Sadece aglamakla ilgili basladim ama anlattiklarim hayatima dayandi. Okursaniz ve yorumlarsaniz mutlu olurum?

Ben her zaman icimden Bagira cagira aglarim ama sadece kalbim duyar, beynim hisseder ve gözyaslarim akar. Peki insanin evinde bile aglayamamasi ne demek biliyomusunuz. Neden agliyosun diye sorduklarinda cevap verememekten korkmak, ya da dogruyu soylerse hic iyi seylerin olmuyacagini bilmek ve bu yuzden aglamamak icin kendini zor tutmak veya Televizyon izlerken duygusal bir sey olsada ona agliyormusum gibi yapsam diye dusunmek. Ben evde kendimi tutamayip hickira hickira agladigim nadir zamanlarda hep yalan söyledim. Neden agliyosun dediler onlara hissettiklerimi degilde duymak istediklerini soyledim. Cunku onlari kirmayi ve kaybetmeyi göze alamadim... Korktum cünkü. Ama ben bir taraftaki ailemi kirmamak icin hep diger ailemi kirdim, üzdüm hemde hic bir sey yapmayarak. Onlari üzende buydu zaten benim onlar icin hic bir sey yapmamam ve soylememem. Daha dogrusu yapamama ve söyleyemem Oysa ben her gün her gece gülerken, gülümserken bile agladim. Tam komik bisey oldugunda gulecekken aklima gelmeleri ile birden bire icim kan agladi. Herkes mutluyum zannederken ben mutsuzlugumu gulumsememe ve git gide daha cok aciyan kalbime sakladim. Hemde cok derime sakladim ki hic bir zaman oradan cikamasin diye. Hic bir zaman ailemi ne kadar uzdugumu unutmayim diye. Oysa ben onlar icin kendimden bile vazgectim ama sadece kendimden vazgecebildim. Simdi onlar bana hep diyolar senin hic bir sucun yoktu diye onlar senin bizimle gorusmeni istemiyodu diye ama aslinda tek suclu benden ve bunu dusunmektende asla vazgecmicem. Herzaman kendimi sucluyacagim. Cunku Eger ben diretseydim anneme 5 sene sonra degil belkide 1 sene sonra kavusacaktim. Allahima sukurler olsun ki annemi bu yaz tatilinde 1 ayda olsa gorebildim kokusunu icime cekebildim. Simdi cok uzakta bile olsam o kokunun bazen burnuma calindigini hissediyorum gozlerim doluyo kalbim aciyo. Keske diyorum annemle yasarken ona bir Off bile demeseydim keske vaktimi onunla iddialasmakla degilde ona sarilarak onu operek gecirseydim.

0|0
32

En İyi Erkek Görüşü

• Üzülme ya, geçer gider hepsi. Ailene sarıl :)

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 1

• Eee baci hepimizin degisik hikayeleri var bende gurbete 10 bin km uzaga gittim gitmez olaydim annem oldu canazesine yetisemedim. Bende sizin gibi ah of cekiyorum keske gurbete gitmeseydim, anneme hizmet edebilseydim. Kader deyin uzulmeyin. Bu dunya uzun gibi gorunuyor ama kisa. Kadere razi olacagiz.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Ne Kadar Drammış Arkadas :D Hic birsey anlamadım. Cok Kalpsizim sanırım.

0|0
    0|0
  • Ben tam anlayamadım

0|0
    0|0
  • Iki ailenmi var ben olayi kavrayamadjm
    Evli falanmisin?

0|0
    0|0
    • yok ya annemle Babam ayri ve Ben babamla uvey annem ve uvey kardesimle yasiyorum ama annemle yasamak istiyorum. Annemin tarafindada 2 kardesim var. Bide ablam var o da benim herseyim, ailesiyle yani Eniştem ve kucuk Kızı yani yigenimle yasiyo. Ama o annemlede babamlada konusmuyo yani aslinda ben 3 aile grubunun icinde kaldim. Ben hepsini cok seviyorum ama en cok ablami ve annemi

• cok karisik ya ailem anlatilcak gibi bile degil aslinda, tek bildigim sey annem, Ablam ve babamin hic bir zaman ayni anda yanimda olamayacaklari bu da cok acitiyo

• Kendi aileni kurduğun zaman herkes onemni yitirecek merak etme
      Kendnide uzme.

Yükleniyor... ;