Kiz istemeye gittiniz diyelim sevdiginiz kizin ailesi sizin ailenizi asagiladi tepkiniz ne olur?

sevdiginiz kizdan ayrilirmisiniz? yoksa askiniza hic bir sey engel olamazmi? sonucta asagilayan ailesi kiz oldukca masum. o anda nasil bir tepki verirsiniz?

0|0

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 18

• Şahsen o an bir tepki vermem önce büyükler ama baktmki boş boş konuşuyolar kız gercekten iyi niyetlise o an konu kapanmıştır kalkar gideriz sonrada kızn rızası olsda olmasada kaçırırm bidaha ewlerine gtmem askımıda orta yerde bırakmam

0|0
    0|0
    • kiz seni sevmiyorsa kaciramazsin boyle bir sey yok hapse girersin direk olan sana olur.

• yok o anlamda demedim sen dedin ya rizasi olsada olmasada kaciririm diye bende sana ondan kiz seni sevmiyosa rizasi yoksa kaciramassin dedim dur yalnis anladin :D

• Hee o zman eskıye dönuyoz smdi ikimzde bırbrımızı sevıoz ve istemeye gttık aileler sorun cıkardı işte bnde onu dıom kız o zamn razı olmasa bile ailmden ayrılamam desede bni sevdiğini biliosam kaçırırım daha önce aileler yüzünden 3 yıllık ilişkim çöpe gıttı kı kız bni sevıodu bıdaha böyle bişeye müsade etmem çekcegm cektm bn kucagıma aldgım gbi doğru nıkah salonuna ötesı şurası burası yok bunun sırf ailelerın ınadı yuzunden bn bir sıcak yuva kuramıcammı yaa aaa baslarm yanı hatun bnimse daha da kimse karısamaz üzemez dokanamaz bnim meleğime😉😉💭💕

• hiçkimse ailemden daha değerli olamaz

0|0
    0|0
    • evlenecegin kiz dami? aile kavramini olustururken yaninda olacak kizindami kiymeti yok.(burda sana demek istedigim o kiz daha onemli degil o kizda ailen gibi onemli kendi aileni kuracaksin onunla cunki) bir aileni kurtarirken diger aileni saticaksin her durumda..

• evleneceğim kizin ailesi benim aileme saygi duymaz ise bende saygi duyamam onun ailesine

• Zengin kız fakir oğlan durumu mu var acep

0|0
    0|0
    • hayir dini veya irk meselelerinden dolayi tartisma cikti diye dusun.

• Akıllı bir insan olayı doğru bir şekilde anlar ve o kızı alır gider sonuçta ailesiyle değil kızla evlenecek

• o kızı illa alır ailesine düşman eder gene intikam alırım vazgeçmek aptalların kızı ikna edip ailesine düşman edip iki taraflı kazanmak akıllıların işi saçmalamayın

0|0
    0|0
    • sevdigi kizi insan kullanamaz.. demekki hic asik olmamissin ya da ben anlamadim :D

• kardeşim kullanmak değil tek taraflı çoklu kazanım diyelim buna neden 2 şekilde kaybedeyim hem ailem aşağılanacak hem ben kızı alamayacam aptalmıyım ben kızıda alır ailesinede düşman eder görüştürmeyerek onları delirtir köpeğim yaparım insana köpek olduğunu hatırlatmassan kendi aslan sanıp seni parçalamaya çalışır her insan köpektir (peygamberler hariç çarpılmayayım onları tenzih ederim) her insan köpektir önemli olan çoban köpeğimi alafa kurtmu yoksa sokak köpeğimi ona dikkat edeceksin

• Kızı kaçırırım kapak olur

0|0
    0|0
  • Kalkarim ve bidaha muhattap olmam.

0|0
    0|0
  • Lafın kralını koyarım hiç affetmem

0|0
    0|0
  • yok ya ne ayrılcam

0|0
    0|0
  • Ailemi alir cikar giderim

0|0
    0|0
    • sevdihin kizdan ayrilirmisin

• Detaya farkli simdi sen o aileyle daha once tanisirsin baktim saygisizlar bastan olmaz ha diyelim ogun bir supriz oldu yaptilar boyle bisey evet bitiririm herseyi aileler herseydir

• Benim ailemi kimse aşağılayamaz.

0|0
    0|0
  • O an için kızı istemezdik sanırım. O aşamada her şey babaya kalmış. İstemiyorum derse ailemin yanında olurum.

0|0
    0|0
  • Alırım Ailemi çıkar giderim, hayırdır öyle

0|0
    0|0
  • s***m kızını aileme hakaret edicekmiş

0|0
    0|0
  • kızı alıncaya kadar eyvallah ama aldıktan sonra

0|0
    0|0
  • Ben onun seviyesine inmem sevdiğim kızın hatrına

0|0
    0|0
  • kizin tepkisine bagli o an susarim sonra kiz isterse kizi kaciririm istemezse silerim.

0|1
    0|0
  • silerim

0|0
    0|0
  • Bende onları aşağilardim kiz hakkinda herhangi bir dusuncem vb degismezdi ailesine yuklenirdim

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;