Bilgisi olanlar ne olur yardım edebilir misiniz :(?

Üniversite 1. sınıfım. Bütün derslerden devamsızlıktan kaldım bu dönem. Sınıfta mı kalacağım ne olacak şimdi? Bölüm değiştirmeyi düşünüyorum zaten. Hocalarla konuşsam faydalı olur mu ki? sınavlara girdim yoksa.

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Seneye devam zorunluluğun olacak okulun uzadı bir dönem canm bu dönem gitme artık yatış

0|0
    0|0
    • Cidden gitmesem bir şey olur mu? Kaldım yani sonuçta?

• Çok teşekkürler Allah razı olsun sizden :)

• Sizden de 😊😊

Erkekler Ne Diyor 11

• Sinifta kaldin askim

0|0
    1|0
  • olmaz

0|0
    1|0
  • 1. dönemi uzatmış olursun. Yani okul bittiğinde ekstradan o kaldığın dönemi tekrar görürsün..

1|0
    0|0
    • Hmm anladım yani seneye seçemem mi alttan ders olarak

• Bu dönem ortalama da düşük olacak

• Hayırlısı olsun ya.. Takma kafana bu kadar. Sıkı çalışır verirsin dersleri.. Ne bölümü okuyorsun.

• Oncelikle devamsizliktan kalma sebebin neydi?
    Hayir baska bolume gecsen yine aynisinj yapmayacagin ne malum
    Ayrica baska bolume gecebilmek icin sinava girecek ve tercih yapacaksin. Garanti degil.

Gecerli bir sebebin var ise bolum baskaniyla ozel olarak gorusmelisin. Sikintini anlat ve neden derslere giremediginide.
    Sonrasinda sana yardimci olabilecek tek kisi o oldugundan birazda acindiracaksin kendini ve sinavlara alacaktir cok buyuk bir ihtimal yok ise.

0|0
    0|0
    • Sevdiğim bölüm olursa aynısını yapmam

• Donem uzamis, yarin donemin gitti yakalanmaz artik ama sana tavsiyem derslere girebilirsen gir gelecek doneme kolaylik olur elinde not olur malum ganoda onemli

0|0
    0|0
  • Devamsizliktan kaldiysan yapicak bisi yok ilk donemi tekrarlarsin ikinci donem almaya devam edersin

0|0
    0|0
    • Seneye derken anlamadım?

• Bu dönem kaldığımı seneye alacagim tamam ama seneye olan dersler ne olacak

• iste yarim donem uzamis olacak eger belli bir ortlamanin ustunden olur ve ustten ders alabilirsen uni uzaman yoksa yarim donem uzar

• iyi b*k yemisin lastik kullanmisinizdir ins😂

0|1
    0|0
  • Sınavlara girsen bile tekrar edeceksin

0|0
    0|0
    • Devamsızlığı önemsemiyor bir kaç hoca ama

• Diğerleri geçirir mi önemsemeyenler

• Sınav sonuçlarına bağlı

• Hocalarla konuş hangi üni

0|0
    0|0
  • derslerden kalırsın

0|0
    0|0
  • İkinci donem derslerini alırsın seneye ilk donem onlara girersin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• bölüm değiştirceksen devamszlığı nie önemsiyorsun ki

0|0
    0|0
    • Belki kazanamazsam diye

• Ben biraz cahillik ettim ama kazanacağıma inanıyorum. Bu dönem şu andan itibaren kaldığımı biliyorum yani devamsızlıktan kaldım evet ama Gano düşük olacak ben sınıfta kalmam değil mi yani bu dönem gitmediğimi düşünürsek

• hayır diğer dönem sıkı çalışırsan en azından o dönemn boşa gitmez. sadece ilk dönemi kaybetmiş olursun.

• niye gitmiyon ln okula

0|0
    0|0
  • sinifta kaldin

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;