Arkadaşlar çok yorgunum ne yapmam lazım?

Arkadaşlar çok yorgunum ne yapmam lazım? Burda bir sürü gereksiz soru oluyor bir tanede ben katayım dedim cok yorgunum ne yapmam lazım cok gerizakalıyım cunku bılemıyorum. (bılemıyorumu ısteyenler kerimcan tarzıda söyleyebilir tabi)
Arkadaşlar çok yorgunum ne yapmam lazım.?

Güncellemeler:
Buralar değerlenir arkadaşlar
cok guncel

0|0

En İyi Kız Görüşü

• Eğer uğraştıysan Ve yorgunluğunun bittiğini düşünmüyorsan hepsini boşver. Çünkü belli ki sen zihnen yorulmuşsun. Onun için farklı çözüm yolları geliştirmelisin.

0|1
    0|0
    • oha bir dk nerden bildin bak böyle bir cevap beklemiyordum nası olsa millet dalgaya bakıyor diye

• teşekkür ederim edicem:)

• Rica ederim:)

En İyi Erkek Görüşü

• kardeş aynı sorun bende de var bir ilaç olsada böyle içinde fırlayacağın extasy etkili ama bağımlılık yapmayan ahahah :D Öyle fırlatacak bir yiyecek yok mu ya. Enerji kaybı yaşıyoruz resmen

0|1
    0|0
    • knk yulaf falan var sütle onu yıyyorum atlarda bundan yiyo efsane koşuyolar ama ben hala yorgunum

• ben de ıkı gunde toplam 6 saat uyudum ınan bunyem arkamdan bana sövüyordur

• kendı capımda spor yapuıyorm şeker sadece meyvedekileri yiyiorum ya

Kızlar Ne Diyor 15

Erkekler Ne Diyor 5

• amuda kalk

0|1
    0|0
  • İlk önce duş alıcaksın su sıcaga yakin olsun bacaklarin agriyosa elinle ovalayarak suyu tut ki yorgun sivisi olan laktik asit sivisini dagitabilesin.. Duştan ciktiktan sonra bir süt iç ve ayaklarini dikerek uzan.. kan dolasimi olsun.. En onemlisi telefonu birak :D

0|0
    0|0
  • kayfe iç

0|1
    1|0
    • kahve benım daha cok uykumu getiriryor benım bunye kismede yok

• Dinlenmeyi dene

0|1
    0|0
  • Uyku sart, sonra icki sigaradan uzak dur. yagli seyler yeme. kendini yoracak seyler yapma gerekirse vutamin takvlyesi al.

0|0
    0|0
    • ya hayatımda şeker yok sadece meyve ve form ürünleri var onlardakilerde sağlıksız degil onun dısın yağ yok içki siigara yok kötü birşey yok ama vucut sanırsın 80 yaşında hay ben böyle işin...

• saolsın knka

• Rica ederim

Yükleniyor... ;