Hatam evli birini sevmek mi sadece?

23 yaşındayım ben kısaca özetliyorum hiç evlenmedim tahmin edersiniz ki ve evli ve 2 cocugu olan bir adamı sevdim bosancaklar ama ben paylaşamıyorum kendimi mutsuz yalnız hissediyorum büyük kızının velayetini almak istiyormuş büyük dedigimde daha 3 yasında bile değil ben ne düşüncegimi bilemiyorum onu özlüyorum onu istiyorum ama sevgisi tamamen bana ait değil kızlarıyla paylaşamıyorum mutsuzum ne yapıcam bilmiyorum

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Senin hatan yalnızca kendini fark etmemek hepsi bu.

Kendinin farkında değilsin şu an, sorgula kendini.

Her şeyi sor ve açıkça yanıt ver her bir soruya;

-Onu kabullenebiliyor muyum?
    -Uzun vadede iyi şeyler görünüyor mu?
    -Onunla şu an ki ilişki güzel ama acaba davulun sesi mi uzaktan hoş gelir, yoksa iki gönül bir olunca samanlık mi seyran olur?
    - Bir bağımlılık mi yoksa sadece tutkulu bir sevda mi?
    -Uyum mu, anlaşmak mı nedir bu sevda

Hadi hepsini geçtim, o seni uzun vadede gerçekten istiyor mu? Sen onda ki konumunu biliyor ve emin misin?

Sorgula, kendine yanıt ver, sorunun yanıtı sende saklı. Sizde saklı.

cut.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• hem yuva yık, hemde evlatlarından kıskan , kızım seni annen doğururken beynini rahmindemi unutmuş,.. bak , yuva yıkanın yuvası olmazmış diye bir büyük sözüde var bunudamı duymadın.. sen sakın anne olma ,,. taş ol ssen taş...

1|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 29

• Umarim ilerde kocanın başına senin gibi dürtüğün biri yapışır da o zaman görürsün aileyi yıkmanın ne olduğunu

0|1
    0|0
  • Sadece mi? Yuva yıkmışsın be

0|0
    0|0
    • Benle alakası yok eğer biri aldatıyorsa bu tek kişide aranmamalı kadında da problem var ki demek ki

• Hayır tek kişide aranmalı. Yarın birgün seni de aldatır. Çocuklarına yazık. Hiç vicdanın sızlamıyo heralde

• Kendi hemcinslerimden utanıyorum. Bu nasıl yorumdur? Bu adam seni de aldatırsa sorun sende mi olacak, suçu kendinde mi arayacaksın? gerçekten yazık.. o adamın eşine üzülüyorum, o karaktersiz adamın yavrularına üzülüyorum. Ve o kadının ahı öyle bir çıkar ki zehir olur hayat sana, yaşa ve gör.

• Hata mı ? Yok yav ne hatası yaptığın sadece o rospuluk

2|1
    0|0
  • Adam emin ol boşanmayacak seni kekliyor. Oyalama taktiği onlar büyük kızının velayetini almak istemesi falan da hep kolpa

0|0
    0|0
    • Keklemiyor eminim

• emin olun bence yine de. Basının yakından tanıdığı biriyise maddi olarak durumu iyi büyük ihtimal. Kadının siz biliyorsunuz ama kadının sizi bilmediği müddetçe bu tür şeylere inanmayın. Ben sizi oyaladığını düşünüyorum. Yine de siz bilirsiniz

• Yok ya ucuz magazin programlarında konusanların malzemesi olacak kadar yayıldı yani bu kadar çirkinleşmesi sıkıcı ama boşanacaklar

• Adam boşanacaksa sen de onu seviyorsan çocuklarını da kendi çocuğun gibi görmelisin. Tabi eğer hayatınızı birleştirecekseniz yoksa adam evliliğini sürdürüyorsa ve düzelme ihtimalleri varsa yanına bile yaklaşma derim

0|0
    0|0
    • Başka bir kadının çocugunu mu bunu kabullenebilicek olgunlukta henüz değilim ben kendim cocuğum neredeyse Barışma ihtimalleri yok yani kesin biticek

• Aşka saygım sonsuz benim o kadının yerinde olsam ceketimi alıp çıkardım o evden parada para diye diretmezdim mesela her şeyiyle kabul etmedim ben sadece onunla birlikteyim cocugunu fotoğraflar sosyal medya harici görmemişimdir hayatımda hic yani bilemiyorum

• Haklısın bu konuda kadının ayrılması lazım zaten

• Geberin lan.

2|0
    0|0
  • Gel hadi yaklaş şöyle yamacıma, okkalı bir yumruğu hakettin.. :D

1|0
    0|0
  • Zoru başarıyosunuz kızlar, evli adama nasıl aşık olunur her gece karısının yanında uyuduğunu bilmene rağmen nasıl sevebiliyosunuz

1|0
    0|0
  • küçücük çocukların sevgisini mi kıskanıyorsun. günah ya el kadarlar. üstelik babalarını her zaman göremeyecekler. ne diyim çocuğun olursa anlarsın.

0|0
    0|0
    • Ben kıskanclık yapmıyorum ama tüm sevginin ilginin bana ait olmasını istemem normal değil mi

• Ama ben yapamıyorum yani bazen öyle bir noktaya geliyorum ki ya cocukların ya ben diyesim geliyor bunalıyorum

• yok yok. çok yanlış. deme öyle.

• bukadar karakteri bozuk insanlarmısınız ya lanet olsun sizin gibi yuva bozanlara insallah bu dünyadada ahirettede cehennemi yaşarsınız benim eşimde öyle yaptı bana aldatmadı fakat ayrıldık beni zengin bir insana degişti zenginligi için benim yıllarımı hayatımı caldı o hırsla sinirle karşıma cıksalarda ikisinide yaşatmazdım.

0|0
    0|0
    • Ben para mıhabbetti yapcak ahlak dersi dinleyecek modda değilim yani yuva yıkmadım suç tek kişide aranmamalı

• sen kendini avutmaya calışıyorsun ama yazıklar olsun diyorum bukadarmı acizsin

• Ne konuda aciizm

• başka erkekmi yok allaasen.

1|0
    0|0
  • Eyvah eyvah. Geçmiş olsun.

0|0
    0|0
  • aynen

0|0
    0|0
  • Senden de 2 çocuk olur 3. kıza yavşamaya başlar

0|0
    0|0
  • Adam. bosanmadan daha muhatap olma

0|0
    0|0
  • Bu sevda dan vazgeç bu günlerini ararsın çok çıkılması zor bir yola girersin senin de çocuğun olursa gir ağla çık ağla vazgeç

0|0
    0|0
  • sendeki beyin hücrelerinin ben

0|0
    0|0
  • Ne buluyorsunuz evli serefsizlerde bilmem

0|0
    0|0
    • Evli oldugu icin sevmiyorum ki sevdigim evli cıktı

• Ne demek bu şimdi

• Anlayan anladı canım boşversen evlenip kocan seni aldattıgı zaman ne demek istedigimi anlarsin

• biride senin elinden alir
    tek hatasida evli birini sevmek olur

0|0
    0|0
    • Şöyle söyliyim benim aşka saygım sonsuz kaçamağı bende affetmem eğer öyle bir durumda ben olsaydım ceketimi alır cıkardım evden böyle tazminattı şuydı buydu küçülmezdim suç tek taraflı aranmamalı adam aldatıyorsa kadında da bir sımıntı var demek ki

• zor bir durum ama duygusallığı bir kenara bırakıp ileriye dönük mantıklı bir karar vermen lazım.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    9

Kızlar Ne Diyor 9

• Yuva yıkarak mutlu olabileceğini mi zannediyorsun? Dünyada erkek kalmamış gibi evli adamlara dadanmayın.

0|0
    0|0
  • Karaktersizlik bu. Karısının ahı öyle bir çıkar ki feleğini şaşırırsın. Buna kalıbımı basarım.

0|0
    0|0
  • malsın. yuva yıkanın yuvası olmaz.

0|1
    0|0
    • Yuva yıkmadım

• allah allah nası evli olan biri ile ilişkin olur. Onların barışma şansı vardıysada mafettin. adamın yerinde olsam çocuklarımı kıskanan biri ile asla birlikte olmam.

• Cocukları kıskanmıyorum sadece yaşımın verdigi bir cocukluktayım o olgunlukta değilim barışma şansları yoktu ben bu adamla 3 yıldır beraberim sevemeseydim başlamazdım bile böyle bir seye

• hatan yok seNin hataların var. Evli birini seviyorsun onun boşanmasına neden oluyorsun bide çocklarını kıskanıp onları babalarından mahrum etmeye çalışıyorsun.. HATALISIN

0|0
    0|0
  • Bugün iki çocukla onu bırakan yarinda seni bırakır. Ayrıca yuva yikiyorsun dikkat et

0|0
    0|0
  • boşanınca bu kadar sevmeyeceksin. pis karaktersiz

0|0
    0|0
  • Ordan bir vazgeç gönül şarkısı alabilir miyim buralar fazla baymışta😒

0|0
    0|0
    • Sezen aksunun ben öyle birini sevdim ki daha etkili

• Vallaha ben onu bunu bilmem de vazgeç gönül şarkısı daha manalı geldi bu görüşe bence 😊

• O seni istiyomu

0|0
    0|0
  • Bence bencilsin çocukları sonucta ayrıca aynısı senin basına gelsin istermiydin evli adamla günah be

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;