Üvey babam beni taciz ediyor?

Öz babamı kaybedince annem başka biriyle evlendi. Adam önce ilk evlenecekleri zaman senin kizin benimde kizim diyordu anneme. Ama geçen annem iş yüzünden evden gidince belimi sıktı bana annenin yatağını sen doldurursun yakında dedi. Şoka girdim eline falan vurdum.40 yasinda adam (?) Ben daha yeni reşit oldum. Annemle oldu bitti anlaşamayız. Annem Üvey babama aşık. Olanları desem ne diyecek? ben ne yapacagım?

Güncellemeler:
Videoya al polise sikayet et diyenlere, tavsiye verenlere gerçekten teşekür ederim.

Troll diyen kırgın çiçekler mi neyse ona benzetenler. Ben böyle bir konuyu troll yapcak kadar karaktersiz değilim. Bu ülkede kadına verilen değeri Birkez daha gösterdiğiniz için teşekkürler. Gerçi tecavüze uğrayan dilsiz bir kadına çığlık atmadı diye tecavüzde rizasi var diyen adelet sistemine sahip ülkeden ne beklenir. tecavüze uğrasam inanır mısınız?

0|2

En İyi Erkek Görüşü

• Merak etme, sosyal hizmetlere başvur , onlar düzenli olarak eve gelip durumu kontrol ediyorlar, eğer zararlı bir durum varsa seni evden alıyorlar.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Alabiliyorsan konuşmaların kaydını al ve direkt olarak şikayette bulun. Kadın sığınma evleri var oraya yerleştirirler hiç yoktan tacize uğramazsın.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• adamı kaydet telefona konuşmalarını ve o adamdan uzak dur ennde sonunda sana tecavuz etcekk çok dikkat et sapıkdan

1|0
    0|0
  • Karakola gitmelisin. Geçmiş olsun. Lütfen hakkını ara.

0|0
    0|0
  • Lütfen başına daha kötü birşey gelmeden polise git böyle pislikler cezasını çeksin

1|0
    0|0
  • Polise şikayet et. Korkma

1|0
    0|0
  • O evden en kısa sürede ayrıl, annen aşık ise seni feda edebilir

1|0
    0|0
  • Allah kurtarsın bacım insanlar öyle azmış ki kimseye güvenemez olduk karakola git şikayette bulun

1|0
    0|0
  • Uyurken babalik basina bicakla dikil ' ya annemi adam gibi seversin ya da karnini deserim it gibi surunursun' de sabaha kuzu gibi biri olur

0|0
    0|0
  • Artik midem bulaniyor cidden tacizden... Kusacagim

0|0
    0|0
  • ayrıl kızım hak var hukuk var şikayet et delil topla vieoya al konuşmalarını

0|0
    0|0
  • direk polise şikayet et

1|0
    0|0
  • polise şikayet et

0|0
    0|0
  • Polise şikayet et

0|0
    0|0
  • annene soyle gerekeni yapmassa gerekli mercilere basvur

0|0
    0|0
  • delil yakala kayıt yap ondan sonra polise ver.

0|0
    0|0
  • çok sıkıntılı bir durum bir erkek bul evlen kaç

0|0
    0|0
  • Kız eylül kemalim yapmaz öyle şeyler

0|0
    0|0
  • polise git

0|0
    0|0
  • adres ver kökünü kurutalım şerefsizin

0|0
    0|0
  • vay dostum çocuğuu

0|0
    0|0
  • bence annen inanmayacak sende hemen universiteye gitmelisin

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    1

Kızlar Ne Diyor 9

• hemen polise şikayet et delirdin mi sen o evde yaşanmaz

1|1
    0|0
  • Kırgın çiçekleri fazla izleme canım ya

1|1
    1|0
  • senle böyle alay edenleri anlayamıyorum çok kırgın çiçekler'i çok izlemiş diyenlere acıyorum o dizi de olanlar gerçek hayatta da oluyor böyle pislik üvey babalar var o dizi de alay ettiğiniz çok güzel bir dizi guzel mesajlar veriyor seyirciye neyse videoya al canım allah belasını versin üvey babanın

0|0
    0|0
  • İyy mide bulandırıcıı

0|1
    0|0
  • Git şikayet et

0|1
    0|0
  • troll mu bu ya

1|0
    0|0
  • Delil toplamalısın. O zaman inanır.

0|0
    0|0
  • Sen hala ona adammı diyorsun o bildiğin iğrenç yaratığın teki direk polise git sosyal hizmetlere git o şerefsizle o evde yanlız kalmamaya çalış

1|1
    0|0
  • Kemal'im yapmaz

0|2
    0|0
Yükleniyor... ;