Seven erkek dokunmaz saçmalığından bıktım?

Neden özellikle eğitimsiz kesimde bu düşünce var?

Bana dokunmayan erkeğin beni sevmediğini ve güzel bulmadığını düşünürüm. Asker arkadaşı mıyım ben onun?

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Bunların kızı da aynı erkeği de. Asıl seven adam dokunur, sevgisi taşar.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• sen olayı çok farklı anlamışsın , seven adam dokunmaz ama şöyle dokunmaz
    belirli bir sınır vardır ordan öteye gidip ortadan kaybolan adam sevmez
    ve genelde 24 altı yas erkekte sorumluluk duygusu olmadığından vur kaç yaparlar, sevdiği kızlarada bu duyguyu yasatmazlar.

1|0
    0|0
    • Seks yaptıktan sonra ayrılanlardan kişi illa kadın mı olmalı yani?

• ben hiç kadınların ayrıldığına sahit olmadım

• Ben çok kez şahit oldum, kendim de onlardan biriyim.

Erkekler Ne Diyor 26

• sana dokunmasi elbette sevgi ve ilgi gostergesidir fakat evlilige karsi degilseniz ve ciddi dusunuyorsaniz zamanla kadinda bisey degismese bile erkeklerde arzu azalir. Elini tutsun opsun ama herseyi acarsan ortada gizem kalmadigi zaman o adami kaybedersin.

0|1
    0|0
  • o senin kendi görüşün, kendin söylüyorsun. Eğitimsiz de senin anan babandır bunu da belirteyim

1|1
    0|0
  • Erkek dokunarak sever zaten ama zaman gecmesi lazim ilk gunden yavsayan veya seni eve davet eden erkek tehlikelidir.

0|0
    0|0
  • Ben o kesimdenim ama madalya mi taktilar kiymete mi bindim dersen hicbiride olmadi bence yapan daha kiymetli oluyomus

1|0
    0|0
  • Sen olayi yanlis anlamissin ama sen bosver ver gitsin

2|0
    0|0
  • Bunu sevgiline söyle? bizle ne alakası var azgınlığının...

1|0
    0|1
  • Seve seve dokunurum bacım ;)

0|0
    1|1
  • Bencede insanın doğası yani dokunmak hissetmek seven insan kıyamaz falan sanki kurbana mı giriyoruz anasını satıyım

0|0
    0|0
  • Dokunanda sapık oluyor bu nasıl iş

1|0
    0|0
    • Kızın isteği dışında dokunmamayı dene?

• Dokundular mı peki şimdiye kadar?

0|0
    0|0
  • bende bıktım

0|0
    0|0
  • her yerde bunu seninle yaşıyorsa evet, sevmiyordur..
    tek fark bu..

0|0
    0|0
  • Ben dokunurum.

0|0
    0|0
  • Yooo zevk aldigisin

0|0
    0|0
  • Sonuna kadar haklısın :)

0|0
    0|0
  • Dokunur

0|0
    0|0
  • Aynen bendensn 😉

0|0
    0|0
  • Ağzına sağlık

0|0
    0|0
  • Seviyorsa herseyi yapmak serbest mi

0|0
    0|0
  • Dokuncak koklucaksın sevdiğini

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    6

Kızlar Ne Diyor 9

• Sen ne anlarsın

1|0
    0|0
  • Ben de🙋

0|0
    0|0
  • E sizde dokunana gidersiniz o zaman sorun çözülür, dokunmayandan size ne? Başkalarının düşüncelerini yaşantılarını yargılamak da nedir?

0|0
    0|0
  • Dokunsa abaza dokunmasa asker arkadaşı mıyım? Erkekler ne yapsın?

0|0
    0|0
  • Soru nerde peki

0|0
    0|1
  • Kıyamaz 😊

0|0
    0|0
    • "kıymak" kelimesi zarar veren durumlar için kullanılır. Seks yapmanın kadına zararı yok.

• Hiç bu dusunce neden çıktı diye dusunmedin mi? Birçok gelen erkek dokunmak için geliyor sadece cinsellik için erkeklerin çoğu böyle yani. Seven kesim dokunur elbet ama incitmeden karşı tarafı zora sokmadan, istemedigi halde ısrar etmek yerine bekleyerek ama gel gör ki diğer kesim daha fazla.

0|0
    0|0
    • genelleme yapma bence ben kimseye o şekilde yaklasmadim

• özele gel ozaman :)) haha

• @elonman halka açık daha iyi 😂😂

• Sana iyi yemeler abla insanlar fikrini söylüyor herkese saldırmışsin sözde özgürlükçü zihniyetiniz vardır sizin. İnsanlar sevdiği kızı ciddi düşündüğü kızı hayat kadınlarından farklı bir yere koyuyor evet s*ks güzel bir şey ama kızı s*ks için kullanmıyor bu onların doğrusu. Kaldıramıyorsan soru sormiycaksin. Saldırmak için sormuşsun resmen. Sen git her çıktığın erkeğe ver sana iyi yemeler saygı duyarım sen de insanlara saygı duy.

1|0
    0|1
  • Hangi erkek yattigi dokunduğu kizla evlenmiş hiçbiri
    Dokundu diyelim her şey oldu ayrilmayacagi garanti mi degil. Söz verdi diyelim ölse nolcak ortada kalacaksin haaa çoğu erkek namusun bacak arasında olmadigini düşünüp evlenebilir.
    Hadi yine iyisini ver gitsin hicbir şeyin garantisi yok zaten ya harru ya marru

1|0
    0|0
    • Aslında evlenmeden önce seks yapan tonla çift var iç anadolunun neresindensin?

Yükleniyor...