Arkadaşlarıma çok kızgınım kendimi kullanılmış hissettim sizce abartıyor muyum? Siz olsanız nasıl tepki verirdiniz?

İki kız arkadaşım var ikisini de seviyorum, bunlar başta birlikte oturuyor beni arkaya atıyolardı😄 neyse sevgilim değillerya ne trip atcam dedim ciddiye almadım, sonra küstüler saçma sapan nedenlerden hatta biri diğerinin arkasından o... pu bile dedi ama araları bozulmasın istediğim için söylemedim söylemem de. her neyse daha sonra beni bir biri yanına çağırıyor bir diğeri çağırıyor ikisinin arasından bana uygun olan insanı seçtim onunla oturmaya baya yakın olmaya başladık. Bu iki insan barıştı ama ayrı oturuyolardı. Normalde aralarından yarım saat ayrılsam yalvarırlardı gelmem için kendimi eksik hissediyorum falan derdi bu dost sandıgım kişi.. bugünse hiç umursamadılar ben var miyim yok muyum benden uzağa gidip birlikte oturdular kıskandıgımı sanmayın, yanlış geldi. kullanılmış hissettim. Bana istediklerinde gel küstük istediklerinde barıstık gidiyoruz yanından yapamazlar oyuncak mıyım. bidaha kimseye kendimi açmayı düşünmüyorum. tövbe bidaha..

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• bence yüzlerine karşı saydır söv içinde kalmasın sonra tek başına keyfine bak kıpkırmızı olur süt dilimleri

1|0
    0|0
    • 😄 yok ya herkes allahımdan bulsun
      Zamanı gelince sadece benden uzak durun demeyi daha da konusmamayı düşünüyorum

• bence de uzak tut zarar verir o k-a-ş-a-rlar sana

Erkekler Ne Diyor 4

• böyle insanlardan uzak durmayi hep tercih ettim...
    yerinde olsam çoktan arkadasligimi bitirmistim

1|0
    0|0
  • çok uzun yazmissin:)

0|0
    0|0
  • Şimdi senin arkan o... pu diyorlar dır :)

0|0
    0|0
    • Bu yaşıma kadar öyle dedirecek tek bişey yapmadım, onu da geçtim o kadarını beklemem

• Ne bekliyorsun ki hep aynısını olur. Kartını 2sinede yardımcı olarak oynamalıydın.

1|0
    0|0
    • Öyle yapmıştım zaten, ikisiyle de konusuyodum hatta barıştırmaya bile calismistim zamanında benim kartıma değil de karşıdaki insanın karakterine bağlıymıs

• Boşver kimse kimseyle küssün istemem zaten bende barıştırmaya çalıştım, bu arada şaşırdım erkekler böyle seyleri hiç takamaz sanıyodum hani dışardan öyle gözüküyo kiminle giderse gitsin gülüp geçer gibi duruyodu😄 o yüzden dedim erkekler saçma bulur bu sorumu ama öyle olmadı

• Arkadaşlar oda arkadaşıydı. Normalde 2 arkadaş olsalar konusmazlardı heralde.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor... ;