Cevap verirseniz sevinirim?

siz intihar eden birine nasıl bakarsiniz çok mu küçük dusuk bir durum dayanamayıp herşeyden vazgeçmek daha büyük cesaret istemez mi?

0|0

En İyi Kız Görüşü

• 17 yaşımda intihar ettim. İnsana o an deli cesareti geliyor. bir daha asla cesaret edemedim. Etmem de. Yaşamak daha kolay. Ölemedim çünkü.

0|0
    0|0
    • yaşamak daha tatlı geliyor ama olmuyor bazı şeyler artık

• peki öyle diyorsan kardeşim sağol

Kızlar Ne Diyor 5

• bazıları için korkaklık bazıları için cesaret bazıları için günah olduğu için kabul edilmeyen bir davranış kişiye göre değişir ben düşük biri diye bakmam

0|0
    0|0
  • Ölmek degil yasamak cesaret ister. ölmek bir ilaca ya da bir kursuna bakar, bir kac dakikani ayirman yeterli ölmek icin.. ama yasamak öyle degil. bir ömür ister, sabretmek savasmak ister. Arkandakilerden cok önündekileri düsünmen yeterli yasaman icin. Hem bilemezsin. belki de cok guzel bir hayat yasamak icin bu kadar zor bir hayatin vardir.

0|0
    0|0
    • belki de ama önünü goremiyorsan ne yapmalısın

• Gelecegi zaten göremezsin. Ama kötü olacaginida bilemezsin. belki de cok iyi bir hayatin olacaktir. DENEMEDEN BİLEMEZSİN

• doğru söylüyorsun sende haklisin

• Loser olarak görüyorum

0|0
    0|0
    • senin bunu yapabilecek cesaretin var mı peki?

• Gücü yetmemek değil işte o kolayı seçmek. Uğraşmak istememek. Afrika'da sıcağın bağrında açlık sefalet içinde doğan bir insan dahi intiharı tercih etmiyorsa diğerlerininki eziklik, özgüvensizlikten başka birşey değildir benim için

• peki sen haklisin dır

• İmani zayifmis derim gram dahi uzulmem umrumda olmaz

0|0
    0|0
  • geride biraktigin düşünceleri onemsiyorsan emin ol intihar etmezsin. Acizce bir hareket

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;