Bizim insanlarımız çok fesat. Sürekli ben şundan iyiyim bundan iyiyim en iyis benim kıskançlık ypaıyorlar?

Yabancılar öyle değil misal dikkat ediniz hepsi kendi fikirlerini söyleyip bir noktada buluşuyorlar fesatlık yok kıskançlık yok bizim milletimiz maşşalah her şeyi kıskanıp dedikodu yapmaktan bir boka yaramazsınız! Atatürk'ün hatrı olmasa bir dakika kalmam şu ülkede!

0|0

En İyi Kız Görüşü

• sana katiliyorum bu konuda, hep dedikodu tanimadan etmeden elestirmeler gercekten sinir bozucu oluyo

0|1
    0|0
    • Bizim milletimizde çok fazla bu ve bunlarla yaşamak istemiom artık

En İyi Erkek Görüşü

• Gereksiz dedikodu ve düşünceler..

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Bunun bizim insanlarımızla alakası yok. Dünyanın genelinde olan bir sorundan bahsediyorsun. ama türk halki kendi ırkını gömmeye meraklı. Soruda oldugu gibi.

0|0
    0|0
    • Gerçeklerden kaçamayız hanımefendi siz kendinizi avutmaya devam edin türkiyedeki insanların cahilliğini aptallığının farkında degilsiniz

• Ah işte tam tipik bir türkiye insanısın. Laf sokmalar laf çakıştırmalar hadi ordan gitttttttt

• Tipik bir ergen. Laf sokmamama ragmen bunu bir laf sokma olarak kabuk eden. Hadi gule gule. Cevap verme.

• belki onlar da kıskanç ve fesattır, ne biliyon.

0|0
    0|0
    • Yahu onlar hiç öyle değil demiyorum ama bizim insanlarımızın hepsi böyle. Bir işi beceremiyoruz sürkeli kıskançlık ve hainlik çok fazlasıyla var bizde bundan bahsettim

• aslında milletimi aşağılayan insanlardan da yorumlarından da nefret ederim. ama bu konuda haklısın.

• aşşşağılamıyorum kardeşim ben bu kadar güzel bir ülkeye bu kadar igrenç insanlar yakışmıyor diyorum biizm millet salakl bunu sende biliytorsun

Erkekler Ne Diyor 2

• Ülkenin bokunu çıkardılar.

0|0
    0|0
    • Bu kadar güzel bir ülkeye bu kadar aptal cahil kıskanç pezevvenkler hiç yakışmıyor!

• Sakın ol

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;