Ermeniler ile genetik açıdan bayağı yakınmışız. Bir kitapta okumuştum zamanında. Siz ne düşünüyorsunuz bu konu hakkında?

Özellikle İç Anadolu ve Doğu Anadoludakiler benziyorlarmış Ermenilere genetik açıdan.

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Ermenilerin soyu mu tüketilmiş? Kürtlerin kökü mü kazınmış? Türk halkı Arabistan'a mı sürgün edilmiş –halkçı bir vahşetin çeşitli yöntemleriyle işkencelere uğratılarak? Ermeni soykırımı mı olmuş? Yahudi katliamı mı gerçekleşmiş? Kızıl Ordu, Alman halkına toplumsal tecavüzde mi bulunmuş? Sosyolojik her ayrıntı her halkın bir diğerinden daha ahlâksız olduğunu gösterecektir ve halklara karşı ilişkimde hiçbir şey değiştirmeyecektir. Duyumsadığım ontolojik bir mide bulantısı her durumda devam edecektir. Dolayısıyla: İnsan soyu tükense umrumda olmaz; zaman kaybı problemlerle uğraşırken sizler, yokluğunuza her an biraz daha yaklaştığınızı gösteriyor olmanız, beni toplu ölümünüzü izlemekte heyecanlandırmaktadır.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Tabi ki, neden yakın olmayalım ki? Biz kendi Uygur, Yakut Türk kardeşlerimizden daha çok Ermenilerle benzerik. Onların da içinde İranlılara, Türklere, Araplara Hintlere benzeyenler var, bizimde.
    Sadece problem tefekkürde. Düşünce tarzında. Çoğu nefret ve dolduruşla büyüyor. Ayrımçılık anlayışı onlarda bizden daha yoğun.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Doğru bulmuyorum, onu yazan da ermenidir zaten. Ermenilerin kan kardeşi yunanlar ve italyanlardır.

Türkler arap ve yörüklerin karışımıdır

0|0
    0|0
  • Bizi ilk insandan geliyorsak onlarda ilk ilk insandan geliyordur yani o kadar yakınız ve talihsiziz.

0|0
    0|1
    • Neden talihsiziz?

• Keşke genetik olarak İskandinav olsaydım diyorsun yani.

• aynen kesinlikle:)

• en sevdiğim ermeni ölü ermeni

0|1
    0|1
    • Neden peki? Ermeni değilim ama neden bu ırkçılık? Sadece Ermeniler için değil bütün ırklar için geçerli bu dediğim.

• Bu dediklerim Türkiyede yaşıyorlar.

• türkiyede yaşadıkları için olabilir mi sevmeleri? sen ermenistana gitsen onlari orda kötüleyebilir misin. ben sevmiyorum onlari

• Soyları kurusun.

0|0
    0|0
  • Çok ermeni gıyladığımızdan olabilir.

0|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 2

• Ermeni de insan neticede

0|0
    0|0
  • Bazi ermenililer duymasin :))

0|0