En güzel ketçap mayonez markası hangisi? Hangi marka ketçap/mayonez kullanıyorsunuz?

Battista

tercih ettiğim bir ketçap markası var o markayı kullananları nedense elit insan gibi görüyorum bakalım sizde o kategoride misiniz? en güzel ketçap markası için verdiğiniz cevapları beğenmişsem onlardansınız demektir yok beğenmediysem şansınıza kuşun :D en iyi ketçap markası hangisi sizce?

HEINZ
Calve
Pınar
Bizim
Tat
Yaşını ve cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
En güzel ketçap mayonez markası hangisi? Hangi marka ketçap/mayonez kullanıyorsunuz?