Neden şu an Türkleri Çerkeslere kırdırtmak istiyorlar?

Türkçü bir sayfada gördüm de.
Neden şu an Türkleri Çerkeslere kırdırtmak istiyorlar ?
Bunu paylaşmış ve Altına da hepinizi sürücez , öldürücez gibi şeyler yazmışlar.
Türk-Kürt , Alevi-Sünni bitti bunu mu başlatmak istiyorlar şimdi?
Çerkeslerle Türkler hr zaman beraberdi

0|0

En İyi Kız Görüşü

• Sacmalik resmen, cerkesler her zaman turk dostudur. Araya fitne fesat sokmaya calisanlar elbette ki olacak ama yuzyillardir ayni topraklarda yasayan ve aralarinda asla husumet olmamis iki tarafi da birbirine dusurmeye calisan asalaklar her zaman olur. Ben daha bir cerkesten illa kendi dilimizi kullanacagiz diye zorbalik yapani gormedim. Her seyi kendi icimizde yasayan insanlariz. Misal yas gunumuzde bile bir taskinkik mi yapmisiz, guzelce yuruyusumuzu yapar dernegimize gideriz. Olay mi cikarmisiz sacmalik resmen. Dil ogrenmek isteyende dernekte veya benzeri kollarda ogreniyor zaten.

1|2
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Birader benim anne tarafı full çerkes kimi kime kırdırıyorlar? Hepimiz bu vatanda yaşıyoruz ve birlikte mutluyuz. Ne Mutlu Türk'üm Diyene! Bu fitilleri sokanlara diyorum ki!!!

YANE GUDU YİSAAAA!!!

Anlayan anladı!

3|1
    0|0
    • Anliyoruz kardesim 😊

• Biliyorum elbette cok tesekkurler 😊

• @Sweetsurfer1985 helalll..

Kızlar Ne Diyor 2

• yakında bende isyan edicem pomaklar için 😄

0|0
    0|0
  • @OktayNirvana bak bitmez bunlar

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Kardeş bu bazı Türkçü geçinen soytarılarin yaptığı bir sey, toplum nezdinde değerleri ve düşünceleri sıfır bu soytarılarin

0|0
    0|0
    • Ben çerkesim ve çerkes olduğum kadar türküm. Ama o sözleri görünce üzüldüm gerçekten

• Bir kaç Çerkez tanıdım benden iyi Turkce konuşuyorlar

1|0
    0|0
    • Bende çerkesim,1 gram çerkesce bilmem ama öğrenmek isterim yani. Ama öyle ortalıkta çerkesçe anadil olsun yeaa diye gezmem, hatta hiçbir çerkes gezmez

• Namussuzlar çünkü

0|0
    1|1
    • Lafını bil. çerkes ve Türküm. Çerkes dedelerimden 6'sı şehit oldu. Bari onlara saygısızlık etme

• Biri bu adamın bedelini ödeyip satın almış...

0|0
    0|0
  • Mhp zihniyetidir kesinlikle

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;