Öğretmenler günü kutlu olsun. İlk okul öğretmeninizin adı hatırlar mısınız?

İlk Okul Öğretmeninizin adı?Öğretmenler Günü Kutlu Olsun. . .  İlk Okul  Öğretmeninizin adı hatırlar mısınız ?

1|1
7834

En İyi Kız Görüşü

• Gülden öğretmenim mükemmel bir insandı yahu 🙂 Ona ve üniversitede ki bir hocama ziyarete gideceğim gün içinde 🙂

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Başta baş öğretmen olmak üzere Nizamettin hocam ve tüm öğretmenlerin bu özel gününü kutlarım.
    En saygın meslek öğretmenliktir benim gözümde

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 77

• Hatırlarım

0|0
    0|0
  • Hiç unutmadım ki hatırlayayım 😄 Adam babamın arkadaşı ve bizim köylümüz olunca hala illaki görüyorum. Adı da İbrahim Demir'di.

0|0
    0|0
  • Önce Nafiye sonra zeynep bir ara zeynep hoca ara verdiğinde esen hoca geldi sonra tekrar zeynep hoca geldi sonra ümit hoca bir den fazla ilkokul öğretmenim oldu en sinirlileri ilk öğretmenim olan nafiye öğretmendi gerisi mükemmel öğretmenlerdi keşke bitmeseydi o günler :/

0|0
    0|0
  • tüm öğretmenlerin günü kutlu olsun :) salim bursalı idi ilk okul öğretmenimin adı :)

0|0
    0|0
  • Hatice Uslu. Anneme şikayet ederdi sürekli, nasıl unuturum 😏 "Kola ve çay zararlı, içmeyin" dedi diye iki içecekten soğumuştum. Hâlâ da içmem.

0|0
    0|0
  • veysel.

0|0
    0|0
  • Evet hatırlıyorum Ayfer Küçük :) Çok severdim o öğretmenimi. Tüm öğretmenlerin öğretmenler günü kutlu olsun 😊💙

0|1
    0|0
  • Evetttt hemde cok severdim Sabine Bilzhause idi :-)
    Bazen annemlere gidince görüyorum 😁

0|1
    0|0
  • altan'dı.

0|0
    0|0
  • Ali :D

0|0
    0|0
  • hakan :D

0|0
    0|0
  • Nihan hocamdi çok güzel ve iyi biriydi bide ortaokluda Beyhan hocam vardı lise mudurunn esydi herkes çok sever ve disiplinli birydi ortaokul bitince benim vefat etti herkes yıkılmıştı olumune 😔

0|0
    0|0
  • dursun mehmet. o zamanlar sevmezdim ama sonradan anladımki çok iyi bir öğretmenmis

0|0
    0|0
  • ilkokulda 5 kez öğretmen değiştirdim hepsini hatırlarım :D

0|0
    0|0
  • Hatırlıyorum

0|0
    0|0
  • Halil

0|0
    0|0
  • Hatırlıyorum

0|0
    0|0
  • Aslı çelikiz

0|0
    0|0
  • Özlem hocam hala görüşüyoruz :)

0|0
    0|0
  • Leyla hoca.

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    57

Erkekler Ne Diyor 33

• Esin Gökmen Alyat ilkokukdaki ilk öğretmenimdi rahatsızlandı. Daha sonra yerine bir süre Mefküre Gündüz isimli bir öğretmen geldi geçici olduğu için asıl sınıf öğretmenimiz daha sonra belirlendi ve Kıyas Çiftçi isimli bir öğretmen oldu

0|0
    0|0
  • saadet örtmen

0|0
    0|0
  • oy kurban olurum ona canım öğretmenim benim ❤

0|0
    0|0
  • Özcan Saraçolğu sanırım 1985 di

0|0
    0|0
  • Hatırlarım

0|0
    0|0
  • Atike arıkan

0|0
    0|0
  • Galip Başsoy

0|0
    0|0
  • Oya öğretmendi sanırım 1. sınıf öğretmenimin adı

0|0
    0|0
  • Mustafa Bozkurt kokusunu bile hatirlarim. Onunla cok guzel anilarim oldu baba yarisi biriydi meslek olarak bakmazdi ogretmenlige Gönül isiydi onun icin. Baskaydi cocuklugumun en guzel caglariydi...

0|0
    0|0
  • mustafa hocam eyyyyt be

0|0
    0|0
  • Muzaffer :)

0|0
    0|0
  • İlk öğretmenim Atatürk'ü saygıyla anıyorum.

0|0
    0|0
  • Arzuhan.

0|0
    0|0
  • Zahide...
    Erhan...
    Hatice...

0|0
    0|0
  • Hayır.

0|0
    0|0
  • Serap

0|0
    0|0
  • Hacer kaplan :-) sinifta islik caldim diye ne kalayladiydi beni

0|0
    0|0
  • Erol Küçükali idi. bir de yan sınıfın hocası osman berber vardı. kankaydı bunlar. hala öyleler. Emekli oldular vay be.

0|0
    0|0
  • Hyr hatorlamam

0|0
    0|0
  • Mehmet

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    13
Yükleniyor... ;