Eleştiriden çok korkuyorum?

Toplum içinde kasıntı oluyorum iyice somurtkan duruyorum kimseyi takmıyormuş gibi yapıyorum. insanlarin hakkımda kötü konuşmasına hatta bana bakmasına bile tahammüllüm yok bunu nasıl aşabilirim kimseye güvenmiyorum.

1|0
32

En İyi Erkek Görüşü

• Mecnun bile dağları aşmış.. sen bu sorunu mu aşamayacaksın?

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Gülümse bence.. bende bana bakıldığında rahatsz olurum ama gülümsemek insanı daha olumlu yapar.. topluluk önünde konuşma imkanın varsa konuş.. korkularının üzerine git.. Seni eleştirenler olacaktır kimseye yaranilmaz hep bunu düşün.. sen kendini biliyorsan dış sesleri duyma..

0|0
    0|0
    • Zoruma gidiyor umursamamayi basarabilsem olacak da

• Olur ama zamanla... mesela bende çok takıyorum kafaya hiç tanimadgm insanlar bile mesela burda bir şey dese canım sıkılmıştı ama sonra dedim ki böyle olmaz yani kendini üzersin sadece.. yapma sen varsan herkes her şey var... Hayat bu sevmeyenler de olcak bizi sevenler de... Kendi karakterine uygun olanı yap her zaman ama her zaman.. kalbini dinle... Seni eleştiren ne vasıfla ne hakla eleştiriyor bunu gözlemle bence... Seni tanıyan biriyse dikkate al.. ama bazen her elstiri gerçekçi değildir kendini üzme

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 1

• Guven eksikligi, zor gibi gorunsede bunun anahtari sensin

1|0
    0|0
    • Çok haksızlığa uğradım bugüne kadar özgüven falan hiçbişe kalmadi

• Zaman tani kendine, ve kendi uzerine calis, kendine yatirim yap, simart kendini

• Hepimiz ugradik haksizliga, böyle kendimizi salarsak yanlis olur, toparla ve kontrolunu kaybetme

Kızlar Ne Diyor 2

• Milleti takma. Zor değil, kendini önemse.

1|0
    0|0
    • Olmuyo saçma sapan insanların arasında bir başıma asamiyorum

• biyografi yazıları okuyabilirsin bu konu hakkında

1|0
    0|0
    • Hiç bilmiyorum

• Güven sorunu insanları cok kafaya takmak

• bende de var biraz aslında ben bırakamadım bu durum ile yaşamaya alıştım

Yükleniyor... ;