Size sebepsiz yere küsen biri oldumu hiç?

Bugün bir kişi daha bana sebepsiz yere küstü teşekkürler hayat 😂 1 gecede ne olabilir diye düşünüyorum anlam veremiyorum kızla güzelce konuştuk iyi geceler dedik uyuduk sabah bir baktım küsmüş 😂 birinden bişeymi duydu diycem ortak arkadaşımız bile yok.
Size sebepsiz yere küsen oldumu olduysa ne yaptınız? ben sildim mesela. kendimi yırttım sebebini söylemiyo ne yapim

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Bu kaçıncı küsen?

1|0
    0|0
    • Üçüncüü olması lazım

• Hayır insanlar beni çok beğenir herkesde öyle söyler dış görünüşle alakalı bir durum yok. birilerinin iftirasına ve alınganlığına maruz kaldığımı düşünüyorum

• O küsenler keşke gelip ilk önce gelip seninle konuşsalar sonra da küserse küssünler.. ne kadar saçma..

En İyi Kız Görüşü

• Evet oldu. Ortada sebep yok kendi kendine sebep yaratıp küstü 😂😂 Keyfi bilir

1|0
    0|0
    • teşekkür. ederim :)

Erkekler Ne Diyor 2

• Oldu illaki bir sebebi vardır benim bilmediğim

0|0
    0|0
  • valla oldu noldunu bende anlamadım 😆😆

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• En yakın arkadaşım anlamsızca küstü ve artık hiçbi şeyiz

0|0
    0|0
    • Sebebini sordunmu. ben sordum mesela ama asla söylemedi. kendi kararıysa boşvermek lazım ama birinden bişey duyduysa rahat edemiyorum şahsen

• Tamamda sen sebebini biliyosun işte ben hiiiç bilmiyorum sıkıntı orda. Bak mesela az önce numarasını sildim söylemiyo diye şimdide mesaj atmış umrumda değilsin filan okumadım gerisini mavi tik olmasın diye 😂

• ahahahahah 😂 siz barışırsınız hiç olmazsa aranızda iletisim var onun baska arkadaşlarıyla konuş ya da tanıdıklarıyla. onlara anlatmıştır kesin

Yükleniyor... ;