Sevgili ve arkadas arasinda kalmak?

Arkadaslar simdi benim 6 aylik sevgilim var ve cok yakin bir arkadasim ama anlasamiyorlar dolayisiyla bana izdirap oluyor mesela okul cikisi sevgilimle bulustugumda arkadasim trip atiyor sevgilim de onun rahatsiz olmasindan rahatsiz haftasonu sevgilimle bulustugunu onceden soylememe ragmen satiyosun beni vesaire diyor sakasina ama cunku cok samimiyiz ama trip atiyor yani baya konusu geciyor sizce ne yapmaliyim kim hakli haksiz yardimci olur musunuz ayni durumda olan var mi?

0|0
17

En İyi Erkek Görüşü

• Senin arkadaş bariz şekilde kıskanıyor bence sizi. Senin yapabileceğin tek bir şey var ona da birini bulmak 😅

0|0
    0|0
    • Buldum ama ayrildilar..

• Niye kiskansin ki

• Başka açıklaması yok. Görünen köy kılavuz istemez. Yakın arkadaş bile olsa zamanla senin ondan üstün olduğunu düşünüp kendisiyle kiyasliyor olabilir veya başka bir sürü açıklaması olabilir

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 6

• Sevgilin hakli olacak tabi ki de

1|0
    0|0
    • Nerden bu sonuca vardin

• Hani erkekler biraz zit kutuptur sevgilinden hoslanmamis seni korumaci davraniyor olabilirdi brlki arkadasin ama kızsa yani cikista sevgilinle bulusmandan falan nasil bir rahatsizlik duyuyor bilemiyorum 😄

• Onunla zaman geciriym istiyor heralde bende anlamiyorum ofluyo surekli onun lafi gecince kucuk goruyor neden cikiyorsun falan diyo ama anlayamiyorum

• Arkadaşın böyle söylüyorda sevgilin ne yapsın? Hiç mi çıkıp gezmeyeceksiniz yani?

0|0
    0|0
    • Arada o da karisiyor ama cok degil

• İkisini baristir

0|0
    0|0
  • arkadaşnda beş yıllık kankami

0|0
    0|0
    • Iki yildir tanisiyoruz ama hep birlikteydik

• Yarin yapicam

• bak bakalım dertleri neymiş sor soruştr tabi önce ayrı ayrı sor nedir derdin yarn şole bişi yapcam kirmayn birbirinizi de

• Yok mu eniştenin bir arkadaşı verin oyalansın

0|0
    0|0
    • Oyalandi sksjkdkd enistenin iki arkadasiyla cikti

• Kesmediyse yapcak bişey yok valla 😂

• Kim hakli peki ona gore davraniym ben cozemiyorum artik baksana buraya kadar yazdim

• Ikili oynayan sen haksız

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor... ;