Karin bölgesinden zayiflamak?

benimle 1cisi bunu yap ikincisi bunu yap diyen birine ihtiyacim var. Karin bölgesinden acilen kilo vermem gerekiyor. sözünü bu konuda gecirebilen birileri var mi? Tesekkürler

0|0
24

En İyi Erkek Görüşü

• Mekik çek.

1|0
    0|0
    • Basliyorum bir süre sonra birakiyorum

• Aramaya baslayayim o zaman. Var cok sebepleri ama yetmiyor. Aslinda cidden cok gecerli sebeplerim var ama Yine bir Yerden yirtiyorum isin icinden

• Önce kendini sıkmayacak şekilde başla. Gittikçe dozunu arttırırsın.

En İyi Kız Görüşü

• Bölgesel zayıflama olmaz cardio yap düzenli sabah aç karnına vücut yağını yaksın başlangıç ta 15 dakika ile başla sonra 45 dakikaya kadar çıkar haftada 3 defa yap

1|1
    0|0
    • Mekik ve şınav yalnızca yarın bölgesindeki kasları güçlendirir yağı yok etmek için nabız hızının yükselmesi gerekir buda ancak koşu ya da cardio antrenmanları ile olur. Vücut nerden yağ vermek isterse ordan verir yağ oranın düştükçe göbeğin de gittiğini göreceksin sadece sporla göbek erimez un şeker yağ bunları da kısıtlaman gerekli Ki vücut depo olan yağları yakmaya karar versin sürekli zararlı gıda sokarsan vücuduna aldığını yakar depolar kalır vücudunda

• Bana cok zor geliyor spor yapmak :(

• Göbeğinle yaşamak zorundasın o zaman

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 3

• @Horrorcore katiliyorum ve birde düzenli olarak yüzmen, hizli yürüyüsler yapman da fayda var. Tabii bu tek tarafli olmaz, yani yemenede dikkat etmen gerekiyor. Sekerli gidalardan uzak dur.

0|1
    1|0
    • Hic yapmadigim seyler.. ne yememe dikkat ederim ne de spor yaparim :(

• yardımcı olabilirim

0|0
    1|0
    • Cok zor biriylm spor konusunda :(

• Ulasabilir miyim sana?

• tabiki profilimde numaram falan da yazıyo, burdan mesaj da atabilirsin

• sparise göre yağ yakilmaz
    kötü yağdan 3 beyazdan uzak dur sporunu yap gider o

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Mekik sinav cek

0|0
    1|0
    • Basliyorum bir süre sonra birakiyorun

• Oyle sonuc alamazsin ki o zaman. Sabahlari mutlaka ac karna ilik limonlu su ic

• Gercekten mi? Faydasi olur mu

Yükleniyor... ;