USANDIM ARTIK. ?

herşeyi içime atıyorum. üniversite öğrencisiyim son senem yurtta kalıyorum oda arkadaşlarım çok iki yüzlüler herkes birbirinim arkasından konusup yüzüne gülen tiplerden. ben ne derlerse tamam diyorum sırf odada huzur olsun diye ama artık kaldıramıyorum odamıdaa değiştiremiyorum akılverin ne yapıyım ::/

0|0
317

En İyi Erkek Görüşü

• Bro seni yemicekler 4. Yıl olmuş aranızda bir hukuk olmuştur geçekleri söle. Yüzlerine yemiceklerya seni

0|1
    0|0
    • 4 degil 2 yıl. ya hukuk oluyor ama ya hani derler ya insan üniversiteye gelince herseyi ögreniyor. iyilikten bilmeyen tipler.

• Muhatap olmamaya çalış durumun varsa okuldan arkadaşlarla falan eve çıkmayı dene bro

En İyi Kız Görüşü

• Sende onlara karşı şirret ol

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 16

• Konuşma, aynı odada ayrı yaşa tak kulaklığını tüm gece öyle gez.

0|0
    0|0
    • ayn sınıf aynı hastane bu imkansız. mecburumm ama hep içime atıyorum

• Tek yapman gereken ne derlerse tamam deme. Tamam demezsem mutsuz olur diye düşünüyorsun. Sen dayanıyorsan onlarda dayanır. Son senemmis. Bitir de git

0|0
    0|0
  • aynı ben ve artı üstüne asosyalim kimsem yok

0|0
    0|0
  • Ayri eve cik. Tek cozum.

0|0
    0|0
  • Erkeklerde bu yok kızlar neden böyle anlamıyorum.

0|0
    0|0
    • bende anlayamıyorum

• Ailene neden söylemedin bu durumu, eğer ilerde inşallah olursa yurt alıcam işletmeciliğini yapicam ve bu sorunu çözücem 😀

• hic sevmem yurtlari cik ev tut

0|0
    0|0
    • eve cıkamam ailem ızın vermez

• Ankara

• bende Ankara ulan su İstanbul ipneleri ahh var ya kodumun serefsizleri

• SON SENEYMİŞ İŞTE BİTİYOR SALLA GİTSİN

0|0
    0|0
  • umursamana gerek yok az kalmış zaten bu şekilde devam et işine bak şu yaşıma geldim ben artık milletle uğraşmaktan bıktığım için direk artık umursamıyorum yani düşünüp dert etmeye gerek yok.

0|0
    0|0
    • ya bençok dert ediyorum. ya hiçmi iyi insanlar yok. ben onların yardımına ihtiyacı oldugunda hemen yanında olurum ama onlarda öyke bişey yok.

• bende aynı senin gibiydim yani nankörlüğe alışıyor insan zamanla. benim çok çevrem vardı üniversite vs sosyaldim o kadar çok insanla irtibatı kestim ki yani. kendine yapacak birşeyler bul hobi falan en önemlisi yalnızlığa alıştırman lazım kendine kendi kendine de kaliteli güzel zaman geçirebilmeyi öğrenmelisin.

• Odanı değil onlara olan davranışını değiştir susmak en güzel cevaptır. Sükut içinde ol. Sabretmek sonunda mükafatlandırır.

0|0
    0|0
    • ya zaten ben hep susan tarafım. davranışlarım gayet iyi birisi hastalansa sabaha kadar başında beklerim ama bilmiyolar iyilikten

• hep iyi niyetimden kaybediyorum beni üzende bu zaten.

• Üzüntün normal kazancın yakındır. Aynı dertten bende muzdaribim.

• Helim mi yardıma? Hahha gözlerini korkut

0|0
    0|0
  • dayan

0|0
    0|0
  • Son Senenmis Disini Sık Uni Bittignde Hepsinin Sacini Basini Yol :)

0|0
    0|0
    • ama cidden cok ezildim ben hep sustukca üsttüme geldiler.

• Kardes Allah Sabir Versin

• amin duadan başka çarem yok zaten.

• insanlar böyle

0|0
    0|0
  • Ayni ben

0|0
    0|0
  • bal a bal zehir e zehir olki onlar da sen gibi panzehir arasın

0|0
    0|0
  • Biraz daha sabır son senen miş madem sabret