İlk buluşmada dönerciye gidilir mi 😒 ?

Hatunla haftaya buluşucaz ama Elalem ülkesinde pizzacıya götürüyor veya makarna yemeye gidiyor romantik oluyor ama biz neden dönerciye gidemiyoruz 😭
İlk buluşmada dönerciye gidilir mi 😒 ?

0|0
275

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 26

• İlk buluşmada gidilmese daha iyi olur :D En azından gidin bir kafede veya deniz kenarında bankta falan kahve için :D olmadı al işkembeciye götür :D :D

0|1
    0|0
  • Dönerciye giden erkek candır. Soğanlı döner yiyebilen erkek daha da candır 😎

0|1
    0|0
  • Çiğ köfteciye gidin.

0|1
    0|0
  • neden gidilmesin ki çok saçma. ayaküstü merdiven altı bir yer olmadıkça gidilir. ee tabi taraflardan biri döner sevmiyosa sıkıntı

0|1
    0|0
  • Giiitt kime ne? biz tantuni yemiştik 😊 o zman anlarsın kızın nasıl biri olduğunu

0|2
    0|0
  • gidilir hatta çiğkötfeciye gitsek daha güzel olur :D

0|1
    0|0
  • Gidilir beaa niye gidilmesin en kral ortam döner ayran acı biber mis 😎

0|2
    0|0
  • bu kadar cok takmamalısın makarna ya da döner ne farkeder oralara da gidemeyen var be

0|2
    0|0
  • Gidilir bence yaa. bana samimi gelir

0|2
    0|0
  • Gidilir niye gidilmesin. Sen bakma başkalarına.

0|2
    0|0
  • Döner gibisi var mı? 😂 gidilir tabi

0|2
    0|0
  • Niye gitmeyesin ki yahu burası Türkiye burası herhangi kanada, amerika değil. Kebapçıya da gidilir, balıkçıya da.

0|2
    0|0
  • gidilir nye gdilmesinki..

0|2
    0|0
  • Gidilir ya neden gidilmesin. Eğer sorun ediyorsa çıkarsın cebinden parayı nereye gidiyorsa gitsin.

0|2
    0|0
  • Dizilerdeki filmlerdeki yapmaciklari romantik buluyoruz orda sevgililer bufeye balık ekmek ya da dürüm yemeye gidiyorlar. Gerçek te de olur

0|1
    0|0
  • Kelle paça yemeye gidin 😄

0|1
    0|0
  • Gideriz ayip ettin

0|2
    0|0
  • gidilir😅

0|1
    0|0
  • Ben giderim guzelde olur pizza da olur ocakbasi olur

0|2
    0|0
  • Benim için hava hoş giderim dönerci pizzacıdan daha eftal bence

0|2
    0|0
  • Kızlar Devam
    6

Erkekler Ne Diyor 5

• sayet birini yemege götürürsem, imkanim olsa da, öyle ahim sahim bir yere götürmem. dönerci olur, kebapçi olur, ne biliyim, hatta balik ekmek de olur. bana daha samimi geliyor. hemde kizin ne oldugu, gösterecegi tepkiden, sonradan yapacagi davranislardan belli olur...

0|1
    0|0
  • ben kafeye falan gotururdum 😅

0|1
    0|0
  • gidilmez diye birşey yok... benim sevgilim yok ama olursada kokoreccıye goturebılırım :))

0|1
    0|0
  • Tavuk döneri yemeye götür

0|1
    0|0
  • Kokoreçciye götür kanka kokusu bile ayrı bir romantik ambiyans yaratıyo bir yarım yedir

0|1
    0|0
Yükleniyor... ;