Okul müdürünün ölüm götüren sözleri , siz ne düşünüyorsunuz bu konuda ?

Aksaray'da okul müdürün ‘Uygunsuz davrandınız’ sözü ölüme götürdü. İftirayı gururuna yediremeyen genç kız, bbasının otomobiliyle giderken, kapıyı açarak atladı ve hayatını kaybetti,
Aksaray Güzel Sanatlar Lisesi bahçesinde öğretmen tarafından yan yana oturdukları ve uygunsuz harekette bulundukları iddiasıyla hakkında tutanak tutularak okuldan atılan ve iftirayı gururuna yediremediği için babasının otomobiliyle giderken, kapıyı açarak atlayan 17 yaşındaki Mihriban Şimşek tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.
haberin ayrıntısı burada :
https://www.milliyet.com.tr/okul-mudurunun-olum-goturen-gundem-2346945/

0|0
25

En İyi Kız Görüşü

• Kızın üzerine ne kadar gidildi kim bilir. Bir lafla olmaz o iş, kesin herkes abluka altına alıp psikolojisine oynadı. Yazıktır günahtır be

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

• ne olursa olsun yapmamalıydı...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Medyanin olayi trafli ele aldigini dusunuyrm. Dun spkerlerden birisi egitimcimisiniz ahlak bekcisimi dedi. Evet hem egitimciler hem ahlak bkcisi okul orasi oyle olmali. Ogretmenlerin sucu oldugunu dusunmuyrm.

0|1
    0|1
    • eğitimciler ahlak bekçiliği rolü üslensin ama haddini aşmasın.
      bu arakdaşlar haddini aşmış mı?
      eğitimci dediğimiz kişiler artık eski eğitimciler değl farkındasın değil mi.

• Yanlis anlama dostum. Asla yonetimin sucu yok hocanin sucu yok demiyrm. Turk halki olarak hassas degerlerimiz soz konusu olunca biraz cabuk gaza geliyoruz. Bendede var bu ve bu ozelligimizi kullanarak maniplasyon yatatmaya calisan yerli yabanci cok grup ve kisiler var. Medyada cikan haberlerin tamaminin 1-2 gun pismesi gerek neyin ne oldugu aslinda 2 gnden snra ortaya cikiyor. Saygilar

• görsel medyalardan ne babası için bir tek kelime var, senin tezin hakkında birşeyler var.
      dolasıyla üzgünüm sana inanamıyorum. ağır basıyor gazetenin yaptığı haber. üzgünüm.

• Ben öyle müdürün öyle ögretmenin a... koyim..!

0|1
    0|0
  • Bir baska CHP+feto carpitmasi

0|0
    0|0
  • Bu haberi izledim.
    Ve hep sunu dusundum. Tamam mudur ve egitimciler suclu burada evet.
    Peki ya baba?
    Acaba arabada evlerine donerlerken neler soyledi kizina?
    Telkin etmek yerine..

Kimse sormuyor ama burda babaninda kabahati var !

0|0
    0|0
    • söyledi mi yanında mıydın da duydun? sadece bir olasılık seninki.
      öğretmen ve müdürün yaptıklları ise ortada kesin bir şey. haa şiddetini kelimeleri bilmiyoruz ama bir eylem bir disiplin cezası verildiği kesin.

• Eger olsaydi kizin boyle davranmayacagini dusunuyorum.

• valla ironi , empati yapmak gerekirse senin dediğin gibi de olabilir ama senin dediğinin tam tersi de olabilir. bunu bilemeyiz, yanında değildik bilmiyoruz , o tamamen babanın iç dünyası ile ilgili.
      haa şurada açık aşıkar bir kaç durum var, bak ona odaklan , varsayımlara kaldıysak sıçtık o zaman.
      bir milyon tane olasılık sayarım hatta kızı yerin dibine sokarım. Sabah sabah germe beni.

Yükleniyor... ;