Kızlar, Sizce ne yapmalıyım?

Bizim okulda bir kız var yan sınıfta ve kız böyle yaşadığım şehirdeki bir avmnin sahibi hep şımartılarak büyütülmüş biraz da takipçi sayısı fazla bana bişey olmaz diye herkese bağırıp çağrıyo bana da bağırdı bu sınıftan git diye bende çıkmıyorum diye bağırdım ve şimdi benle böyle nazikçe konuluyo ama yine de biraz korkularım var

1|0
13

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 12

• Alttan alma

0|0
    0|0
    • Yok asla o kendi tarafına çekemeyip kıskandığı insanlara böyle yapıyo zaten

• Adini feriha koydum.

0|0
    0|0
    • Gelir seviyelerimiz aynı sadece ben şımartılarak büyütülmedim ve kimseye durup dururken bağırmadım yorumun için çok saol

• Uzak dur hic Bulasma biseu olmaz

0|0
    0|0
    • O bulaşıyo zaten ama uzak durmaya özen gösteriyorum

• Niye korkuyorsun ki?

0|0
    0|0
  • Allahtan başka kimseden korkma, kızla illa saç baş kavga etmenize gerek yok ama haklı olduğunu düşünüyorsan çekinmeden tak tak istediğini söyle. Bu arada yaşını merak ettim

0|0
    0|0
  • Sen çirkeflik yapmaya devam et böyle kızlara güven olmaz

0|0
    0|0
    • Biraz daha açabilir misin ne açıdan güven olmaz yorumun için çok ama çok saol bu arada hepinizin yorumu çok değerli ve bana ışık tutuyosunuz yani çok saolun

• Sen de onun damarına bas haddini bilmesini sağla

• Tamamdır denicem

• zenginse napcak olm manyak misiniz 😄

0|0
    0|0
    • Gelir seviyemiz aynı kanka kdnekdnkdnf

• Neyden korkuyon

0|0
    0|0
    • Ya şimdi bu kızın biraz çevresi var bide diyo ki hep benim babamın kim olduğunu biliyo musunuz kimse kim beni babası bağlamazda çevresi olması ve o çevrede beni rezil etmesinden korkuyorum sınıfın ortasında benim için demiş ki ben o kızı svmiyorum falan demiş

• Tabi ben gidip kasıtlı olarak karışmam ama kendi karışıyorsa fena eğlence çıkar

• Kendi karışıyor ben kasıtlı yapmam zaten

• İyi yapmışsın böyle devam et tam benim kafadansın 😊 gerekirse ağzının payını ver

0|0
    0|0
    • Uzak durmaya çalışıyorum ama bişe dersede altta kalmam yani mesela canım sırana geçer misin falan dedi yüzüne bakmadan geçicem birazdan zaten falan dedim çok kafama taktım okul falan değişmeyi bile düşündüm

• Hayır tatlım sen ondan güçlüsün! O kim ki sen onun yüzünden okul değiştiresin? Takma onu

• Çok teşekkür ederim çok saol

• Çok simartilmis birisiyse sert davran unutma kedide masum gözükür ama tırmalar o seni masum halleriyle kendine çekmeye çalışıyor sert ol yüz verme zaten böyle kızlar yüz vermeyen erkeklerin peşinde koşar

0|0
    0|0
    • eğer kızsan da seni kendi grubuna dahil edip kendini yükseltir seni düşürür haberin olsun

• Yok ben onla asla takılmam zaten

• senin yararına😊

• amaan hic korkma havlayan kopek isirmaz kimse kimsedende ustun degil

0|0
    0|0
    • Yok ya üstün değil tabiiki

• anaa pardon yanlis yere yazmisim dghjk

• Dkmskxmsllxv

• korkma çak ağzının ortasına bir tane

0|0
    0|0
Yükleniyor...