öldürüyor hatta küçük çocuklara bile yapıyor suriyeler bizden daha avanlajlı neden onlar savaştan geldin tamam geldi ama bir faydası var mı? Yok resmen suriye vatandaşı olmak gerekir tamam bunu da geçtim insanlık kalmadı en önemli herkes çıkarı için yaşıyor kukla gibi oynatılıyor bazıları herşey planlı ve o kişilerde milletin gözüne güzel görünmek için bu gündemi kullanıyor iyi bunu da geçelim son birşey söyleyim o zaman sana güvenilcek insan kalmadı bu türkiye özel olmayan şey birde adalet para ile satın alıyor daha nasıl anlatayım sana ben

0|0
    1|0
    • baska ulkede guvenilecek insan var mi? oradakiler heralde insan degil? bir diyorsunuz renkler ve zevkler tartisilmaz diye simdide renk ve zevkleri bir tutuyorsunuz, guvenmemek karakterle ilgili ulkenin insaniyla ilgili degil burada da iyi kötu seyler oluyor !!

• Türkiye eskisi gibi değil çok şey değişti bunu demeye çalıştm

Yükleniyor... ;