Türkiye'nin yönetim şekli sizce ne olmali? anketli :) ?

de hele ne olmali sence?

• Cumhuriyet
    67%(16)58%(30)Oy Ver50%(14)
  • Başkanlık sistemi
    4%(1)19%(10)Oy Ver32%(9)
  • Komunizm
    4%(1)6%(3)Oy Ver7%(2)
  • Monarşi (saltanat)
    8%(2)4%(2)Oy Ver0%(0)
  • aman banane ya
    17%(4)13%(7)Oy Ver11%(3)
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0

En İyi Kız Görüşü

• Anarşist kapitalist komünizm

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Artık hiçbiri umrumda değil.

Türkiye'yi karman çorman ettiler kimin ne yaptığı belli değil şimdi de yönetim sistemine adım atmayı düşünüyorlar biz yüreğimizi ortaya koyup tankların önüne yattık sırf ülkemiz için bunlar sanki kendileri yapmış gibi havalara girdiler ATATÜRK kadar yüreği olmayan gizli kafeste saklanan insanlardan birşey beklemeyin arkadaş bunların hepsini topla hiçbirinden adam çıkmaz.

Sözüm; Kendi çıkarların için yaşama vatanın, milletin için yaşa.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Monarşi

0|0
    0|1
  • Cumhuriyet tabiki ama şimdiki gibi yönetilmesin Atatürkün kurduğu gibi yönetilsim

0|1
    0|0
  • aman banane ya djkgg

0|1
    2|0
  • Ne olsun hele soyle sen bir 😂

0|1
    0|0
    • Ben komünizm derdim ama bizim toplum ayak uyduramaz. isciye emekciye sahip cikan emeğinin hakkini veren. köylüye gereken degeri veren. adam kayirmanin olmadigi her turlu yonetime kabulum

• Komunizmin oldugu donemde yasananlar hakkinda bir fikrin oldugunu sanmiyorum arkadasim. Iyi niyetini anlayabilirim ama yanlis yoldasin maalesef

• yo gayet fikrim var gayet detayli arastiriyorum. benim hayalimdeki sistem komunizm. yolum sana gore yanlis olabilir bence dogru saygi duyman dileğiyle :)

• Laik bir ülke kalmalı Türkiye

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• bodoslama monarşinin yararlı olacağını sanmam ama Mutlak Monarşi olabilir... Gerçi gerçek anlamda uygulnabilse Komünizm de gayet başarılı bir yöntem olabilir

0|1
    0|0
  • Şu an ki cumhuriyetle degilde cumhuriyetin gercek anlamıyla yönetilmeli bence :)

1|3
    0|0
  • Türkiye "Cumhuriyetinin" zaten yönetim şekli belli farklı bir seye de gerek yok.

1|2
    0|0
  • Başkanlık sistemi ne ulan, mutlak monarşi mi? O da cumhuriyet zaten, tıpkı parlamenter sistem gibi.. Daha yönetim biçimlerini sınıflandırmayı bilmiyorsun, üzerine çalış daha sonra yanıtlayalım senin sorunu..

0|0
    0|0
    • monarşi ile cumhuriyet i ayiramayacak kadar embesilsen. sorumu cevaplama zaten kardeşim

• Aman banane diyenler türkıyede yasamıyor sanırım

0|1
    0|0
  • Cumhuriyet değişmez ve değişmeyecek başkanlık gelse de gelmese de

0|1
    0|0
  • Bence yönetim değişmeli önce.

0|1
    0|0
  • Bu nasil soru ya

0|0
    0|1
  • başkanlık diyenler neyin kafasını yaşıyor acaba?:))) A dedim

0|1
    0|0
  • Cumhuriyet en guzel yonetim bicimidir baskanlik sistemi bizim ulkemize uygun degil

0|1
    0|0
Yükleniyor... ;