Stajdaki kıza sizce açılmalımıyım?

Arkadaşlar 18 yaşım hastanede teknik servis stajı yapıyorum beni başka hastaneye yolladılar eski şubede bir kız var çarşamba günleri gördüğüm tek bir kaç kere laflamıştık bilgisayar okuyor kız bizim şube patronuyla yangın tapkikatı için beraber geldiler hastaneye ben bir yandan sevindim bir yandanda üzüldüm kızın gözü önünde hamallık yaptım resmen bide ben bu kızdan hoşlanıyordum açılmayı düşünüyorum o kadar kalabalığın içinde gelmiş benim başımdaki usta artis artis bana konuştu ben o yüzden çok sinir oldum adama bide oranın leş gibi çamur pisliğini bana temizletti resmen adama köle olarak çalışıyorum ben en çok kız yönünden moralim bozuldu beni o şekil gördüğü için sence onla hala bir umut çıkabilirmiyim ufak tefek muhabbetimiz var ismini felan biliyorum gidip bir akşam konuşsam senden hoşlanıyorum diye çok mu abes kaçar sizce aklımda bir akşam gidip benimle çıkarmısın seni tanımak istiyorum gibi birşeyler söylemek geçiyor içimden lütfen ne yapmalıyım sizce

0|0
02

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Erkekler Ne Diyor 2

• Ben staj yaptığım iş yerinde patronun yeğeniyle çıkmıştım cesarete bak öğrenseler staj yanacak 😄😄

0|0
    0|0
    • oo :D hacı sen uçurumda iple yürümüşsün resmen :D helal genede :D benim durum hakkında ne düşünüyorsun kız eski şubede bende başka hastanedeyim ordaki patronda tam şerefsiz çıktı ama idare edicem eski şubeye gidip iş çıkışı kızla konuşsam sence olur mu

• ya karakter olarakda sessiz sakin ağır biriyim kıza öyle saçmalamam diye düşünüyorum ama onu güldürmek yüzünde tebessüm görmek istiyorum ben bide nazik bir insanım bundan dolayı seviyeli yaklaşırım bide samimiyet açısında görünce sarılsam mı genelde herkes tokalaşır direk ya sence kıza çok mu abes kaçar :D

• Dün gittim iş çıkışı ve plan başarısız oldu niye diye sorarsan kızla baş başa kalamadım orda başka arkadaşlar vardı hep beraber çıktık 7 kişiyiz o kadar insanın arasında gidip konuşamadım bide kız metroyla gitti anlayacağın iş yattı ama nedense 1-2 saat onlarla takıldım nedense hoşlantı hissi gitti pek o kadar etkilenmedim takılırken kızla kalabalık ortamda vazgeçtim açıkçası sanırım kendimi zorlamışım bu kızla çık diye yinede tatlı bir kız o yönden hoşuma gidiyor

• Açılmadığın kabahat, kaçırma bu fırsatı.

0|0
    0|0
    • Harbi çok niyetlendim hayatımda hiçbir kızla çıkmadım ama bu kızdan bir elektrik aldım ama gidip akşam vakti iş çıkışında yakalayıp mı konuşsam acaba harbi çok gerginim şu an

Yükleniyor... ;