Haklıyken haksız duruma düstügünüz oldu mu?

En ama en çok sinirlendiğim şeylerden biridir bu birinin birine haksızlık yaptığını görmeye tahammül edemiyorum asla hele ki birde haklı olan birinin haksız duruma düşmesi haksızın ise kendini haklı görmesi beni çok sinirlendiriyor bende yaşadım bunu sizde hiç oldu mu?

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Allaha sukur Prenses kimsenin bile bile hakkini yemedim, yememde... Goz gore gore hak yiyenlerede en icten selamlarimi! gonderiyorum..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Eskiden çok yaşadığım bir durumdu cok cabuk tepki verirdim ama hayat öyle bir noktaya getirdi ki içimde hiç sinir duygusu falan yok böyle tepki falanda vermiyorum dur bir bakim yaşıyo muyum

0|0
    0|0
    • Ben katlanamıyorum cidden tepkim de büyük olur daha geçen gün bayagi bir sinirlendim ki ben asla kavga edip sesini yükselten bir kız degolim ama konu bu olunca katlanamam okul müdürüne kadar geldi noluyor diye

• Klasik kız tiplemesi diye buna denir 😁😁 ağlayıp barışmak istemesi ise çok saçma. Çünkü bir kız ağlayınca erkek hemen affetme girişiminde bulunuyor 😁😁

• malesef öyle :/

• Öyle cinslere ben de kıl oluyorum...

0|0
    0|0
  • Haklıyken haksız duruma düşürmek isteyen olmuyor değil ama, emellerine ulaştırmıyorum. Yüksek beyin ister👍

0|0
    0|0
  • Çoook

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

Yükleniyor... ;