Çocukken doğru bildiğiniz yanlışlar nelerdir?

Ben gökkuşağını sadece annelerini uzmeyen uslu ve derslerini yapan çocukların gorebildigini sanıyordum

0|1
618

En İyi Erkek Görüşü

• benim olmadığım yerlerde insanlar durmuş beni bekliyor ben oraya gittikten sonra hareket edip konuşmaya başlıyorlar sanıyordum

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Televizyon izlerken ordaki insanları televizyonun içinde sanıyodum :D Bide Küçükken elmayı çok seven bir arkadaşım vardı. Bize geldiğinde bile hep elma yerdi. bir gün elma yerken bu neden bu kadar tatlı içine şeker mi koyuyolar demişti. Ben de elmayı kesip içine bal döküp sonra bantlıyolar demiştim o da biz şimdi bant mı yiyoruz demişti inanmıştı. Kendi uydurduğum şeye bende inanmıştım😂

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 17

• Herkesi büyük sanıyordum, ben büyüyünce baktım, meğer çocuklar da varmış. Yani herkes büyük değilmiş, öğrendim! :D

0|0
    0|0
  • Bir arkadaş kandırmıştı veya oda öyle sanıyordur o zamanlar bilemem. Geceleri iyi insanların yanına melek kötü insanların yanına cadı gelirmiş uyurken demişti. Bende yaramazdım cadı geliyor diye korkuyordum kardeşime de kesin melek geliyordur diye düşünüyordum o sıralar. D

0|0
    0|0
  • sünnette şişman çocukların pipisini bantlayıp jiletle kesildiğini anlatan bir arkadaşım vardı. ona inanmıştım

0|0
    0|0
  • eskiden oturduğum ilde bekçilerin çocukları dövdüğü öldürdüğü yalani vardi bekçi gördüğüm zaman kaçırdım onlardan :)

0|0
    0|0
  • Gökkuşağının altında cüce cinlerin altını var sanırdım

0|0
    0|0
  • Çocuk ken doğru bildiğim tek yanlış Her insanın için de bir iyiliği barındırmasıy dı sonradan fark ettiğim ise insanın kötü tarafları her zaman baskın olur.

0|0
    0|0
  • Gökkuşağın altindan geçince cinsiyet değiştiğini sanardim

0|0
    0|0
  • Gökkuşağınin altından geçersen erkeksen kiz kizsan erkeğe dönüştüğünü soylemislerdi. :D :D

0|0
    0|0
  • kızlar kakasını yapmıyo sanıyodum. çalıştığım kafede bizden daha şiddetli yaptıklarını gördüm

0|0
    0|0
  • Ole dgru bildigm yanlis yok

0|0
    0|0
  • Küçükken herşeyin farkındayım.

0|0
    0|0
  • okumayı öğrenince okul bitcek sanıyodum @q

0|1
    0|0
  • Bende herşey hayalimdeki gibi olacak zannederdim ve insanların her zaman iyi olduğunu

0|0
    0|0
  • trafik çabalarını gerçek sanıp gece arabayla yolculuk yaparken korkup arabanın camından bakamamak...

0|0
    0|0
  • Çocukken Kolaya kula diyodum ama meğerse kolaymış :D

0|0
    0|0
  • Arkadaşlarım ile hiç ayrılmayacağız sanırdım. Yıl yıl döküldü hepsi

0|0
    0|0
  • sonda sıfır sanardım solda sıfır imiş

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Gökkuşağı demişken, koşarak altından geçmeye çalışırdık, çünkü bizi kandırdılar dilek tutup altından geçenin dileği kabul oluyo diye 😂😂😂😂😂
    Arı mayayı erkek sanıyordum, saçı Kısa diye ama kızmış 😂😂😂

0|0
    0|0
  • boyum uzaninca ve ya ziplayinca bulutlara dokuna bilicegimi saniyodum

0|0
    0|0
  • kadinla erkek opusunce hamile kaliniyor sanıyordum o oyle değilmiş

0|0
    0|0
  • bulutların pamuk olduğunu sanmam.:P

0|0
    0|0