Lgbt hakkında ne düşünüyorsunuz?

Ben onları destekliyorum. Arkadaşım olmalarınıda çok istiyorum. Fikirlerini özgürce söylemeleri beni çok etkiliyor. Siz ne düşünüyorsunuz? Toplum onları nasıl karşılıyor?Lgbt hakkında ne düşünüyorsunuz?

0|1
516

En İyi Erkek Görüşü

• Empati kurunca onlarla caresiz olduklarini goruyorum.. Hani onlarin elinde olan bir durum degil onlarda herkes gibi olmak isterdi karsi cinse karsi biseler hissetmek isterlerdi.. Es cinselligi sapiklastirmadiklari surece onlarda benim gozum de herkes gibi, ama sapiklastiriyolarsa kesinlikle karsiyim !

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Homofobik fobisi var bende. Lgbt destektiçisiyim. Özgürce sevebilmeli insan. bir insan başka bir insanı seviyor diye nefret edilir mi o insandan.

2|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 15

• çok abartıldığını düşünüyorum hani hayatınızı yaşayın işte. daha önce lgbt partilerine de gittim ama türkiye de bu konu çok abartılıyor. sanki herkes onları eleştiriyormuş gibi sürekli. açıkcası pek kimsenin umrunda değil zaten.

0|0
    0|0
  • 1|0
    0|0
  • I'm rolling with the LGBT diyorum

1|1
    0|0
  • Herkese saygı duymak istiyorum ama sapikligin bu kadarına Hayır malesef.. yani. bir insan eşcinsel olabilir ben bunu bir hastalık olarak görüyorum ama böyle göğsünü gere gere eylemler piskinlik vs biraz fazla ben dur denmeli

0|0
    0|0
  • benım galba lgbt arkadaşım var tam emin değilim ama

0|0
    0|0
  • Toplum gibi düşünüyorum, iğreniyorum.

0|0
    1|0
  • benden uzak dursun bunun üyeleri

0|1
    0|0
  • Ön saflarda hdpliler ile ramazanda yürüyüş yapmasalardı haklarında hiç bişey düşünmeyecektim. Şimdi çooooook kötü düşünüyor bazı bazı sövüyorum.

0|0
    0|0
  • Ben karismiyorum onlara

0|0
    0|0
  • Saygu duyuyorum

0|0
    0|0
  • desteklemem , yargilamam ama sevdigim birdey degildir

0|0
    0|0
  • Benden uzak Allaha yakın.

0|0
    0|0
  • Kuze kere

0|0
    0|0
  • Saygı duyduğum bir akımdır LGBT.

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 4

• Bir çoo arkadaşm var, ev arkadaşım da öyle. İcraate geçirmesemde hemcinslerime ilgim çocukluğumdam beri vardı ama inançlarım gereği bastırdım. Dillendirmekten hiç çekinmedim.

1|1
    0|0
  • Biseksülim gurur duyuyorum.

2|1
    0|0
  • Herkes istediğini sevmekte özgür bunu istedikleri gibi yaşamalılar

0|0
    0|0
  • İşte sizler gibi eşcinselliğe özenen toplum yaratıyorlar. Size sempatik gelen yanlış olgular..

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;