Erkekler regl ağrısını neden küçümser?

Adamlara sorsan ayda bir çekiyormuşuz abartmamalıymışız.

Özellikle benim gibi kisti olan kızların çektiği ağrıları yaşatmak isterdim. Şeytan diyor kistleri al böyle erkeklerin burun deliklerine sok.

Bir de bu regl ağrısını test. s torbalarına tekmeyle bir tutan var. Hacım her ay boks maçı mı var orada sen hayırdır?

Heyt uleeeyn sinirlendim yine 😅😅
Var mı kaşınan 😂

2|2

En İyi Erkek Görüşü

• Empati kurduğumda pipimden kan geldiğini düşündükçe psikolojim bozuluyor ben küçümsemiyorum ne yapsanız hakkınız

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 33

• Yani çoğu diyelim, genellemeyelim. :D Ben anlarım halden. Her ay da olsa, alışılamıyor bu ağrıya. :D Hep ağrıyor yani, alışkanlık kazanamıyorsun ki, artık alıştım da olmuyor. :D Yaşamayan bilemez, empati yapmayı bilmiyor ki çoğu. :D

1|0
    0|0
    • Umarım bunları huyuma gitmek için söylemiyorsundur 😅

• Yok yahu, ben her görüşümde böyleyimdir. :D Yani her daim empati yaparım, saygı duyarım. :D

• Her ay doğum sancısı çeken bir kadın gibi, erkeklerde böbrek taşı düşürse düzenli olarak o zaman anlarlar anca.

1|0
    0|0
  • Sizin 3 aydan 3 aya kan vermenize gerek yok :D her ay kan ağlıyor zaten ortalık şakası bir yana acıyı çekmedim ama doğrudur regl haftası kızlara pek bulaşmayacaksın öpeceği seveceği hiç belli olmaz :D

1|0
    0|0
  • Geçenlerde bir sinsi erkek regl ağrısı çeken kadınlar için böyle anlayış dolu ince erkek havaları ile bir bence yazmıştı (aklı sıra kızları etkileyecek) ama görmen lazım kızlar eriyip bitmiş çocuğa, teklif edenler mi dersin ev boş bize gel diyenler mi tüm kızlar erimiş çocuğa

ona benzeyip kardeşim sinsi Meriç tipli olmamak için bence de çok abartıyorsunuz dicem.

0|0
    0|0
    • Ona benzemen için benim de o eriyebilen kızlara benzemem gerekmez mi?

• Tamam 😇

• Kıyaslama için ''Biz de sünnet olduk !'' diyen erkekler var :) Ben 6 aylıkken oldum hiçbir şey hatırlamıyorum bile. Yani bunun ağrısını her ay çekilen bir ağrı ile kıyaslamak saçma ama bir kadını da sinek ısırsa ''Canım acıdı'' der bu sebeple de pek meyilliler abartmaya :)

0|0
    0|0
    • Keşke son cümlende elektrik falan kesilseydi😕

• Tamam özür dilerim.
      Muhalif olma peşinde değilim.

• Estağfirullah.

• kücümsemem üzülürüm hep

2|0
    0|0
  • bu konuda kadınlara her zaman hak veriyorum. Çeken bilir sonuçta

1|0
    0|0
    • Sağ ol ya valla sizi müzeye kaldırmalıyız.

• Teşekkür ederim. Var benim gibi düşünen çok erkek aslında bu konuda emin olabilirsiniz.

• umrumda değil sadece

0|0
    2|0
  • Ben kucumsemem valla

1|0
    0|0
  • Bilmediğim bir konu hakkında kimseyi küçümsemem

1|0
    0|0
  • Kadınlar bunu koz olarak kullanmadın adamı hasta etmesin 😂

1|0
    1|0
  • Var benim uzerimde sinirini bosaltabilirsin kufur et hakaret et rahatla gormicem ettigin hakaretleri 😎

0|0
    0|0
  • Bence bundan sonra sorulardaki detay bölümünü kaldırmaları gerek 😊

1|0
    0|0
  • öyle bir küçümseme yaptıgımı hatırlamıyorum !

1|0
    0|0
  • karşısındakine yeteri önemi vermediğinden

1|0
    0|0
  • ben küçümsemem

1|0
    0|0
  • Umurunuzda olmadığından

0|0
    1|0
  • Her erkek aynı değildir ben hiç basite almadım bu regl sancılarıni ve hep hak verdim bayanlara

1|0
    0|0
  • o bölgeye bir tekme en az 5 yıllık karın ağrısının toplamından fazla bile olabilir. düşünmesi bile erkekleri korkutur. ama çok büyütmemek lazım acıdır sonçta kendini eğitirsen hissetmezsin bile

0|0
    0|0
  • Tamam da küçümsemek ne büyütsek ne fayda

0|0
    1|0
  • Erkekler Devam
    13

Kızlar Ne Diyor 11

• Reglken karnımla beraber belimde ağrıyor doğum sancısından beter diyolar.
    Erkekler anca konuşsun. Regl yok ağrı yok oh ne güzel.
    Tanrım! Where is the adalet?

2|0
    0|0
  • Çekmediklerinfen o ağrı nasıl ağrıdan çığlık attığım hüngür güngür ağladığımı biliyorum neyse ki gaşlanfım da ağrım olmuyor 😂

1|0
    0|0
  • Hiç yaşamadıkları için..

1|0
    0|1
  • Ulan her ay azmı gün dedigin gelip geçiyo tam cenabetlikten çıktım diyorum hoop yine regl olmuşum kaşınmayın valla he

2|0
    0|1
  • Bir de sünnetle karşılaştırıyorlar sinir oluyorum. Her ay mı sünnet oluyorsunuz hayret bişi 😬😡

2|0
    0|0
  • Herkes ayni agriyi cekmiyor benimde bazen acayip acayip agrirken bazen ayakustunde geciyor agri hissetmeyen bayanlar var onlar bile anlamazken erkekler nasil anlasin sende napcan kucumserlerse kucumsesinler buna mi gerildin 😂

1|0
    0|1
  • Baslarina gelmedigi icin, ama en azindan biraz empati ya birazcik diyorum, cok mu?

1|0
    0|1
  • Çünkü yaşamıyorlar. Aptallar

1|0
    0|1
  • Ne olduğuna dair en ufak bir fikirleri yok çünkü :D

1|0
    0|1
  • Yok kız benim eşim bu konu da çok hassas bana bolca çikolata alır karnıma sıcak su koyar masaj bile yapar allah var odun değildir :)

0|0
    0|1
  • Keşke bir kere yaşasalar o durumu 😅

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;