750 milyar dolar paran olsa n'apardın?

Hadi sınırları biraz zorlayalım.. Hayal edin. Ne yapardınız?

750 milyar dolar paran olsa n'apardın?

Güncellemeler:
Şimdi neden fakir olduğunuzu anladınız mı? Yaratıcı fikirleriniz hiç yok. Beyniniz sınırlandırılmış. İşte bu yüzden fakirsiniz. Ayrıca para için çalışmaya devam ettikçe ve parayı çok düşündükçe asla zengin olamayacağınızı lütfen aklınızan çıkartmayın.

0|0
625

En İyi Kız Görüşü

• Bir araba bir ev bir miktarını kendim için bankaya yatirirdim. bir oda dolusu kıyafet geri kalanı da zor durumda olanlara verirdim.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• o kadar param olsa önce evimi arabamı alırım sonra iş kurarım sokak çocukları ve kimsesizler için bir fon oluştururum Yıllık gelirimin belli bir kısmını ve sahip olduğum meblağ bir kısmını bu fona hibe ederim onun dışında hastane ve üniversite açarım maddi durumu olmayan kesimselerden kesinlikle ücret talep etmem falan falan işte

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 5

• Asla calısmazdım zaten ne alırsan al o para bıtmez

0|0
    0|1
  • Tüm doktorları satın alıp beni iyileştirmelerini emrederdim

0|1
    0|0
  • Özel jet , bir iki spor araba ve ev alırdım. Dünya turuna çıkardım hayallerimi gerçekleştirirdim.

0|1
    0|0
  • avuısturalyayı satın alırdımmm

0|0
    0|1
  • Arsa alırdım, ev alırdım, araba alırdım..

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 24

• Dünyanın en zengin adamlarının toplam serveti o kadar değil.. Komple Amerika kıtasının değerinde bir para.. Gerçek olması imkansız bir hayal, üstünde düşünmeğe hacet yok..

0|0
    0|1
    • değil. bilmeden konuşmuyorsun. abd'nin parası 18 trillion dolar. senin ise olmasını varsaydığımız para 750 milyar dolar

• bilmeden konuşuyorsun

• bol bol ev alırım kiraları toplar bir ömür boyu rahat yaşarım =D =D

0|0
    0|1
  • Yatırım? Çar çur edilemeyecek kadar değerli o para :D

0|1
    0|0
  • Olmayacağına göre niye kendimi kandırayım ki 😀

0|0
    0|1
  • tlye çevirir ameikan ekonomisini batırırdım.

0|1
    0|0
    • nah yapardın. öyle bir şey imkansız. abd'nin parası 18 trillion dolar. ama türkiyeyi satın alabilirdin.

• ergen değilim. işte ekonomisini batıramazdın diyeyim. kin ve nefretle yaşamaya devam et

• kin tutmam ben. amerikayı sevmemek için 150 sebep sayarım. ülkemde gözü olan herkes benim için aşağılıktır. tek mevzu bu.

• 40 yil her gün kendime bin tl harciycak sekilde ayirirdim. gerisini fakire fukaraya

0|1
    0|0
  • ulke satin alirim la 750 milyar dolar ne

0|1
    0|0
  • O paraya ulke kurulur

0|1
    0|0
  • amerikaya taşınırdım

0|1
    0|0
  • Ulke kurardim

0|1
    0|0
  • O dediğin parayla türkiyeyi alırsın

0|1
    0|0
    • zor alırsın. türkiye paha biçilemez.

• bu ülke kimsenin değil ki birilerine satsın. kökü bizde toprak bizde..

• Ondan tabi ülkede sığıntı gibi yaşıyonuz.

• Ufak bir arsa bide ev hayalim var ama bana yüz bin dolardan fazlası lazım değil boşver

0|1
    0|0
  • Sadece harcardım inanilmaz savruk bir şekilde. Çocuklarım için kenara 250 koyardım gerisi umrumda olmazdı.(adeta tuvalet kağıdı yerine 100 dolar gibi :) )

0|0
    0|1
  • Hicbisi

0|0
    0|1
  • sayardım

0|1
    0|0
  • Dairelere yatırırdım aylık gelirim olurdu kanka

0|1
    0|0
  • kafa yerdik kesin hayatta o kadar para bir arada kim görmüş :))))((((())

0|0
    0|1
  • Hesaplayamadım.

0|0
    0|1
  • dünyadaki tüm aç çocukları doyurmaya çalışırdım. herkes gülsün mutlu olsun isterdim.

0|1
    0|0
  • Galatasarayi satin alip sampiyonlar ligi sampiyonu yapardim:)

0|0
    0|1
  • Erkekler Devam
    4
Yükleniyor... ;