Mu kıtası hakkında ne düşünüyorsunuz _?

Evet arkadaşlar kayıp kıta mu hakkında ne düşünüyorsunuz? Atlantis'e örnek olan ve birçok bilim adamının kabul ettiği Atatürk'ün de bu kıta hakkında araştırma yaptırttığı biliniyor ayrıca bu kıtanın sakinlerinin Türk olduğu ve atalarımız oldukları söyleniyor...

Mu kıtası hakkında ne düşünüyorsunuz _?

• İnanıyorum
    57%(4)53%(8)Oy Ver50%(4)
  • İnanmıyorum
    43%(3)47%(7)Oy Ver50%(4)
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0

En İyi Kız Görüşü

• İnanıyorum

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• okumuştum bro bilimsel açıklamalar mu nun olmadığını gösteriyor levha kayması kıtanın suya gömülmesi falan araştırmaları işte. m. ö bilmediğim bir tarihte sular altında kaldığı söyleniyor. fakat meksikada ve başka ülkelerde bulunan tabletler kıtanın yerini ve kültürlerini anlatıyor. araştırmacılar var

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 8

• Evet bu bir gerçek ancak Siyonistler bu konuda çalışmaları durdurdular her ne bilgi var ise onları son derce rahatsız etti... Her halde Birilerinin ne kadar yalancı olduklarını ortaya çıkmasını istemediler.

0|2
    0|0
    • Türkler, Çinliler, Koreliler, Japonlar, Mayalar, Aztekler'in buralarda yaşadıkları teorisi atılmıştır.
      İnsanlığın bu kıtadan Dünya'ya yayıldığı söyleniyor.
      Benim Teorim , Asya ve Okyanusya da yaşayan milletlerin bu kıtada, Avrupa, Ortadoğu ve Afrika'nında Atlantis kıtasından etrafa yayıldıkları kanaatındayım.

• Bizzat onların beyinlerini inceleyeksin ki nasıl ir insan türleri.
      bu insanlar, Arapça küfür etse Amin diyecek adamlar.

• @Nabion :D :D :D

• inanmıyorum

0|1
    0|0
  • Banada mantıklı geliyor açıkçası. Ya boyutsal olarak bakıldığında kıtalar arası boşluk fazla. Böylesine bir okyanus neden olsun ki? Yani şekillenme bakımından mantıksız.

0|0
    0|0
  • öyle bir kıtanın olmadıgını biliyorum

0|0
    0|1
  • Efsaneler okudum hakkında.

0|0
    0|0
  • ilk defa senden ogrendim cok ilgincmis

0|0
    0|0
  • konuyu bilen benim, siyonistleri karıştırıyorlar