Ne kadar zengin olmak istersin?

Üç dairesi, Balıkesir'de bir yazlığı olanlardan bahsetmiyorum. Tarabya'da villası, cafcaflı arabası olanlardan bahsediyorum. Çalışıp kazandığınızla, mesleğinizle ne kadar zengin olabilirsiniz?

Ne kadar zengin olmak istersin?

• Araba sayımı bilemeyecek kadar.
    A seç
  • Evde sahuna olacak kadar.
    B seç
  • Eve sinema sistemi kurduracak kadar.
    C seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0
68130

En İyi Erkek Görüşü

• cevap veriyorum E hiçbiri huzur olmayan hiçbir mal varlığını veya kişiyi istemem mutlu etmediğimi mutlu edilmediğimi istemem, ben özgürlüğümü istediğim şekilde yaşayacak ve istediğim saatte uyanabilecegim sabah eşimle huzurlu kahvaltı edebileceğim öpücük alıp öyle çıkacağım (çalışmak isteyip çalışıyorsa onu da akşam is yerinde alıp) eve geleceğim vs vs gibi bir zenginlik isterim zenginlik budur maddi zenginlik tırt her zman yanında olmaz ama manevi zenginlik hep yanında olur özetle ben süreklilik içeren zenginlikten yanayım sadece benim olan ve ona ait olduğum bir zenginlik

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Rothschild gibi bir zengin olmayacaksan zengin olmanın hiçbir manası yok. Zara yerine Chanel'den alışveriş yapınca zengin olmuş olmuyorsun. Paranla dünyayı yönetirsen zengin olmuş oluyorsun.

Eh hiçbir zaman Rothcschild olamayacağımıza göre, alt tabakadaki yönetilenlerden olarak kendi kendimize başka teselliler bulabiliriz.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 129

• Evde galeri açacak kadar :D

0|0
    0|0
  • Çalışıp kazandığımla 2 ev, 1 dükkan ve 1 yazlık sahibiyim.

7 yıl boyunca bir kafe işleterek bunu elde ettim. Sabah, akşam demeden, herhangi bir tatil günü bile demedin. Haftalık izni bırak, Bayram tatilleri bile yoktu bende. Full çalıştım.

0|1
    0|0
  • Önceden insanlar davarlar karılar istermiş bol bol teknoloji çağına girilmeden
    Şimdi evler arabalar yatlar katlar
    Tabi seçenekler haliyle çoğalıyor
    Ben Tanrı olmak istiyorum
    Bidaha asla ama asla Tanrı'nın üstümde eli olmasını değil
    Ona muhtaç bir şekilde yaşamak istemiyorum
    İnsanların içinde yaşamak istemiyorum
    Beni avratlar ve şaraplar Mutlu etmiyo
    Düşünsene kafasına estiğinde her istediği üzerimde gerçekleştirmesi hiç iyi bir durum değil
    Hal böyleyken ben sizden deilim gençler

0|0
    0|0
    • Yani paranın önceden iyi bişi olduğunu sanırdım değersizler içinmiş
      Sonra akıl ve zekaya yoğunlaştım şanslılar içinmiş
      Tanrı olmak var gerisi yalan yani
      Bir mutluluk yeri var denmiş
      İyi biri olursan ordasınmış
      Güzel biri olup Tanrı'nın yanında biri olmak istiyorum
      Sizi bilmiyorum nerde olursunuz nerelerde olursunuz ama bu akılla pek iyi bir yerlerde olunamıcagı kesin

• dünya'da ne olup bittiğini önemsemeyecek kadar.
    savaş mı çıktı, buzul çağı mı başladı, doğal afetler mi patlak verdi, ekonomik kriz mi var, biri yasaları mı çiğnedi... hiç biri umurunda olmayacak, canına tak ettiği vakit kendi inşaa ettirdiğin uzay gemisi ile uzaklaşıp gideceksin hepsinden :P

Ekleme;

Aslında parayı sevmiyorum, ama sinirlerimi yatıştırıyor. (Joe Louis)

0|0
    0|0
  • Zenginliğimin veriliş sebebini idrak edip, hayırda hasenatta, fakir fukaraya "hakkını" teslim edebileceğim kadar..

Veremiyeceksem ölüne kadar fakir yaşamaya razıyım..

#Vesselam

1|0
    0|0
  • Sahuna...
    Hiç güleceğim yoktu. Telefon dahi sahuna kelimesini şahine diye değiştiriyor.
    Sauna kelimesi evrim geçirmiş. Eee zenginlik böyle işte, paran vardır ama parası olmayan kıt akıllı birine madara olursun.
    ;)

2|0
    0|0
  • Ne demiş Yunus Emre : "Çok laf yalansız, çok mal haramsız olmaz." Helalle kazanılacak, beni bozmayacak kadar bolluğun başımın üstünde yeri var gerisi boş sonra iş yaş...

1|0
    0|0
  • Bir kaynakta okumuştum; 250 milyon $ ve üzeri bir servetiniz varsa zenginler klübündesiniz yazıyordu.

0|0
    0|0
  • Sapıtmayacak kadar kâfi

0|0
    0|0
  • Türkiye'de insanlar aybaşını nasıl getiririm diyor, sen ne derdindesin :)

Görüş : En büyük zenginlik nedir bilirmisin, sağlıktır, sabancı kadar zengin olursun, bir sürü son model araban olur, ama bir de bakmışsın, çocuğun sakat doğmuş.. işte sağlık böyle birşeydir.

Sabancının bir sözü vardı, bu kadar varlığım olacağına çocuklarım engelli olmasaydı daha iyiydi diye.

0|0
    0|0
  • Birileri ezilip, aç kalırken, soğuktan titrerken bu dünyada hiç kimseden daha fazlasını istemiyorum.
    Üstümü örtecek evim karnımı doyuracak aşım olsun yeter
    Sokak üstü lokantalarda yemek yemeye bile utanıyorum dışarıdan geçen yiyemeyenler var diye böyle şatafatlı şeyleri istemek fazlasıyla acımasızlığa kaçar.
    Herkesin olacaksa benimde olsun olmayacaksa olmasın

0|0
    0|0
  • Varsın Evim olmasın her ay tema vakfına, löseve, kanserle savaşma derneğine, Kızılaya, yeşilaya, diyanet vakfına, tsk vakfına, her ay bin lira bağış yapsam sadece 8 bin lira bunlar tutar ayrıca bin lira da sokakta gördüklerime yardım ederim etti 9 bin 4 bin lirada kendime gitse etti 13 bin lira yani aylık 13 bin lira maaşım olsun birde arabam olsun yeter bana Allahın izniyle... iyilik yapalım iyilik bulalım bu dünya hepimizin.

0|0
    0|0
  • 2 milyon liram olsun yeter. Yani hedefim ihtiyaçlarımı görebileceğim rakam o. İnsanlar gereğinden fazla ev araba alıyor bu bana saçma geliyor.
    Ben 1 koyup 20 almaya karşıyım. Hiçbir şey koymadan kazanmaya da karşıyım. Dünyada insanın başına ne gelirse aç gözlülükten gelir. 1 koyup 20 alacaksanız vardır bir yamuğu, hiç bulaşmayın derim. Demiş mandıra filozofu.

0|0
    0|0
  • Çalışarak zengin olunmaz. Olunsa bile senden sonrakiler o zenginliği tadar. Tabi o zenginliğe yürüyen kişi fedakarlık yapmak zorundadır.

Herşey zenginlik değildir. Parayla zenginlik yerine manevi şeylerle zengin olmak çok önemlidir. Çünkü huzur en büyük zenginliktir. İnsan nerede arayacağını bilmelidir.

0|0
    0|0
  • Daha okuyorum o yüzden çalışıp kazandığımla ne kadar zengin olabilirim bilmiyorum ama çalışarak bu şıkları elde etmek imkansız anca yatırımcı ya da şirket sahibi falansan olabilir bunlar. Ne kadar zengin olmak isterdime gelirsek araba sayımı bilemeyecek kadar zengin olmak isterdim ama hayalini bile kurmuyorum bunun 😂😂

0|0
    0|0
  • Geçen sene bu zamanlar yurtdışında kiralık evlerim vardı havuzlu villalar ferrariler falan bakıyodum şimdi babamın evine dönmüş 4 m2 bir odada sıkışmış durumdayım hayat işte isyan yok oda Allahtandı buda Allahtan

0|1
    1|0
  • her sabah köpüklü kahvem yatağıma gelse. ok zengin hissederim, malla değil hizmetle zenginliği hissederim , yoksa bir sıradan galericinin bile daha çok arabası olabilir :D

0|0
    0|0
  • Allahtan fakir olmayı arzu ettim...

0|0
    0|0
  • türk dizilerinin yan etkileri bunlar

0|0
    0|0
  • hayatta kalacak geçimimi iyi kötü sağlayacak kadar çok şükür

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    109

Kızlar Ne Diyor 67

• müstakil bahçeli bir evim olsun geliri güzel bir işim bir de audi A5 im olsun yeter bana başka bişey istemiyorum :)

0|1
    0|0
  • eve sahuna kurabilecek kadar dedim. bana bir tane araba yeter nabıyım 5-10 taneyi hem vergisi hem de çalınma gasp tehlikesiyle yaşamam.

0|0
    0|0
  • Sinema sistemi çok güzel olabilirdi. İlla bu kadar koltuk olmayabilir ama çok isterdim bir odayı sinema odası yapmayı.

0|0
    0|0
  • Hayal edersem alirim. istemem yeterli onemli olan Allahin verdiklerine şükrederek yaşamını sürdürmektir.

1|0
    0|0
    • Lafa bak egoya bak, hayal edersem alırım mış sonrada Allah'ın adını anıyor..

• Benim imanımı yargılama bence, beni fotodan görüp de imansız sanma ben ne fitnes model adamlarla idman yapıyorum 5 vakit namazını kılıyor göz ucuyla kızlara bakmıyor, Hayal edersem alırım kelimesi tehlikeli bir kelimedir, Madem güzel bakıyorsun dünyaya yazdıklarına ve konuştuklarına da dikkat etmelisin İslam çerçevesi içerisindeysen, Hayal ederim allahın izniyle olur demek başka hayal edersem alırım demek başka , Ben hayalini kurup allahtan istediğim çoğu şeye kavuştum, kız istedim Badoo'nun en yüksek puanlı kızlarından birini verdi , şimdi imanımı kuvvetlendirmesini istiyorum hergün zikir ve dualar ettiriyor vs. ..

• senin fotona şuana kadar bakmadim. Sana yorumu yazarkende bakmadim. sen soyledikten sonra baktim. ve de ben kisileri fotosuna yüzune bir cumlesiyle taniyamam. Sen de beni taniyamazsin. Bilemezsin düşüncelerim ne, yapmak istediklrrim kavuştuklarim ne., bilemezsin. Cumlemin icerigine bakinca egolu biri gibi duruyor olabilirim. Ordaki mesaji inceden almani isterdim. Ayrica herkesin imani kendine. ettigin dualar zikirler senin sevap hanene yazilir. Ama kalbini kirdigin birileri oldugundada gunah defterine bir çentik atilir. Senin defterlerinde imaninda beni ilgilendirmez. Benim kide seni..

• yazları dünyada kışları marsta geçirsem yeter marsta bir yazlığım olsun çok şey istemem :D

0|1
    0|0
  • valla hepsi de süper :D

0|0
    0|0
  • evlerimi kiraya verecek kadar olsam yeter

0|0
    0|0
  • evde sauna :D

0|0
    0|0
  • Bu anketlerdekinden daha fazla yaklaşık 20 yıl içinde dünyadaki herseye sahip olacak kadar param olacak.

0|0
    0|0
  • 3 şıkta çok abartılı ben o kadar zengin olmak istemezdim. Bir araba bir ev ve yeteri kadar para yeterlidir benim için.

0|0
    0|0
  • bana yetecek kadar fazlasına luzum yok.

0|0
    0|0
  • A dedim

0|0
    0|0
  • annemin tüm hayallerini gerçekleştirebilecek kadar olsun kafi

0|0
    0|0
  • Ne kadar varlık o kadar darlık demek bence parada pulda gözum yok😃

0|0
    0|0
  • Trump kadar :D Ağaoğlu ve Koç kesmiyor..

0|0
    0|0
    • benim gönlüm zengin buna inanıyorum para boş iş. mesela küçük bir çocuğa Ülker Gofret al yüzüne gülümseyip sana sarılır bundan mutluluk verici şey ne olabilir ki? Para mı asla..

• Zengin olmayı tabiki isterim ama olmasa da yetinirim. Çünkü zengin bir ortamda büyümedim ki yani büyük hüsrana uğrayacak bir durum yok :)

0|0
    0|0
  • Gönlümüz zengin olsun yeter

0|0
    0|0
  • Yok ya zengin olupta bu fotodakiler gibi olursak, Rabbim zenginliği nasip etmesin inşallah. Ama Cenabı hakkın emrettiği gibi kullaniyorsak Cenabı hak nasip etsin inşallah :)

0|0
    0|0
  • ben bu dunyada sadece bır karavanım olsun isterdem ordan oraya gıtmek hergun farklı bır heyecan farklı bır maceraya atılmak korku zorluk. olsun özgurluk olsun isterdım

0|0
    0|0
  • çalışmayacak dünyayı gezecek kadar ve birçok arabam villam olsun isterim

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    47
Yükleniyor...