Pollyannacı mısınız?''Mutluluk Oyunu''nu oynadığınız oluyor mu 😊?

Eleanor H. Porter'ın yazmış olduğu Pollyanna isimli çocuk romanını okuyanlar daha iyi bilirler. Pollyannacılık olarak da bilinen ''Mutluluk Oyunu''nu oynadığınız oluyor mu? Şerli bir işle sınanıyorsanız bile yine de her zaman o şerli işin hayırlı yönünü görebiliyor musunuz?

Pollyannacı mısınız?''Mutluluk Oyunu''nu oynadığınız oluyor mu 😊?

• Pollyannacı'yım
    44%(4)31%(4)Oy Ver0%(0)
  • Değilim
    56%(5)69%(9)Oy Ver100%(4)
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|1

En İyi Kız Görüşü

• Tamam iyimserlik iyidir. Ama hayatta bu kadar lanet insan varken Polyannacılık oynamak saçma. Kitabını da okumüştum. Ağzında bakla ıslanmıyor bu Polly nin. Iyilik adi altinda herkese her seyi anlatiyodu.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• bunu oynıyan bir kızla tanışmıştım bana sen nasıl mutlu olucağını bilmiyorsun ve mutlu olmaktan da korkuyorsun çünkü hiç mutlu olmayı denemedin eğer bu yanlışsada şurdan şuraya adım atmak nasip olmasın demişti resmen o an kalbime bir hançer girdi hani o kadar insan tanıdım beni en iyi özetleyen oydu ve bunu 1-2 saate yapması içimin titremesine neden olmuştu aklıma polyanacılık diyince o geliyor akklıma yine bir hüzün doldum

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• aşırı pollyannacıyım çok fazla ya da insanlar öyle diyor belkide aşırı değilim bazı konuşarda kötümser olduğumda oluyor

0|1
    0|0
  • Icimki polyanna koluna jilet atıyor bu ara

0|1
    0|0
  • Evet... Hep en kötüsünü beklerim iyisi olunca mutlu olurum 😅😅

0|1
    0|0
  • Yok ben Büşracılik oynuyorum. Neysek oyuz gardaş.

0|0
    0|1
  • Pollyannacı'yım

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Bilmem 🤔

0|2
    0|0
  • Fotoğraftaki heidi değil mi ya

0|1
    0|0