Müge Anlı, başbakan adayı olursa oy verir misiniz?

Faydalı, başarılı insanlar hak ettiği yerde değil maalesef. Adaletsizlik, işsizlik, eğitim, suç oranı çok yüksek ülkemizde. Müge Anlı çok başarılı bir kadın bence. Siz ne düşünüyorsunuz?

0|0

En İyi Kız Görüşü

• Herkes siyasi partisine veriyor. Muhtemelen müge anlı mhp ye geçer.

1|2
    1|0
    • Olabilir. Ama çok iyi olurdu özellikle adalet sistemi açısından.

En İyi Erkek Görüşü

• Televizyonda program yapıyor diye başbakan olunur mu diye bir sorun kendinize önce.. Bir yere müdür olurken bile aynı okuldan mezun olmuşların arasında ne farklar çıkıyor.. Zaten ülkemizin bu rezil durumu da koyunların iyi kaval çalanı seçmesinden dolayı..

0|1
    0|0
    • Çok haklısın abi. Millet köle olmayı seviyor bence de. Din cahilleri yüzünden ülkeyi andavallar yönetiyor. Bu saatten sonra koyunların gözü açılmaz.

• @jorinn Zaten o nedenle burnumuz b*ktan kurtulmuyor.. Meclisde parmak kaldırıp milletin parasını yemekten başka hiç bir işe yaramıyor.

• Teşekkür ederim.

Kızlar Ne Diyor 45

Erkekler Ne Diyor 32

• Başbakanlık biraz ağır gelebilir ama aile ve sosyal politikalar bakanlığına aday olarak gösterebilirim.

0|1
    0|0
    • Kesinlikle. Ama her meslekten yönetici çıkabilir bilirsin ki. Önemli olan fikirler, ideolojik unsurlar.

• Halk tarafından seçilme derken Müge Anlı'nın oy potansiyelini mi soruyorsun? Eğer sorun buysa birçok kadının oyunu alır bence, küçümsenmemeli yani.

• Evet, bunu demek istedim. Bence de gelebilir ülkenin başına ve fena olmaz.

• Ben veririm abi kadin iyi isler yapiyor ama muge anliya oy verenlerin %90 ksdin olur ama yani muge anlida ulkeye cook katkisi olan kisi cok iyi isler yapiyor

0|1
    0|0
    • Kesinlikle. Çok daha huzurlu olurduk. Kadınlar yönetse dünyayı kötü olaylar yaşanmaz.

• Her kadin değil ama bu kadin iyi seyler yapiyor

• Kadın ve çocuk hakları üzerinde adımlar atacağını düşündüğüm için desteklerim. Sevgiler.

0|1
    0|0
  • Başbakan değil de İstihbarat , Emniyet Müdürlüğü ya da iç işleri bakanlığı olsa daha iyi olur : )

0|1
    0|0
  • Emine ülker Tarhan gibi biri lazim. ulkenin basina

0|2
    0|0
  • Şimdikilerden belki daha yararı olur bombayı patlamadan bulur en azından

0|1
    0|0
  • Evet :D

0|1
    0|0
  • hayır vermem ama polis teşkilatının başına geçebilir

0|1
    0|0
  • Kadın normal bir sivil ama bayağı vaka çözüyor diye biliyorum. Başbakanlık değilde MİT, GES te çalışabilir.
    Başbakan olarak düşündüklerim farklı :)

0|1
    0|0
  • kesinlikle veririm. dedektif gibi kadın.😊

0|1
    0|0
  • Veririm

0|1
    0|0
  • Veririm, vicdan sahibi ve tam bir anadolu kadınıdır kendisi.

0|1
    0|0
  • Azimli kadın seviyorum.

0|1
    0|0
  • veririm

0|1
    0|0
  • Yook

0|0
    0|1
  • Kilictaroğlundan daha iyi yönetir