Atatürk'ün partisi olan CHP'nin hdp ile ortak miting yapmasına ne diyorsunuz? CHP'ye oy veren kardeşlerim bu konuda ne düşünüyor? Bir daha seçim olsa hangi partiye oy verirsiniz? Son sorumu ankette cevaplayabilirsiniz..

• Milliyetçi Hareket Partisi
    25%(2)21%(5)Oy Ver19%(3)
  • Adalet ve Kalkınma Partisi
    50%(4)42%(10)Oy Ver38%(6)
  • Cumhuriyet Halk Partisi
    25%(2)37%(9)Oy Ver43%(7)
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0

En İyi Kız Görüşü

• Atamın kemiklerini sızlattılar ya daha onlara hiçbir şey demiyorum! önceden oyumu verdiğim için o kadar pişmanımki şu an seçim olsa hiçbirine oy vermem biri iktidar yalakası iktidarın zaten ne halt olduğu belli değil biri zaten terör örgütü biride terör örgütünü destekleyen parti hangisine oy verilebilirki şu ülkede? Atatürk görse şu hallerini suratlarına tükürür chpnin başındakilerinin. Yazık çok yazık.

1|1
    0|0
    • Ama sandığa gitmemiz lazım kardeşim oy kullanmak bizim hakkımız.

• Amiin :)

• 😊😊😊

En İyi Erkek Görüşü

• Atatürk'ün askerleri aponun itleriyle birleşmiş

çelik çomak oynuyorlar işte bırakın oynasınlar

Millet kimin ne olduğunu çok iyi biliyor

Ona göre cevabını da veriyor zaten..

Ayrıca binlerce şehit anasının ah'ı da;

Bu şerefsizlerle kolkola olanların, ahirette yakasında olucak bunuda bilsinler..

1|1
    1|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Mhp Akpnin yedek lastiği,
    Chp Hdpnin don lastiği.
    Hangi muhalefete oy verelim? Hepsi birbirinden beter.
    Gerçek bir Atatürkçü olarak HEPAR'a vereceğim.

0|0
    0|1
  • ne zaman olmuş ki miting

0|1
    0|0
  • Onlar akıllanmaz kardeşim yine verirler

0|1
    0|0
    • Akıllanmaları lazım ama bacım vatan elden gidiyor. Atatürk'ün partisine yazık oluyor.

• Gerçi bile bile gidiyorlar daha önce burada yine böyle bir soru vardı adam akp ye inat hdp diyordu bunu diyen chp li akp li ol demiyor kimse ama sen ne hakla o teröristleri savunmaya kalkarsin ki CHP ile hdp binin birlik olduğunu seçmenleri de farkında yani onlarında benim için dağdaki leslerden bir farkı yok

• Ağzın bal yesin.

• Mhp ye verirdim de hepsi berbat ya

0|0
    0|0
  • CHP nin aslında kimseye ihtiyacı yok yanlış yapıyor bu ayrı bir mevzu ama akpninde yaptıklarını unutmamak gerek. Çözüm sürecinde masaya kim oturdu pkklılarla? ya da yıllarca kim cemaatle çalıştı? Benim cevabım bu ülkede doğru düzgün oy verecek bir parti yok. Ama mecbur birini seçseydim bu chp olurdu. Çünkü teraziye koyduğun zaman chp daha ağır basıyor. Yapılanları gördükçe... Bu ülkeyi darbeye chp sürüklemedi, işsizliği chp arttırmadı, ekonomiyi chp batırmadı, dış ilişkilerimizi chp bozmadı.

0|1
    0|1
    • CHP bu saydıklarının hiç birini yapmadı ama hdp ile kanka olmak CHP'ye birşey kazandırmaz. Millet 20 yaşında askere evlat gönderiyor şerefsizler askerimizi şehit ediyor. Chp de askerimizi şehit eden şerefsizlerle kanka oluyor. Bu kabul edilemez.

• Mhp çok mu iyi akpnin her dediğine dünden hazırlar. Ki ülke bu durumdaysa binlerce şehit verildi kim bunlara yüz verdi bu kdr? Kimin elinde güç vardı? Siz istediğinize inanın herkesin görüşü farklıdır.

• Bahçeli Erdoğan'la satranç oynuyor göreceksin. Başkanlık konusunda Erdoğan'la oynayacak. Ve başkanlık gelmeyecek görürsün.

Erkekler Ne Diyor 4

• mecliste tek katsi çıkan parti mhp idi oda artik akp saflarına katildi 100 oy olsa 1 ni chp vermem hdp oc parti kim kaldı saadete vereyim bari

0|1
    0|0
  • Chp mitinge katılmadı bunu demeyi unuttun

1|0
    0|0
    • Mitingi düzenleyenler zaten chp ve hdp. Mitingde hdp bayrakları açılınca bazı chpliler mitinge katılmasa da chp li bazı milletvekiller katıldı. Haberleri izlemiyosun galiba kanka

• Tepki gösteriyoruz zaten secmeniyle gidememesinin sebebi o. Kılıçdaroğlunu savunmuyorum bazı politikaları yanlış bunu her chpli der. Ama diğer partilerde çok temiz değil özellikle akp ve akpnin her isteğine olumlu cevap veren mhp

• Kardeşim milletvekiller mensup oldukları partiyi temsil ederler. Partisine göre hareket etme zorunlulukları vardır. Eğer etmiyosa partiden kovulması gerekir. Bu tüm partiler için böyledir kuraldır da. Ama chp ye bakıyosun kılıçdaroğlun dan çıkan tek ses yok. Zaten mitinge katılmış katılmamış çokta önemli değil. Daha hdpliler tutuklandığında destek veren parti chp idi. Şimdi verdiği desteği mitinge katılarak gösterse ne olur göstermese ne olur?

• Şaşırılıcak bişey değil

0|0
    0|0
  • 14 senedir ülke ayaktaysa reis vardır demektir

0|1
    1|0
Yükleniyor... ;